קסניה מ"האח הגדול": "אני מחכה להתחתן עם עומרי"

הם מנסים להתגבר על הקשיים ועל הטוקבקיסטים, מתגעגעים ליורם זק ורוצים להקים משפחה יחד – רגע לפני ש"האח הגדול" חוזרת בעונה חדשה, עומרי בן נתן וקסניה טרנטול מציגים זוגיות למופת מינוס טבעת. ראיון זוגי

מאיה בניטה, עכבר העיר | צילום: מנחה נופה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קסניה ועמרי בן נתן
מאיה בניטה, עכבר העיר | צילום: מנחה נופה

הפעם הראשונה שבה קראה קסניה טרנטול טוקבק הייתה כמה ימים אחרי היציאה מ"האח הגדול". הדי ההלם של היציאה מהבית עוד פעמו בה, התקשורת הייתה בשיא ההתעניינות ופתאום, אחרי שלושה חודשים של ניתוק מהמשפחה היא קיבלה את המציאות לפנים. "זה היה משהו פוגע שקשור לזוגיות שלי ושל עומרי. בשלב הזה עוד ניסיתי לענות בחוכמה, אבל הרגישו בין השורות שהייתי נסערת ממה שהוא כתב", היא מספרת. "זכותם של אנשים לומר שאנחנו התחברנו אחד לשנייה בתכנית מתוך אינטרס כדי להגיע לגמר, אבל זה ממש לא היה ככה. אני לא נכנסתי לשם כדי לנצח. זה שהכרתי את עומרי זה ניצחון מבחינתי. את האמת אנחנו יודעים ובסופו של דבר אנחנו ביחד". 

» "לילה טוב עם אסף הראל": רקוויאם לתקשורת
» בת חן סבג: "עדיין יש לי פה גדול"
» סדרות הרכש שמחכות לכם בעונה הקרובה
» הסדרות הישראליות שמחכות לכם בחורף
» הילארי נגד טראמפ על פי הסדרות האמריקאיות

אם את טוקבקיסט מספר #457 לא שכנע סיפור האהבה הטלוויזיוני, אפשר להמליץ לו להגיע לבית של הזוג המאושר. בקן האהבה של טרנטול (29) ועומרי בן נתן (30) ברמת גן תלוי על הקיר שלט עם המשפט "אהבה זה כל הסיפור", ממש ליד תמונה בה הם נראים מחובקים. לפחות במבט ראשון אפשר לומר שהטוקבקיסטים הספקנים הפסידו כאן בהימורים. במבט שני, וכמעט שנה אחרי שיצאו מבית "האח הגדול" שם התאהבו, וגם הם מודים שהזוגיות בחיים האמיתיים קשה הרבה יותר מאשר בבית בנווה אילן.  "בבית האח הגדול היה הרבה יותר קל", אומר בן נתן. "אמנם היו ויכוחים וריבים, אבל חוץ מהדאגה מה תאכל אין לך באמת דאגות. בחוץ אתה צריך להתמודד עם יותר לחצים מצד החברים, המשפחה והעבודה, מה שמקשה יותר על הזוגיות". טרנטול מסכימה: "הזוגיות מחוץ לבית היא לא פשוטה. אנשים מצפים ממך להרבה, וכאמור יש את הטוקבקיסטים שיוצאים נגדך, אבל זה רק הוכיח עד כמה האהבה שלנו אמיתית וחזקה. לכולם יש קשיים ואם זה היה מושלם זה לא היה אמיתי. הקשר שלנו אולי שונה בגלל שהוא היה יותר אינטנסיבי, אבל ככה הכרנו יותר אחד את השנייה". 

"אם זה היה מושלם זה לא היה אמיתי". קסניה טרנטול ועומרי בן נתןצילום: מנחה נופה

והקשר אכן היה אינטנסיבי. בכל זאת, להיות בבית אחד במשך 24 שעות ביממה זאת לא דרך שגרתית להתחיל מערכת יחסים. ומה שעוד יותר לא שגרתי הוא כל נושא האינטימיות. במהלך שידור העונה השביעית בכיכובם שוחרר לרשת סרטון שמתעד אותם שוכבים לכאורה מול המצלמות. כעת מצהירים בני הזוג שלא היה ולא נברא: "קשה לשכוח שיש מצלמות, במיוחד כשמעל לראש של קסניה הסתובבה כל הזמן מצלמה שקראנו לה פאפי. הסרטון היה ערוך ומעולם לא שכבנו בבית האח. אינטימיות מינית זה דבר חשוב, אבל יש מקום לעשות את זה. לא כשכל עם ישראל צופה בך".

"חתונה? רק כשאהיה מבוסס כלכלית"

העונה הקודמת של "האח הגדול" לוותה בהרבה דרמות וריבים, אבל גם בהצהרות אהבה עם כוונות רציניות. בזמן ששי חי הציע נישואים לתניה גרבר בשידור חי, גם בן נתן הכריז שחודש אחרי שהוא וטרנטול יצאו מהבית הוא יתחתן איתה. אלא שהחודשים חלפו, ואף טבעת אירוסים לא נראתה באופק.

עומרי, למה לא התחתנתם עדיין?
"כי כשאתה יוצא החוצה אתה מגלה דברים, על עצמך, על הזוגיות. אין את כל הלחצים שמסביב. יש לי אמנם עבודה, אבל אני לא אתחתן לפני שאהיה מבוסס כלכלית,  כי אני לא רוצה לחסוך מהילדים שיהיו לי דבר".

אז למה הכרזת בבית האח שאתה תתחתן איתה מיד כשתצאו?
"כי ככה זה הרגיש לי, אני פועל לפי הרגש ואני לא מתחרט על דברים שאמרתי. אם היינו נשארים בתוך הבית עוד חודשיים הייתי מציע לקסניה נישואים כי הרגשתי אש. גם בחוץ יש אש, אבל יש עוד דברים מעבר. יש אחריות. פליט ריאליטי לא מקבל משכורת חודשית. רבים מכוכבי הריאליטי מוצאים את עצמם בפרשת דרכים, שהם לא יודעים מה לעשות עם החיים שלהם ואני צריך יציבות כלכלית".

קסניה, מה את חושבת על זה?
"אני מחכה להתחתן עם עומרי, אבל כשהזמן יגיע זה יגיע. אני פחות מדברת על זה איתו כי אני לא אוהבת להלחיץ. כל דבר צריך להיות בזמן שלו".

עומרי: "אף אחד לא מצמיד לי אקדח לרקה". קסניה: "זה המזל שלך". עומרי: "קסניה בחורה חכמה והיא יודעת שזה יקרה כשזה צריך לקרות ולא כי הטוקבקיסטים אומרים שאני צריך להתחתן כבר".

חתונה אולי עדיין אין, אבל טרנטול לגמרי רוצה להיות אמא. "זה החלום שלי", היא מכריזה. "הייתי רוצה לפחות שלושה ילדים ואם הכל יסתדר אז חמישה. אין כמו משפחה ואין כמו לחזור לבית עם מלא ילדים וכלבים. אני חושבת שעומרי יהיה אבא מדהים כי אני רואה איך הוא מתייחס למיאל, הכלבה שלנו". את הדברים היא אומרת בזמן שהיא מלטפת ברוך את הכלבה המתוקה שלהם שמתרפקת עליה במהלך הריאיון. "אני לא חושב שאפשר למצוא אמא טובה יותר מקסניה", אומר בן נתן. "אחד הדברים שאני הכי אוהב בה זה שאני יודע שהיא תהיה אמא מדהימה".

"אין כמו לחזור לבית עם מלא ילדים וכלבים". קסניה, עומרי והכלבה מיאלצילום: מנחה נופה

"היינו חוזרים לאח הגדול"

בימים אלה אי אפשר לפספס את הפרומו לעונה החדשה של "האח הגדול", שחוזרת ב-18 בדצמבר. הריאליטי הכי נצפה במדינה ישוב לעונה אחרונה בזכיינית "קשת" תחת ניצוחו של העורך יורם זק, רגע לפני שיעבור לזכיינית "רשת" המתחרה. בפרומו נראים דחפורים גדולים העומדים להרוס את בית "האח הגדול", אבל דווקא ההרס הגדול הזה מעורר בזוג המאושר געגועים. "כשאני שומע את הקול של יורם זק בפרומו זה עושה לי צמרמורת, וגורם לי לרצות לחזור לאח הגדול", מגלה בן נתן. "זאת פינה שהייתה נוחה".

באמת? למרות כל הריבים עם שי חי?
"כן, כי המוח זוכר את הדברים הטובים ופחות  את הסבל. היה שם משהו שגרם לי להרגיש בבית. הרבה בגלל יורם זק שהייתה לו את היכולת להרגיע אותי בכל שיחה איתו גם כשכבר הייתי פקעת עצבים, וגם בגלל כל האנשים שהיו שם. ההפקה אמרה שאנחנו נתגעגע והם צדקו".

טרנטול מסכימה איתו: "פתאום מתגעגעים לזה. אני נזכרת בריח המסוים שהיה בסלון, איך שאור הייתה מבשלת ואיך אני ושי מיקה היינו משתכשכות לנו בשכשוכית. אולי בשביל אנשים אחרים זה היה ריאליטי, אבל בשבילי זאת הייתה המציאות. אנשים נכנסו לי ללב, וזאת אולי הסיבה שאני לא מצליחה לראות אף פרק מהעונה. אני מפחדת שאולי אתאכזב מאנשים".

אם היו מציעים לכם לחזור לבית?
קסניה: "הייתי חוזרת. זאת הייתה חוויה שאי אפשר להסביר. היום כל רעש של מצלמה מזכיר את המצלמות שהיו בבית וזה חקוק בלב ובזיכרון. עכשיו אנחנו לוקחים את החוויה הזאת למקום אופטימי למרות כל הריבים. חייבים גם להבין שהיינו בסיר לחץ וכל הרגשות שלנו היו מוקצנים, לטוב ולרע".

עומרי: "אם היו מציעים לי לחזור הייתי שוקל לסרב, אבל בסוף הייתי מסכים. אני יודע שביום שאכנס שוב לבית אני אקלל את עצמי, אבל הייתי בכל מקרה נכנס, והפעם כשהייתי חוזר כבר בהתחלה לא הייתי שותק לדיירים האחרים. אני הייתי שוקיסט כשרק נכנסתי לבית".

"זוכרים את הדברים הטובים ופחות את הסבל". קסניה טרנטול ועומרי בן נתןצילום: מנחה נופה

"הכי חשוב לחזור לשגרה"

כשהם לא עושים סלפי עם מעריצים ומגיעים להשקות, בן נתן וטרנטול עסוקים בקריירה שלהם. הוא חזר לעיסוקיו הקודמים כעורך דין ומאמן נבחרת ישראל בסקי, ובין לבין מדגמן ביחד עם זוגתו לקמפיין אופנה של "זיפ". "כיף לדגמן ביחד כי זאת עבודת צוות ועוד מבחן בזוגיות", אומרת טרנטול שמדגמנת גם לחברת נעלי "ליידי קומפורט", לומדת משחק בבית הספר "טכניקה מול מצלמה" וחולמת להקים עסק לעיצוב תכשיטים ביחד עם הוריה.  חוץ מזה היא חזרה לאחרונה למרפאת השיניים שבה עבדה כדי להחליף באופן חד פעמי את הסייעת. "זה היה נחמד לחזור לשגרה של לפני האח הגדול ולשמוע לקוחות שמפרגנים", היא אומרת. "בכלל אני מציעה לדיירים החדשים לחזור מהר לשגרה אחרי שהם יצאו. זה חשוב מאוד".

עומרי, מה הטיפ שלך לדיירים החדשים?
"אל תעשה משהו שלא היית עושה בחוץ. אל תשתנה. כל תזוזה מהאישיות שלך תגרום לך להיות עצבני". קסניה: "וגם תנסו ליהנות ולא לשתות יותר מדי אלכוהול".

אתם מרגישים מאוימים מהדיירים החדשים  שאולי יגנבו לכם את התהילה?
עומרי: "ממש לא. כל דבר בעתו, זמננו היה ועכשיו זמנם יגיע. אני אשמח לראות שם דמות שאני אתחבר אליה ושתעבור תהליך כמו שאנחנו עברנו".

קסניה: "אנחנו הכי מפרגנים להם. זה תהליך לא פשוט ומגיע להם לעבור את התהליך הזה ".

אם מישהו היה רוצה להיכנס לבית "האח הגדול" כדי למצוא אהבה, מה הייתם אומרים לו?
קסניה: "שלא יכנס למצוא אהבה. שאם היא קיימת היא כבר תמצא אותו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ