כך תעשה את זה בגדול ב"אח הגדול"

לעשות סצנות, לקלל, לבכות בנסט ולהתמזמז במיטה הן רק חלק מהדרכים להתקדם בתכנית. רגע לפני סיום העונה חמישה טיפים למתמודד המתחיל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

1. הטל בעצמך מום צבע עור, דת, נטייה מינית, מום פיזי, הפרעה נפשית, שזירת שיער וסתם עבודת צבע לא טובה בשיער – "האח הגדול" מקבל הכל. אלא אם כן כל אחד מהנ"ל חצה את גיל 40. אז יש מקום רק לשניים על עמוד חשמל. אם לא התברכת במום כזה, אנא עבור לסעיף 2. אם אתם משתייכים לסוג השאפתני, זה הזמן לכרות אצבע, יד או רגל. תתחילו את הטרנד, בקשת כבר יתפרו מבצע מיוחד בקליניקות המובחרות לשיוף הגדם. אם אתם פחדנים מדי, אתם יכולים להיות במודה ולהודיע שאתם אוהבים את כל מה שיפה. זה הולך חזק עכשיו. בתול בן כמעט ארבעים כבר היה. דו מיני מוצהר לא. בעצם, עדיף א-מיני. כמו טבעונים, גם הם אוהבים לדבר באריכות על מה שהם לא עושים. אגב, אם אתם לא מסוגלים להטיל בעצמכם מום, תעשו את זה לאחד ההורים.

» "האח הגדול 5" - לכל הביקורות"האח הגדול" מקבל את הכל. יניב, איתי, ענת וטהוניה (צילומי מסך)

2. הכן עבודת שורשים כל כוכבי הריאליטי השמחים נראים אותו דבר, חוץ מדורין סגול שנראית כמו ליהיא גרינר, אבל זה עדיין לא אותו דבר. האומללים שבהם, אומללים כל אחד בדרכו. הורים גרושים, כלבים דרוסים, סירוב לעבור בסלקציה למועדון, נפילה זמנית של השרת של האינטרנט באמצע שיטוט באתרי פורנו וגם ציפורן חודרנית: כולם סיפורים שעשויים לקדם את הישרדותך בבית. אל תשאיר את הדברים ליד המקרה, עדכן את עבודת השורשים שלך, היפגש עם בני משפחה רחוקים וקרובים כאחד. הם יעזרו לך למתג את עצמך. קח בחשבון שהורים גרושים, גוססים או מתים כבר לא ממש עושים את זה לקהל, וזה בהחלט מעלה את הרף. עבודת תחקיר באמצעות צפייה בשידורים חוזרים של "חוק וסדר" תניב הרבה אפשרויות. לעצלנים – תמציאו. לבנה מתעדכנת במצב של אביה:

3. קח את עצמך ברצינות אירוניה עצמית, ספקנות וגמישות מחשבתית הן תכונות לא רצויות בבית האח הגדול. קח דף, חלק אותו לשתי עמודות. טור ימין יהיה טור "האמת שלי". שנן אותו, כי תצטרך להשתמש באמת שלך יותר מפעם אחת. כדאי להצטייד גם במספר אמיתות, בהתאם לנסיבות המשתנות. דאג ש"האמת שלך" היא כזו שפונה לכמה שיותר קהלים. תחקיר יסודי בהתאם להוראות שני הסעיפים הראשונים בוודאי יעזור לך. טור שמאל יהיה טור ה"אין מצב". רשום לעצמך מה הם הדברים שאתה לא מוכן לעשות בשום פנים ואופן. להופיע בעירום חלקי, לאכול חרקים, להיות חשוף ללחצים נפשיים ולהרעבה. לצד כל אחד מהעקרונות שלך רשום מספר בין 1 ל-10. כך תוכל לפחות להחליט על איזה מעקרונות ה"אין מצב" שלך תוכל לוותר באיזו נקודת זמן. לפעמים הוויתור הזה יסתור את האמת שלך, לכן השתמש באחת מהאמיתות האחרות. למתקדמים – אל תבוא עם אמת ועקרונות, התמסר לכל מה שהאח הגדול מורה לך. אפשר להתקדם גם ככה.לא ויתר על האמת שלו ושילם את המחיר. גילי מיילי שולט בבית:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ