השבוע בטלוויזיה: "כן אדוני ראש הממשלה" חוזרת

רימייק לסדרה הבריטית המיתולוגית, לבית הלבן נכנסת משפחה חדשה, והאמן הסיני אי ויי ויי נחשף

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: הבית הלבן מעולם לא היה מצחיק יותר "המשפחה הראשונה" היא קומדיה של ג'וש גאד, על משפחה אמריקאית טיפוסית שמתמודדת עם כל הנושאים היומיומיים. בן בוגר שנאלץ לחזור לגור בית הוריו, בני נוער החכמים יותר מהמורים שלהם ואם חורגת שמנסה נואשות לזכות באהבת הילדים. ההבדל היחיד הוא שאבי המשפחה הוא נשיא ארצות הברית, והמשפחה כולה מתגוררת בבית הלבן. כשאין אף רגע דל בבית הלבן של משפחת גילכריסט, הנשיא מגלה שיותר משקשה לעמוד בראש המדינה, קשה לעמוד בראש משפחה."המשפחה הראשונה" - ימים א-ה, 21:30, yes Comedy HDוערוץ 8 לוקח אתכם למסע בסין: "איי ווי ווי: לא מתנצל" הוא סיפורו של האמן הסיני הפרובוקטיבי שבעבודות האמנות שלו ותביעתו לדמוקרטיזציה בסין הפך לסמל המאבק נגד המשטר האנטי דמוקרטי בסין. התבטאויותיו בבלוג ועדכוני הטוויטר התכופים שהעלה לרשת הקנו לו קהל אוהדים נאמן בסין וברחבי העולם, אך כמובן שבעיני הממשלה זה לא מצא חן. לאחר שבשנה שעברה אולץ לשהות במעצר בית ממושך, גברה תשומת הלב סביבו והולידה קמפיין בינלאומי למענו. "איי ווי ווי: לא מתנצל" - יום א, 22:55, ערוץ 8דיוקנו של מהפכן. "איי ווי ווי: לא מתנצל" (צילום: יח"צ)

יום שני: הסיפור האמיתי של "בלינג רינג"

לכבוד צאת הסרט החדש של סופיה קופולה "בלינג רינג", הריאליטי שהיווה את הבסיס לסרט חוזר לשידור נוסף. הסדרה מתרחשת בתקופת פרשת השוד ועוקבת אחר אלקסיס (לקסי), שהייתה חלק מחבורת ה"בלינג רינג" והואשמה בפריצה לביתו של אורלנדו בלום. הפרק הראשון  מתחיל במעצרה של לקסי, מיד לאחר שהוחתמה על חוזה דוגמנות. משם מתחילים חייהם של לקסי והמשפחה להסתחרר והכל מול המצלמות."יפות בטירוף" - ימים א-ה, 16:45, ערוץ Eקופולה רצתה שתדעו. "יפות בטירוף":

יום שלישי: מה יהיה על ג'קי? רגע לפני שתעלה העונה החדשה, הזדמנות נוספת ליהנות מכל פרקי העונה הרביעית של "האחות ג'קי".העונה הקודמת הסתיימה כשמנהלת בית-החולים "אול סיינטס" גלוריה אקלייטוס ניגשת למסור את דגימת השתן שתשנה את גורלה של ג'קי (אידי פאלקו), בזמן שג'קי עצמה נפרדת מבעלה קווין. עתה, אחרי שכל סודותיה נחשפים, ג'קי נכנסת למכון גמילה ועוברת מהפך שמשנה את כללי המשחק. "האחות ג'קי" - עונה רביעית, ימים א-ה, 23:35, HOT3 בלי תירוצים ובלי שליטה. הצצה לעונה החדשה:

יום רביעי: הפוליטיקה הבריטית תמיד מצחיקה "כן, אדוני ראש הממשלה" ברימייק לשתי הסאטירות הפוליטיות המיתולוגיות של שנות ה-80: "כן אדוני השר" וסדרת ההמשך "כן אדוני רה"מ". לפרויקט נרתמו כותביה המקוריים של הסדרה, ג'ונתן לין וסר אנתוני ג'י. העלילה עוקבת אחר ג'ים האקר שחוזר לממשלה בתור ראש הממשלה ומנהיג את הקואליציה במשבר הכלכלי הכי גדול בבריטניה מזה דורות. הוא מתמודד עם עסקת אנרגיה מפתה ממקור לא רגיל, משבר מנהיגות עם שותפיו לקואליציה, בחירות עצמאיות בסקוטלנד, והדילמה המוסרית הכי גדולה שניצבה לפניו. לצידו של ראש הממשלה יועצו התחמן סר האמפרי אפלבי, אשר נחוש יותר מאי פעם למנוע מהאקר להצליח לעשות משהו חדש. מצידו השני, האישה שמאחורי הגבר, יועצת המדיניות קלייר סאטון, שבאמת נמצאת בצידו של האקר ומהווה השפעה מאזנת להאמפרי."כן, אדוני ראש הממשלה" - ימי ד, 22:50, yes Oh HD פייר? התגעגענו. פרומו לסדרה:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ