השבוע בטלוויזיה: מחזור חדש ב"בית הספר למוסיקה"

16 ילדים יתחרו ביניהם בעונה החדשה של תוכנית הריאליטי שזכתה לאחוזי צפייה מפתיעים בעונתה הקודמת, "מחוץ לחוק" חוזרת לעונה חדשה בהוט קומדי סנטרל עם רועי לוי ו"דאלאס" חוזרת אחרי מותו של לארי הגמן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום ראשון: עולים לבית הספר למוסיקה

בית הספר למוסיקה פותח את שעריו לתלמידי מחזור ב'. המורים יהורם גאון, קרן פלס, משה פרץ ומתי כספי יפגשו את 16 התלמידים החדשים, שיתחלקו לפי בחירת השופטים לארבע כיתות – אחת לכל מורה. התלמידים יתנסו בפיתוח קול, בהגשת שירים והופעה בפני קהל, שתתקיים מדי שבוע מול מדינה שלמה. בסוף העונה ייקבע התלמיד המצטיין במסיבת סיום. 

בית ספר למוסיקה, 21:00, ערוץ 2 (קשת)

וגם:

"שייגעצים" בהובלתה של בטי וייט ("בנות הזהב"), מציגה מערכונים בכיכובם של קשישים המותחים את הדור הצעיר. בתוכנית, שולחת וייט קבוצת ותיקים מלאי הומור וחסרי פחד למשימה מיוחדת - ביצוע מתיחות מתוחכמות ומהונדסות היטב, שמביאות לתגובות מפתיעות וכנות המתועדות במצלמה נסתרת של ה"קורבנות" הצעירים. אף-אחד לא בטוח מפני המתיחות הקורעות מצחוק של בטי וחבריה, שכמותן לא נראו מעולם בטלוויזיה. לצדה של וייט, מככבים בתוכנית לו בייטי ג'וניור, אן בנסון, ריית'ה גריי, ריצ'רד רייכג, מייקל יאמה, לו קאטל ומלאני סיקט. קים קרדשיאן, רוב שניידר, ניק לאשיי, ניקול ריצ'י, אד אסנר ו-PSY ("גנגאם סטייל") מתארחים בשתי עונותיה של "שייגעצים".

שייגעצים, ימי א'-ה' 22:40, ערוץ HOT קומדי סנטרל סבתא עושה זפטא. פרומו "שייגעצים":

ועוד:

בארצות הברית משתמשים בכל חמש דקות ב-60,000 שקיות פלסטיק חד פעמיות ולא מקדישים לכך יותר מדי מחשבה. אבל לאן בעצם השקיות האלה ושאר חומרי הפלסטיק מגיעים? ובאיזו צורה זה משפיע על הסביבה ועל בריאות האדם? ג'ייב הוא לא פעיל סביבתי קיצוני אלא אמריקאי ממוצע אשר החליט להסתכל מקרוב על תרבות יחסי האהבה שלנו עם פלסטיק.

המסע של ג'ייב בסרט מתחיל בשאלות הפשוטות: האם שקיות פלסטיק באמת הכרחיות? ממה עשויות שקיות הפלסטיק? ומה קורה לשקיות הפלסטיק לאחר שהן מושלכות לפח? אך מה שהתחיל כסרט תיעודי על שקיות פלסטיק התפתח לחקירה מעמיקה על פלסטיק והשפעתו על המים שלנו, האוקיינוסים ואפילו גופינו ומוביל את ג'ייב למסקנה כי עולמנו המטורף לפלסטיק ממלכד אותנו. הסרט זכה בפרסים, הוקרן בעשרות פסטיבלים והפך לסוכן שינוי סביבתי ולתנועה אקטיבית המציע לך להצטרך ולהחליט בעצמך עד כמה את/ה מוכן שחייך יהיו ארוזים בפלסטיק.תארזו את זה!, 21:00, ערוץ 8 יחסי אהבה-פגיעה. טריילר "תארזו את זה!": יום שני: עונה שנייה ל"מחוץ לחוק" וכל הביצים בסל הירושה

"מחוץ לחוק" חוזרת בעונה שנייה: השופט רועי לוי, מזכירת בית המשפט העליון לוסי אהריש וצוות סטנדאפיסטים מובילים, חוזרים לדון מה ראוי (ומה לא) להוציא מחוץ לחוק, כאשר על דוכן העדים יעלו מיטב ידועני ישראל. לנבחרת הסטנדאפיסטים המוכרים (יונתן ברק, שגיב פרידמן, שאולי בדישי ויוסי גבני) מצטרפים ארז שלם, אבי אטינגר ואמירם טובים. בכל תכנית ידרוש תובע סטנדאפיסט להוציא תחום או מוסד חשוב בחיינו אל מחוץ לחוק כשסטנדאפיסט שני, סנגור, מגן על התחום. מול עיניו הבוחנות של השופט רועי לוי, יעלו שני הסטנדאפיסטים מגוון טיעונים בעד ונגד, דרך סטנדאפ, מערכונים ומתיחות. בין הנושאים שיטופלו בבית המשפט של קומדי סנטרל העונה: האם להוציא מחוץ לחוק תוכניות ריאליטי? האם להוציא מחוץ עשירים? האם להוציא מחוץ לחוק טכנולוגיה?

פרק מיוחד יבדוק האם להוציא מחוץ לחוק את מדינת ישראל ובפרק ספיישל נוסף נדון האם להוציא מחוץ לחוק את בר רפאלי. בסוף התכנית יפסוק כבוד השופט רועי לוי את מה ראוי להוציא מחוץ לחוק, ואת מה לא. בין האורחים: עידן אלתרמן, צחי נוי, ענת הראל, איתי שגב, ליטל סמדג'ה, אסף אשתר, נדב אבקסיס, גדעון לוי, הדר לוי, ליטל שוורץ, דוד קיגלר, ירון ברובינסקי ועוד.

מחוץ לחוק - עונה 2, ימי ב'-ד' 20:35, ערוץ HOT קומדי סנטרל

חוזרים לעונה שנייה. מחוץ לחוק (צילום מסך)

וגם:

החיים של הנריק הגיעו למבוי סתום. אשתו עזבה, הוא מכור לסמים ואלכוהול ושקוע בחובות כבדים. בדיוק כשנראה שאין אור בקצה המנהרה, סבו נפטר ומשאיר אחריו רווחים עצומים מהעסק המשפחתי. הנריק מאמין שהירושה תשנה הכל ותפתח לו דלת לחיים חדשים, אך במהרה מתברר  שלהניח ידיו על השלל יהיה הרבה יותר מסובך ממה שחשב.

"אם הייתי יודע שלא אירש כלום, הייתי עושה משהו עם החיים", מודה הנריק המאוכזב. תוך כדי שהוא ממשיך את ההתדרדרות המסחררת של חייו, הנריק מגלה פרטים מזעזעים על שנות ההתבגרות שלו ומתעד את כולם באמצעות המצלמה. עד מהרה מתברר ששום דבר לא בטוח במשפחה הדנית הזו. בעוד הנריק ואחיו נאבקים כדי להניח את ידיהם על המיליונים, האחים ממשיכים לגדל מריחואנה בביתם, לשחק עם חתולים הרבים שלהם, להתקשר לכל מי שהם מכירים ולערות מרוצי מכוניות כשהם שיכורים לחלוטין. הסרט לוכד את כל זה ומשלים את המראות עם מוסיקת דת' מטאל של הלהקה הגרמנית "ראמשטיין" המנגנת ברקע.

הצוואה, 21:00, ערוץ 8 מחורניות לחירות. טריילר "הצוואה":

יום שלישי:  מסרים של חירות ועונה חדשה ל"דאלאס"

כשחומת ברלין הוקמה ב-1960, היא הפכה לסמל עולמי לדיכוי הקומוניסטי. בעוד שהחומה מנעה מאנשים בגוש הקומוניסטי מלצאת, היא לא יכלה למנוע מהשפעות תרבותיות מערביות להיכנס פנימה: "רדיו אירופה החופשית" ו"רדיו קול אמריקה" החדירו מוסיקת רוק מבעד למסך הברזל ומסרים של חירות והתקוממות פעפעו לאנשים הכלואים. הסרט הוא חגיגה של מוסיקת רוק ככוח של שינוי חברתי ושחרור. רוק מפיל חומה, 22:00, ערוץ yes דוקו הרימו את מסך הברזל. טריילר "רוק מפיל חומה":וגם:

העונה החדשה של "דאלאס" עולה בצל פטירתו של לארי הגמן. הגמן גילם את ג'יי אר המיתולוגי, אייקון טלוויזיה אמריקאי ואחד מעמודי התווך של הסדרה. מותו של הגמן ייכתב לתוך הסדרה (הוא הספיק להצטלם ל-5 פרקים) ודמותו של ג'יי אר תזכה להלוויה מכובדת בפרק השישי, שבו ישתתפו כוכבי העבר של הסדרה שיבואו לחלוק כבוד.

במרכז הסדרה עומדת משפחת יואינג הטקסנית והעשירה בעלת השליטה בעסקי הנפט, אך הפעם הפוקוס עובר לדור ההמשך - בניהם של האחים יואינג: ג'ון רוס יואינג השלישי (ג'וש הנדרסון "עקרות בית נואשות") בנם תעב הבצע של ג'יי אר (לארי הגמן) וסו אלן (לינדה גריי) ומולו ניצב כריסטופר יואינג (ג'סי מטקאלף "עקרות בית נואשות") בנם המאומץ של בובי ופאם יואינג שחזר לחווה במטרה להתחתן לאחר שהות ארוכה באסיה שם עסק במחקר של אנרגיות חלופיות.

בעונה שעברה אביו בובי,(פטריק דפי) בעל הבית הנוכחי של החווה, היה נחוש לקיים את ההבטחה שנתן לאמו המנוחה לא לאפשר קידוחי נפט בסאות'פורק. אך לאחיו הגדול ג'י אר היו תכניות אחרות. מי שהיה בעברו המפואר ראש העסק המשפחתי הגדול, בילה את השנים האחרונות בבית אבות לאחר שתקף אותו דיכאון קליני והוא נחוש להשיב אליו את השליטה. בינתיים סו אלן ששינתה את חייה מאז שהתגרשה ממנו, הפכה לאישה מלאת ביטחון ומפתחת קריירה פוליטית בטקסס. בין השחקנים האורחים העונה: ג'ודית לייט ("מי הבוס", "בטי") ובוגרת המתים המהלכים אמה בל, לצד איחוד כוכבי סדרת הבת "נוטס לנדינג" – טד שקלפורד וג'ואן ואן ארק.דאלאס - עונה 2, 22:00, ערוץ Drama HD yes הם חוזרים. פרומו "דאלאס - עונה 2":

ועוד:

סיפורו של האמן האמריקאי מארק לומברדי, אשר ציוריו נראים תמימים למדי במראה ראשוני, אך במבט מקרוב מגלים כי הם מסתירים בתוכם עובדות מטרידות לגבי עניינים כלכליים, פרשיות פוליטיות, קונספירציות, מזימות ופשע תאגידים גלובלי. לאחר פיגועי ה-11 בספטמבר ה-FBI החרים את אחת מיצירותיו של לומברדי, שמראה על קשר בין משפחת בן לאדן למערכת הבנקאות האמריקאית, אז מתגלה שהאמן מת בנסיבות מסתוריות כמה חודשים קודם לכן. למרות שסיבת המוות נקבעה כהתאבדות (הוא נמצא תלוי בסטודיו שלו), התעוררו ספקות רבים. האם לומברדי היה בעצם קורבן של טיוח עצום? מארק לומברדי, 21:05, ערוץ 8 אמנות מציאת הקשר. טריילר "מארק לומברדי": יום רביעי: עונות חדשות ל"CSI לאס וגאס" "וחיים בלתי צפויים"

"CSI" מלאת האדרנלין מתארת את קורותיהם של צוות חוקרים, המיומן לחשוף את הנסיבות מאחורי הפשעים המסובכים, מקרי הרצח המזעזעים, והאירועים המפתיעים ביותר שהתרחשו בעיר הכי תוססת בעולם - לאס וגאס. 24 שעות ביממה, ושבעה ימים בשבוע, הם סורקים את השטח, אוספים את הראיות המוצקות, ומרכיבים את החתיכות החסרות בפאזל שיפתור את המסתורין. בראשם עומד ד"ר ריימונד לנגסטון (לורנס פישבורן), רופא לשעבר, פתולוג ומומחה לקרימינולוגיה, שלוקח חלק בצוות החוקרים שמובילה קתרין ווילווס (מארג' הלגנברגר) במעבדת הפשע בלאס וגאס.

בעונה מתארחים: ג'סטין ביבר, וויליאם פיטרסן, ביל אירווין, אליוט גולד, כוכבת הריאליטי הולי מדיסון, הראפר מת'וד מן, אן מרגרט, טרוור דונובן, הקומיקאי קרוט טופ, האושיה דיטה וון-טיז ומלינדה קלארק. עוד מככבים: ג'ורג'ה פוקס, ג'ורג' אידס, אריק סזמנדה, רוברט דיוויד הול, וואלאס לאנגהם ופול גילפויל.

"CSI לאס וגאס" - עונה 11, 22:45, ערוץ HOT Zoneסורקים את השטח. צפו בפרומו "CSI לאס וגאס - עונה 11":

וגם:

עונה שנייה לדרמה הקומית "חיים בלתי צפויים", אשר במרכזה ניצבת הנערה לקס (בריט רוברטסון, "המעגל הסודי"), שלאחר שורה של משפחות אומנות בפורטלנד, מחליטה להפוך עצמאית, אך החוק מוביל אותה חזרה, או יש לומר - לראשונה, להשגחתם המלאה של הוריה הביולוגיים. לקס, שנמסרה לאימוץ עם לידתה, מתאחדת עם אמה קייט (שירי אפלבי, "רוזוול") ואביה בייז (כריסטופר פולאה, "מד מן"), שלא רק התנכרו אליה, אלא גם אחד לשני מאז אותו לילה בתיכון שהוביל ללידתה. השלישייה הזו יוצרת משפחה לא מתפקדת ובהחלט לא רגילה. בסדרה מככבים בריט רוברטסון, שירי אפלבי, כריסטופר פולאה, אוסטין באסיס וקר סמית' ("דוסון קריק").

חיים בלתי צפויים - עונה 2, ימי א'-ה' 15:10, ערוץ HOT3  מחוץ לתפקוד. פרומו "חיים בלתי צפויים - עונה 2":

ועוד:

לילה ונימר, מורה לנהיגה, שניהם זרים בעיר אל-קודס, יוצאים למסע ללימוד נהיגה. עד מהרה הם מגלים נקודות קרבה בלתי צפויות. אבל בדרך המסע שלהם משתבש: המהפכה במצרים, הבית האבוד של לילה וסיפור האהבה הדרמטי של בתה המוזיקאית של לילה ליהודי, תוקעים מקלות בגלגלי התוכנית של לילה לנהוג. הסרט עוקב במשך שנתיים אחר דרמה יוצאת דופן המתרחשת במהלך מסע ללימוד נהיגה של אישה ערביה הנלחמת על עצמאותה. בימוי: ענת צוריה; הופק בתמיכת קרן רבינוביץ' – פרויקט קולנוע.

השיעור, 21:00, ערוץ yes דוקובשיעור גבוה. טריילר "השיעור":

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ