ג'פרי טמבור, כוכב "טרנספרנט", מכחיש שהטריד מינית טרנסג'נדרית

אשה שעבדה כעוזרת שלו בצילומי הסדרה טוענת כי התנהג באופן בלתי הולם. באמזון חוקרים את הפרשה

חן חדד
חן חדד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'פרי טמבור
ג'פרי טמבורצילום: Richard Shotwell/אי־פי

שחקן הטלוויזיה ג'פרי טמבור ("משפחה בהפרעה", "טרנספרנט"), הואשם בהטרדה מינית על ידי אשה טרסנג'דרית שעבדה כעוזרת שלו. ב"וריאטי" דווח כי העוזרת של השחקן זוכה האמי וגלובוס הזהב, ואן ברנס, רמזה בפוסט בפייסבוק כי התנהג באופן בלתי הולם, בעל אופי מיני, בזמן שעבד עמה על סט צילומי "טרנספרנט". אף שהמתלוננת לא תיארה את פרטי המקרה, הפוסט משך מיד את תשומת לבם של מנהלי אמזון, המשדרת את הסדרה בכיכובו של טמבור. בכירי החברה מיהרו להודיע כי הם חוקרים את הפרשה, וגובים עדויות מטמבור ומצוות הפקת הסדרה.

טמבור מכחיש באופן חד משמעי את הטענות נגדו. "אני מודע לכך שעוזרת ממורמרת לשעבר כתבה פוסט אישי המרמז שפעלתי בצורה לא הולמת כלפיה", אמר בהצהרה רשמית לתקשורת. "אני מכחיש ודוחה בתוקף כל טענה והאשמה שלפיה אי פעם הייתי מעורב באיזושהי התנהגות בלתי הולמת כלפיה או כלפי כל אדם אחר שעבדתי עמו. אני מזועזע ומוטרד מהטענה חסרת הבסיס הזו".

שמה של אמזון עלה לאחרונה לכותרות כחלק מהסערה סביב תרבות השתקת ההטרדות המיניות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, שהחלה עם העדויות נגד המפיק הארווי ויינשטיין. מנהל אולפני אמזון, רוי פרייס, הושעה, ובהמשך התפטר מתפקידו לאחר שהואשם על ידי איסה האקט, מפיקת הדרמה של אמזון "האיש במצודה הרמה", בהטרדה מינית.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ