"אלים אמריקאים" בסצינת הסקס ההומוסקסואלית הנועזת ביותר ששודרה אי פעם

בפרק השלישי בסדרה, ששודר בתחילת השבוע, הוצגה סצנת סקס בין סוחר מוסלמי בניו יורק ובין נהג מונית שלמעשה הוא שד על־טבעי. התקשורת האמריקאית הכתירה את הסצינה בתור הגאה האמיצה ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"המנהל האמנותי של "אלים אמריקאים": "מקווה שיש צופים צעירים מהמזרח התיכון שמאוננים על הסצינה הזו
חן חדד
חן חדד

"אלים אמריקאים" הציגה השבוע סצינת סקס הומוסקסואלית בין שני מוסלמים, שהוכתרה על ידי התקשורת האמריקאית כסצינת הסקס הגאה האמיצה ביותר בהיסטוריה של הטלוויזיה.

בפרק השלישי לעונה, ששודר בליל ראשון ברשת שואוטיים (ובשני בישראל בשירות אמזון פריים), מוצג סאלים (אומיד אבטהי), גבר מוסלמי מעומאן שעובד כסוחר בניו יורק, ועובר עליו יום רע במיוחד. הוא עוצר מונית, השייכת לעפרית, שד על־טבעי מהפולקלור הערבי, בעל עינים רושפות אש (מוסא קרייש).

שניהם משחררים קיטור על החוויה שלהם כמהגרים שעברו מהמזרח התיכון לניו יורק. "הם לא יודעים שום דבר על האנשים שלי", אומר העפרית. "הם חושבים שכל מה שאנחנו עושים הוא להעניק משאלות. אם זה היה נכון, נראה לך שהייתי נהג מונית?" האמפתיה והחיבור בין השניים מובילים אותם למלון, שם הם מתוארים בסצינת סקס בת כארבע דקות, שמציגה עירום גברי מלא.

המנהל האמנותי של הסדרה, בריאן פולר, סיפר ל"ניו יורק מגזין" שהתעקש לצלם את הסצינה בשנית, מאחר שחשב שבפעם הראשונה לא לכד סקס בין שני גברים בצורה מציאותית מספיק. "סאלים הוא גבר שמגיע ממדינה שבה משליכים אותך מגג בנין אם אתה הומו", אמר פולר. "הנסיון המיני היחיד שלו הוא מין אוראלי. הרגשנו שהעפרית, במחווה רומנטית, רצה להעניק לו חוויה מינית אינטימית יותר. רצינו שזה יהיה כמה שיותר ויזואלי ומרהיב", הוסיף. "להראות את היופי והסקסיות בסצינת האהבה בין שני גברים, ושצופים הטרוסקסואלים יצפו בה ויגידו לעצמם 'וואו, זה מדהים'".

פולר הוסיף שהיה מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית, ואמר "אני מקווה שיש צופים צעירים מהמזרח התיכון שמאוננים על הסצינה הזו".

העיבוד הטלוויזיוני לרומן הפנטזיה של ניל גיימן, מביא לשיא את טרנד הסדרות שמוותרות על כל האמצעים המסורתיים לספר סיפור ומחליפות אותם באווירת חלום ודימויים מלאי עוצמה. העלילה מתארת את האלים כמי שנולדו מאמונת בני האדם, ותלויים בהם. אם בני האדם חדלים להאמין באלים, הם מאבדים מכוחם ונגזר עליהם להתקיים, חלושים ורמוסים, בשולי החברה. העלילה מתארת עולם מודרני על סף התנגשות בין האלים העתיקים, שהגיעו לארצות הברית יחד עם המאמינים בהם — מהגרים מאירופה, אפריקה ואסיה — ובין האלים החדשים. האחרונים נולדו מהסגידה של בני האדם לתרבות הדיגיטלית, לצריכה ולגלובליזציה, וכוחם רק הולך ומתעצם.

צילום: Starz / צילום מסך מתו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ