השבוע בטלוויזיה: עונה חדשה ל"חדר החדשות"

אנשי המהדורה של ארון סורקין חוזרים לעונה חדשה ויהורם גאון חוזר לירושלים בסרט דוקומנטרי שישודר בט' באב

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: ליהודים באוקראינה לא היה מקום על פני האדמה

"אין מקום על פני האדמה" עוקב אחר חוקר המערות כריס ניקולא שיצא למפות את מערכת המערות הגדולה ביותר באוקראינה וגילה תגלית מרעישה: במלחמת העולם השנייה, חמש משפחות יהודיות חיו במשך כמעט שנה וחצי באפלה מוחלטת במערות, כדי לחמוק מהנאצים. זהו משך הזמן הארוך ביותר של הישרדות בהיסטוריה האנושית המתועדת.הסרט, בבימויה של ג'נט טוביאס, ישודר בבכורה לאחר שהשתתף בתחרות הרשמית של פסטיבל טורונטו 2012. "אין מקום על פני האדמה", ב-22:00, yes דוקו  טריילר לסרט:

יום שני: כבר לא ירושלים של זהב 40 שנים אחרי "אני ירושלמי", יהורם גאון, יוצר הסרט, יוצא למסע אחר ירושלים שהשאיר מאחור, עיר שיש בה הרבה סימנים ויותר מדי צלקות. הסרט "כבר לא ירושלמי" מציג את נופי ירושלים, ומביא את דבריהם של מספר מתושביה לצד דעתם של מומחים בקשר לשינויים שעוברים עליה בעשרות השנים האחרונות. הסרט מעלה תהיות באשר למגורים בירושלים ולהיותה עיר בלתי אפשרית, שקשה להיות בה תושב של קבע.

"כבר לא ירושלמי", ב-18:45 ו-23:45, ערוץ ההיסטוריהיום רביעי: מאחורי הקלעים של הבחירות

"חדר החדשות" חוזרת בעונה חדשה. העונה השנייה מתרחשת במהלך חמשת הימים שקדמו לבחירות בארצות הברית ב-2012, וכוללת פלאשבקים של וויל מאירועים שהתרחשו בשנים קודמות. אחד מקווי העלילה המרכזיים של העונה נסוב סביב תביעת פיטורים לא חוקיים שמוגשת על ידי חבר צוות שפוטר. בזמן שפרטים בנוגע למקור התביעה מתחילים להגיע ותוצאותיה מתגלות, צוות חדר החדשות ממשיך במשימתו לעשות תוכנית חדשות איכותית על רקע המכשולים המסחריים והתאגידיים, ומערכות היחסים הסבוכות שבין אנשי הצוות. "חדר החדשות 2" - ימי ד, ב-22:00, בערוץ yes Oh HD הצצה לעונה החדשה:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ