רשת הכבלים "שואוטיים" תשדר את הגרסה האמריקאית של "כבודו"

רשת הכבלים האמריקאית הזמינה באופן תקדימי עונה שלמה בת עשרה פרקים של דרמת המתח, ללא פרק פיילוט. את "כבודו" יצרו שלמה משיח ורוני ניניו והיא שודרה בארץ ב"יס"

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כבודו
איתי שטרן
איתי שטרן

הגרסה האמריקאית לדרמת המתח "כבודו" שיצרו שלמה משיח ורוני ניניו ושודרה בארץ ב"יס" נמכרה לרשת הכבלים האמריקאית "Showtime". במסגרת ההסכם הזמינה הרשת לראשונה ובאופן תקדימי עונה שלמה בת עשרה פרקים של הסדרה, ללא פרק פיילוט מקדים כמקובל. בעבר דווח כי רשת CBS רכשה את זכויות העיבוד לסדרה וכעת מתברר כי רשת "שואוטיים" תהיה גוף השידור שלה.

בראש ההפקה האמריקאית, יעמדו רוברט ומישל קינג, המפיקים והיוצרים של "האשה הטובה" ו"הטובות לקרב", יחד עם חברת "Scripted World" של אלון ארניה ו–"CBS Studios" שרכשו את "כבודו" עוד בשלב התסריט לאדפטציה. על התסריט האמריקאי יהיה אמון פיטר מופט, שכתב את "צדק פלילי", עליה התבססת דרמת הפשע "ליל האירוע".

"כבודו" שהופקה בישראל על ידי חברת "קודה תקשורת" מביאה את סיפורו של שופט שאיבד את אשתו ונאלץ להגן על בנו, שהסתבך בפשע המערב אנשים מהעולם התחתון בבאר שבע. הסדרה זכתה להצלחה רבה בעולם כשקיבלה את פרס הדרמה הטובה ביותר בפסטיבל "סירייס מניה" הפריזאי בשנה שעברה.

רשת "שואוטיים" ידועה בשל רשימה של סדרות מצליחות כגון "מיליארדים", "הומלנד", "ריי דונובן", "אפיזודס", "דקסטר", "העשב של השכן" ועוד. הפקת הגרסה האמריקאית של "כבודו" צפויה לצאת לדרך במהלך 2018, כשגרסאות נוספות של הסדרה נמצאות בשלבים שונים של פיתוח בגרמניה, איטליה, צרפת ורוסיה.

רכישת הסדרה על ידי הרשת מהווה המשך להצלחות רבות בתחום מכירת התוכן המקורי של "יס" לגופי שידור בעולם. דנה שטרן, ראש "יס סטודיוס" שנפתחה השנה, חתומה בין היתר על מכירת "השוטר הטוב" ו"פאודה" לרשת נטפליקס. במסגרת העסקות הללו, יופצו שתי הסדרות בלמעלה מ–190 מדינות. הצלחה נוספת נרשמה בנוגע להפצתה של הסדרה "מלאך של אמא" שיצרה קרן ויסמן, לשידור בארה"ב, אנגליה, אוסטרליה, פולין ומדינות יוגוסלביה לשעבר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ