צילומי הסדרה הבריטית "RELLIK" הופסקו לאחר שגופה נמצאה בסט הצילומים

הגופה נמצאה בפארק קמברידג' הית' במזרח לונדון. המשטרה מנעה את צילומי הסצנה שתוכננו להיערך שם

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ריצ'רד דורמר, המשחק את דמותו של גבריאל מרקהאם ב"רליק"
איתי שטרן
איתי שטרן

צילומי הסדרה הבריטית "RELLIK", העוסקת ברוצח סדרתי, הופסקו במפתיע לאחר שגופה אמיתית נמצאה באזור סט הצילומים שלה, כך מדווחים כלי תקשורת בבריטניה. על פי דיווח של ה"מירור" הגופה נמצאה בפארק קמברידג' הית' המצוי במזרח לונדון. פטרסון ג'וזף, המגלם בסדרה דמות של פסיכיאטר, סיפר כי צוות הצילום הגיע לאזור כדי לצלם את הסצנה שתוכננה מראש, אלא שאז המשטרה מנעה זאת בשל העובדה שגופה אמיתית נמצאה באזור. "זה היה ממש ביזאר" סיפר ג'וזף "מציאות שעולה על כל דמיון".

ג'וזף הוסיף ואמר כי אין זה צירוף המקרים היחיד שהדהים את צוות הסדרה. "ריצ'ארד דורמר, שמגלם את הדמות הראשית בסדרה, קיבל מחלת עור זיהומית מדבקת, כך שכל הפנים והבגדים שלו התמלאו בכתמים, זאת בסמוך לצילומים בהם אמור היה לעבור מתקפה אלימה בה שופכים חומצה על פניו. למרבה התדהמה, תוצאות שני המקרים נראו דומים מבחינה פיזית".

הסדרה, שמצולמת עבור הבי־בי־סי מביאה את סיפור ההתחקות אחר רוצח סדרתי, אך בשונה מסדרות דומות, היא עושה זאת מהסוף להתחלה. כבר בפרק הראשון בסדרה הרוצח נתפס וככל שהעלילה מתקדמת, הצופים מבינים מה קדם לאותו מעצר. היא נוצרה על ידי הארי וג'ק וויליאמס שיצרו בעבר את "הנעדר" שזכתה להצלחה ולביקורות טובות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ