השבוע בטלוויזיה: עושים שוב את תל אביב

הצצה לעולם ההיכרויות החרדי, עונה חדשה של "TLV", מה באמת כתוב באותיות הקטנות של תנאי השימוש, סכנה לקיום המין האנושי ויום כיפור כמו שמעולם לא הכרתם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ראשון: בשם האהבה ובשם השם עולם ההיכרויות החרדי תמיד היה מסתורי ביחס לזה החילוני. בתקופה שבה מוסד הנישואין החילוני עומד בפני קריסה יש לשאול איפה אנחנו טועים? מה יש בעולם הזוגיות החרדי החרדים שנשאר יציב? והאם זה באמת מצליח?

בסדרה "שידוך משמיים" צעירים וצעירות חרדים חושפים לראשונה את דרכם בתהליך השידוכים תוך התמודדות עם הכללים עליהם יש לשמור במציאת שידוך. הסדרה מאפשרת הצצה לנבכי העולם החרדי, החל ממפגשים עם משודכים פוטנציאלים ועד לפגישות עם שדכנים ושדכניות ועם בני משפחה בניסיון למצוא את השידוך ההולם. כל זאת על רקע חיבוטי הנפש, הקשיים, האתגרים, הכישלונות וההצלחות של גיבורי הסדרה.

"שידוך משמיים", 21:00, yes דוקו. הצצה לעולם מסתורי. מתוך "שידוך משמיים":

שני: צעירים ונאיבים בעונה הרביעית של TLV עושים את תל אביב ארבעה צעירים מגיעים לכבוש את העיר הגדולה: זמרת, אלוף אירופה בברייקדאנס, דוגמנית ואפילו "מעושרת". הם מתגוררים בווילה מפנקת בתל אביב ומתחילים מסע, כשמאחוריהם עולם שלם שנזנח ולפניהם עולם חדש מלא הרפתקאות."TLV עושים את תל אביב" ,22:30, HOT 3שלישי: אימת האותיות הקטנות        אף אחד לא באמת קורא את תנאי השימוש של כל אתר בו הוא מבקר, כל שיחת טלפון שהוא עושה, או כל אפליקציה שהוא מוריד. אחרי שתצפו בחקירה הפרובוקטיבית הזו של מה באמת כתוב בפונט הפיצפון של ההסכמים הללו, יש מצב שתחליטו לזרוק את המחשב או האייפון שלכם מהחלון ולרדת למחתרת. האם אכן עתידו של החופש האזרחי הופך להיות עגום יותר ויותר או שמא מדובר רק בתיאוריות קונספירציה אפלות?  "אני מסכים לתנאי השימוש", 22:00, yes דוקותיאוריות קונספירציה אפלות? מתוך "אני מסכים לתנאי השימוש":

רביעי: מצילים את כדור הארץ

התפרצות סולארית שמפגיזה את כדור הארץ זורעת גל של הרס: רעידות אדמה מזעזעות את הארץ, ערים נשרפות עד אפר אך האיום הגדול מכולם הוא סערת אש עצומה. אבנים בוערות מוטחות לכיוון כדור הארץ ומבטיחות לסיים את קיום המין האנושי על כוכב הלכת. האם המדען מייקל מיטשל יצליח להציל את המצב ולהילחם בכל תופעות הלוואי?"CAT8. קטגוריה." 21:15, yes Actionסכנה למין האנושי. מתוך "CAT 8":

חמישי: מה בין יום כיפור למסיבות טראנס? אהוד שגב תיעד במשך 11 שנה את ימי הכיפורים: טקסי כפרות בשוק, מסיבות טראנס בעמק יזרעאל, חוויות הצום וילדים שרוכבים על אופניים ברחובות העיר. הסרט הוא הזדמנות נדירה לראות אספקטים שלא העזנו לגעת בהם עד כה על יום הכיפורים. דרך המסע האישי מסתכל שגב על יום כיפור כעל מיקרוקוסמוס של המדינה ומייצג ראיה חדשה כלפי המסורת היהודית."כפרות סבבה סה טו", 22:00, ערוץ 8. כל מה שלא העזנו לדבר עליו. מתוך "כפרות סבבה סה טו":

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ