WTF: הזוגות הכי מגוחכים ב"האח הגדול"

הזוג שלא היסס לעשות סקס מול המצלמה, משולש האהבה הבלתי אפשרי, המתמודד שנתקע ב"פרינד-זון" והזוג שהחליף לרגע את יהודה ונינט בתואר "הפאוור-קאפל" של המדינה – רגע לפני גמר "האח הגדול", זה הזמן להיזכר בסיפורי האהבה המשונים ביותר מהתכנית

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דנית גרינברג ואליאב אוזן
עכבר העיר

מחר (שלישי, 28 במרץ) צפויה העונה השמינית של "האח הגדול" להגיע לישורת האחרונה שלה, וזה יהיה גם האות לסיומה של התכנית בפורמט הנוכחי. לצד הפרידה מהמנחים ארז טל וקורין גדעון ומקולו של האח הגדול, ניפרד גם מהזוגות שליוו את הבית במהלך העונה. כן, אין ספק שזאת הייתה עונת זוגות – אביחי ומעיין, אנדל ועדן, חזי ועדן, וכמובן אורנה ודן, כולם הציפו את המסך ברומנטיקה, חיבוקים ונשיקות (מי יותר ומי פחות). אז לכבוד כל אותם זוגות שחלקו את רגעיהם האינטימיים עם 50 מצלמות, הנה רגעי הזוגיות הכי מגוחכים שידע בית "האח הגדול" לדורותיו.

» קורין גדעון בראיון מיוחד
» שני גולדשטיין -פאתטית או פמיניסטית?
» "האח הגדול": איפה כל הרעש והצלצולים?
» הכל על תכנית הריאליטי "האח הגדול"

וונסה שוברת לאיתי את הלב
אמנם העונה הראשונה נראית כיום כמו זיכרון רחוק, מה גם שכל אזכור שלה מעלה מיד נוסטלגיה לימים שבהם הארץ נחלקה לפרידמנים ובובלילים, אבל בין כל הבלגן הזה היה שם גם סיפור אהבה קטן (אולי חד צדדי) של המתמודד איתי זיו, שחיזר ללא הפסקה אחרי המתמודדת וונסה אלוש. אנחנו עדיין זוכרים כיצד הבחור החמוד שסירב לנקוט עמדה בעונה עמוסה אינטריגות וצדדים, היה עסוק כל העונה בחיזורים אחרי הצרפתייה היפהפייה, שנוכחותה בבית הסתכמה בעיקר בצעקות במבטא מצחיק ובענטוזים בבגד ים. אלוש מצידה הרשתה לו להרעיף עליה אהבה וכבר היה נראה שבין השניים עומד לקרות משהו, אבל אז היא זנחה אותו באמצע העונה עם כניסתו של דייר חדש וחתיך בשם איתי. לה זה עלה בהדחה. לזיו זה עלה בלב שבור.

איך אומרים "לב שבור" בצרפתית? ונסה ואיתי מ"האח הגדול"צילום: צילום מסך

סער ואיילה הופכים לזוג הלוהט של המדינה
תגידו עליהם מה שתגידו, סער שיינפיין ואיילה רשף היו הזוג האמיתי הראשון של בית "האח הגדול". ואנחנו מתכוונים ל"זוג" במלוא מובן המילה – כאלה שצורחים אחד על השנייה רק כדי ליפול רגע אחר כך זה לזרועות זו, להתפייס ולהוסיף גם איזה שם חיבה אינפנטילי. הם שרדו כך יחד כמעט עד סוף העונה (רשף הודחה קודם) ועם צאתם לאוויר העולם הם הפכו למשך כמה שבועות לזוג הכי מדובר במדינה. צלמי פפראצי דלקו אחריהם ולכמה שבועות הם החליפו את יהודה ונינט בתפקיד כזוג הזוהר של עולם הבידור. אולם כשברגע מרחף צילה הכבד של "בולבולון", האקסית המיתולוגית של שינפיין, הקשר לא האריך ימים והסתיים תוך חודשים ספורים. וואלה, לא הזלנו דמעה.

עתי וליהיא עושים סקס במקלחת (ואז האקס מגיע)
אם סער ואיילה היו אילוסטרציה לזוגיות שבה רבים, חוזרים ומדברים, הרי שליהיא גרינר ועתי שולברג לא בזבזו יותר מדי זמן על ה"שטויות הרגילות", אלא פשוט הורידו את הבגדים ועשו את זה. כן, היום במרחק הזמן אפשר להגיד שקשר עמוק כנראה לא היה שם, מה שאולי מסביר את העובדה שמחוץ לבית השניים התכסחו די מהר. אבל בתוכו? הם סיפקו לנו מנת הורמונים ראויה כשנכנסו יחד למקלחת (ולא כדי לתקן את הדוד). גרינר, שנכנסה כזכור מאורסת לבית, החליטה לבטל את אירוסיה, אלא שאז קרה הנורא מכל (מבחינתה) – הארוס שלה, אבירם, קיבל הצעה להיכנס לבית. אין מי שליבו לא יצא למתמודדת ההמומה שמלמלה "גאייז, איטס נוט אוקיי" כשראתה אותו צועד במדרגות הכניסה. לבסוף אבירם לא נכנס לבית ומי שחטף את הריקושטים מהחוויה היה עתי שהודח מהבית.

שכחו מהמצלמות. עתי וליהיא מ"האח הגודל"צילום: צילום מסך

ג'קי מאוהב בנופר, היא מעדיפה שיישארו ידידים
כולנו כבר היינו שם – מעוניינים במישהו או מישהי שיש לנו איתם חיבור ממש מגניב והדדי. רק מה? הצד השני חושב דווקא שנתאים לו יותר במשבצת הידידים. זה בדיוק מה שקרה לג'קי מנחם עם נופר מור בעונה השלישית. הוא נדלק עליה ברגע, חיזר אחריה, קרא לה בייגלה וערג אליה בלילות. והיא? עשתה לו שק קמח והתייחסה לכל חיזור שלו בחביבות ששמורה לכלבלבי האש פאפי. כלומר, עד שהחיזורים שלו נמאסו עליה והיא הפכה ל"עצבן", כפי שכינה אותה ג'קי הדג. למרות מערכת היחסים ההזויה, השניים החזיקו מעמד כמעט לאורך העונה כולה ונפרדו רק כאשר ג'קי טס למספר ימים לבית "אח הגדול" בספרד במסגרת חילופי מתמודדים. בימים האחרונים של העונה השניים התרחקו מעט ונופר מצדה החלה להתקרב לדייר עמיר גולדברג. אם ג'קי לא היה זוכה בסוף אותה עונה, היינו מרחמים עליו באמת.

אליאב ודנית במשולש אהבה לא אפשרי
יחסים, אהבה וזוגיות היו תמיד לחם חוקה של "האח הגדול", אבל נראה שבעונה השישית שלה יוצרי התכנית ממש התעלו על עצמם בניסיון לעשות למתמודדים שלהם חיים קשים. דנית גרינברג ואליאב אוזן נראו בהתחלה כמו עוד זוג רגיל בין כתלי הבית – היא בלונדינית יפה, הוא מאצ'ו עם חיבה לקעקועים. מדי פעם הם רבו וכמובן התפייסו, ונראה היה שכל העסק הולך בכיף לקראת רומן חביב שיכול להוביל אותם עד לחמישיית הגמר. אלא שבכניסת הדיירים השנייה הצטרפה לבית דיירת העבר נופר מור, שהצהירה שאליאב עושה לה את זה, ולאחר ריב ארוך של דנית ואליאב, היא חלקה איתו נשיקה לוהטת באחד החדרים והשניים פצחו ברומן מול עיניה הכלות של דנית. הרומן החדש לא החזיק זמן רב והצופים הענישו את אליאב על הזגזוג ושלחו אותו הביתה. כמה חודשים אחרי התכנית הוא ודנית הפכו לזוג והתחתנו. מי אמר שסוף טוב יש רק באגדות?

עדן וחזי זוכים בתואר הזוג הכי לא ברור
"לא תהיה לי זוגיות בבית", הצהירה עדן סבן באחד הראיונות במלון, שקדמו לכניסת לבית "האח הגדול". מה קרה אחר כך אתם כבר יודעים – בתוך פחות מחודש היא השתחלה לזוגיות ראשונה עם חזי חיים, שתרומתו לבית הסתכמה בעיקר בהכנסת הקאצ'-פרייז המאוס "באווירה טובה" (זה כאילו ה"באנרגיות חיוביות" של העונה הזאת? ארז דה-דרזנר תובע תמלוגים). הזוגיות ביניהם הייתה כה מהירה ולא ברורה, שנראה היה שגם לעדן לא ממש ברור מה היא עושה שם. לאחר שחזי הודח, עדן לא פצחה ב"ים של דמעות" המקובל כשבן זוגך מודח ודווקא נראתה, איך אומרים? באווירה טובה. קצת אחר כך היא מצאה את עצמה בזוגיות חדשה עם אנדל קבדה והשניים, שהודחו מהבית, עדיין מנהלים להם זוגיות חמודה למדי. תמשיכו כך!

אורנה ודן מנהלים את הרומן האיטי בתבל
גדולי המשוררים של התקופה כבר היטיבו לנסח את הקשר הבא בשורה "יש רק ציפייה, בלי עניין", אבל בכל זאת גם אנחנו ננסה את כוחנו. אורנה דנינו ודן רושנסקי היו אחד הזוגות הבולטים של העונה הנוכחית. למרות ששניהם כבר הודחו ממנה, הקשר ביניהם הצליח, לפחות בהתחלה, לגרות את בלוטת הסקרנות – הוא החתיך של הבית (עם אישיות לוהטת כצנון, אבל מילא), והיא מעט יותר בוגרת ממנו, מזדהה כדתייה ובחלק מהזמן גם כשומרת נגיעה. ממש "מרחק נגיעה", גרסת 2017. הקשר בין דן לאורנה התקדם באיטיות ובצורה כה משעממת - על כל צעד שלקחו, הם טרחו לקחת שני צעדים אחורה וגם לטרחן על זה. לקראת סוף העונה הם נפרדו והופס! הודחו מיד בזו אחר זה. אולי טיפול זוגי היה עוזר?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ