סופ"ש בטלוויזיה: יום שישי עם ג'ייק ג'ילנהול

מת'יו מקונוהי מוריד חולצה ב"מג'יק מייק", הבן של דיוויד בואי מביים את ג'ייק ג'ילנהול ותיעוד מיוחד של "יום בחיי ראש הממשלה", בנימין נתניהו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: יום כיף בחברת ראש הממשלה

בסרט "יום בחיי ראש הממשלה" מתלווים קבוצת בני נוער ליום עבודה טיפוסי בחייו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הצילומים החלו במעון ראש הממשלה בארוחת בוקר משותפת עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגברת שרה נתניהו, משם המריאו לעיר הבה"דים שבדרום וחזרו ללשכת ראש הממשלה, שם הם קיבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של הלשכה שכלל מפגש עם חברי קונגרס. בסרט גם קיימו בני הנוער ראיון עם ראש הממשלה ונפרדו מראש שהממשלה ורעייתו בביתם בירושלים. הסרט מספק זווית חדשה למשרד ראש הממשלה ולראש הממשלה בפרט."יום בחיי ראש הממשלה", 22 באוגוסט, מיד אחרי החדשות, ערוץ 2יום שישי: הרכבת שלא הייתם רוצים לעלות עליה ב"קוד מקור" 

קוד מקור הוא מותחן פעולה מדע בדיוני בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול, המגלם טייס הליקופטר בשם קולטר סטיבנס. הזיכרון האחרון שלו הוא טיסה בשמי אפגניסטן, אולם הוא מתעורר ומוצא עצמו נוסע ברכבת. סטיבנס אינו יודע כיצד הגיע לרכבת וכעבור שמונה דקות נשמע פיצוץ עז ברכבת שקוטל את כל הנוסעים. סטיבנס מוצא את עצמו במעין מעבדה ו"נשלח" פעם נוספת לרכבת על מנת למנוע את הפיצוץ. קוד מקור, 23 באוגוסט, 22:00, HOT Gold HDדור ההמשך של בואי מביים. קוד מקור - הטריילר:יום שבת: לסיים את השבוע בנימה קלילה עם צ'אנינג טאטום מג'יק מייק הוא סרטו של הבמאי סטיבן סודרברג, בכיכובם של צ'אנינג טאטום ומתיו מקונוהי. הסרט שמבוסס על ימיו הראשונים של טאטום בתור חשפן, עוקב אחר סיפורו של מייק ,חשפן מלא כריזמה. יום אחד פוגש מייק בחור צעיר, רואה בו את הפוטנציאל הנדרש, ומחליט להעניק לו את ההרפתקאה של חייו. במהרה המורה לוקח את התלמיד הבתולי תחת חסותו ומלמד אותו איך לזוז נכון, לחגוג כמו שצריך, להשיג בחורות ולהרוויח כסף, ובדרך מנהל מערכת יחסים מיוחדת עם אחותו. אך בסתר ליבו מייק מפנטז לפרוש מהעסק ולהתפרנס בכבוד בתור יזם. מג'יק מייק, 24 באוגוסט, 21:30, yes1חתיכים בלי חולצות. מג'יק מייק - הטריילר:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ