ארץ נהדרת חוזרת: "יגידו 'יאללה נמאסתם, התגעגענו'"

כוכבי "ארץ נהדרת" לא מתרגשים מגודל הציפיות לעונה העשירית, לומדים את הדמויות של עשרות הפוליטיקאים שנכנסו למירוץ ומבטיחים הרבה הפתעות. הצצה אל מאחורי הקלעים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

כוכבי "ארץ נהדרת" התכנסו אתמול (ראשון) באולפני הרצליה לצילומי הפרק הראשון שעולה הערב. תוכנית הבידור הוותיקה חוזרת למסך לעונה עשירית 30 יום לפני הבחירות ומפגישה שוב את כוכביה הוותיקים ואת אלו החדשים: אייל קיציס, טל פרידמן, אלי פיניש, מריאנו אידלמן, ירון ברלד, יובל סמו, עלמה זק, שני כהן ואורח מיוחד (לפחות לפרק הראשון) – אסי כהן, שעזב את האנסמבל בעונה שעברה, לנסות וליצור בידור קומי שיהלום את המציאות הפוליטית הנוכחית. תוכנית הדגל של שידורי קשת מבטיחה, בממלכתיות אופיינית, שלא לחסוך ביקורת משני צידי המתרס. אך עם זאת שומרת על עמימות בנוגע לתכנים הצפויים במהלך העונה. הסיבה הרשמית היא כדי לשמור על אלמנט של הפתעה, אבל מאחורי הקלעים מספר קיציס כי הסדרה תיאלץ להגיב לאירועי היום משבוע לשבוע ולכן הם לא מסוגלים ממש לחזות תוכן עתידי.

» ארץ נהדרת - כל הכתבות והביקורותעכבר העיר הלך לפגוש את הטאלנטים של "ארץ" וניסה לחלץ מהם פרטים לגבי העונה העתידית. יובל סמו, מריאנו אידלמן, עלמה זק ואייל קיציס ניצבו באומץ אל מול המיקרופון המאיים של העכבר. גם ברלד היה שם, בערך:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ