סופ"ש בטלוויזיה: שובם של המתים המהלכים

מנסים לשרוד בעולם של מתים מהלכים, מורגן פרימן עושה הסבה למנהל בית ספר ונשים נאבקות למען ילדים שנאנסו בדרום אפריקה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

יום חמישי

בעונה הרביעית של "המתים המהלכים" ריק גרימס (אנדרו לינקולן) וקבוצה השורדים שלו מטפחים קהילה משגשגת במקלט הבטוח שמציע הכלא. למרבה הצער, בעולם האכזר הזה האושר הוא קצר מועד, והמתים המהלכים כמו גם איומים חיצוניים נוספים אינם משתווים לאיומים בתוך הגדרות. ביתה של הקבוצה ודרך החיים החדשה שאימצה לעצמה עומדים להיבחן בדרכים המאתגרות ביותר, ומאבקם להישרדות מעולם לא היה כה מסוכן ומסובך. הסדרה תשודר במקביל לשידור בארצות הברית."המתים המהלכים" - עונה 4, 22:00, yes oh.הכלא הוא החופש? מתוך "המתים המהלכים":

יום שישי

דרמה המבוססת על סיפור אמיתי. סיפורו של ג'ו קלארק, מנהל בית ספר שמגיע לבית ספר של תלמידים בעייתים ונוקט בגישה קיצונית. עם: מורגן פרימן, רוברט גיולום ובוורלי טוד. "סמוך עלי", 22:00, ערוץ MGM.קרה באמת. מתוך "סמוך עלי":יום שבת

חמש נשים בדרבן, דרום אפריקה, מקדישות את חייהן להצלת ילדים ונשים שעברו התעללות מינית. זאת על-ידי חינוך הנשים להילחם על זכויותיהן ועל זכויות ילדיהן ולהפסיק את תרבות ההשתקה וההסתרה. ג'קי, מילדרד, יוריקה, סדודלה ותורי הן נשים שחורות ולבנות המשתייכות לארגון ללא מטרות רווח ששמו "דובי בובי". הן עוזרות לילדים שנאנסו לספר את סיפורם, וכן להביא לדין את מי שפגע בהם. הן צועקות על אנשי המשטרה שמאפשרים לאנס להשתחרר ממעצר ולגור ליד הקורבן התמים שלו, וגם כועסות על הנשים שמזניחות את ילדיהן. הן מצטרפות לפשיטות משטרתיות ומביאות את הקורבנות אתן כדי שיזהו את התוקפים. הן מדברות עם הנשים במשפחות המסורתיות האלה, ונלחמות ב"תרבות השתיקה", שלפיה לא רק שאין לדווח על מה שנעשה, אלא אין לדבר על כך כלל. "דודות קשוחות", 21:30, ערוץ 8.מלאכיות. מתוך "דודות קשוחות":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ