"האחיות המוצלחות שלי" תחזור עם שתי עונות נוספות

כפי שנודע ל"הארץ", בימים אלו מסיימות יוצרות הסדרה, נעה ארנברג וגלית חוגי, לכתוב את העונה השלישית, בעוד שהצילומים לשתי העונות יחלו בקיץ הקרוב

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נלי תגר בעונה הראשונה של "האחיות המוצלחות שלי"
איתי שטרן
איתי שטרן

הקומדיה המוערכת "האחיות המוצלחות שלי", שזכתה בטקס פרסי האקדמיה האחרון בפרס קומדיית השנה, תחזור למסך עם שתי עונות נוספות, כך נודע ל"הארץ". בימים אלו מסיימות נעה ארנברג וגלית חוגי לכתוב את העונה השלישית, בעוד שהצילומים לשתי העונות יחלו בקיץ הקרוב וצפויים להסתיים באוקטובר. מדובר בהישג מיוחד לשתי יוצרות הסדרה, ארנברג וחוגי, שכן ברוב מוחלט של המקרים מזמינים גופי השידור עונה אחת ורק לאחריה נבחנת האפשרות לעונה נוספת. בשונה מהרגיל, ב"יס" היו מרוצים מהצלחת הסדרה, שזכתה להזמנות מרובות בווי־או־די ולשבחי הביקורת.

"האחיות", שעונתה הראשונה שודרה ב"יס" בשנה שעברה, מביאה את סיפורן של שלוש אחיות אבודות, בגילומן של נלי תגר, דנה סמו וטס השילוני. השלוש מבקשות להתמודד עם מטלות היומיום, ללא הצלחה יתרה. רבים ראו בסדרה את השיקוף לדור ה-Y ואת הקשיים שלו להתמודד עם המציאות העכשווית. בשונה מסדרות רבות, היא הציבה במרכזה דמויות נשיות ונכתבה על ידי נשים, בעוד שהבמאי הוא גורי אלפי. מפיקת הסדרה היא טמירה ירדני, שתפיק גם את העונה השניה והשלישית.

ב"יס" רשמו הצלחה גדולה עם סדרות תוכן ישראליות בשנה החולפת. "האחיות" זכתה להצלחה אדירה בווי־או־די ורשמה את מספר ההזמנות הרב ביותר לאחר הדרמה היומית "תאג"ד" ו"משחקי הכס". גם "השוטר הטוב" ו"רון" נחשבות להצלחה מרשימה עבור קברניטי החברה, שהפיקו לשתיהן עונות שניות. עם זאת, העונה הבאה שמייצרת את מרבית העניין של צופי הזכיינית היא זו של "פאודה" שמצטלמת כעת, לצד עונה נוספת של "תאג"ד", שנחשבה להצלחה המסחרית הגדולה של 2016.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ