"היום בלילה עם גורי אלפי" תרד מהמסך חודש לפני המתוכנן

תוכנית הלייט נייט של גורי אלפי המשודרת בקשת צפויה לרדת מהמסך בסוף פברואר, בגלל עלויות הפקה גבוהות יחסית. מקשת נמסר כי אלפי ימשיך לקחת חלק בפרויקטים עתידיים

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גורי אלפי מארח את שני כהן, בתוכניתו "היום בלילה", אתמול
גורי אלפי מארח את שני כהן, ב"היום בלילה. ריצה למרחקים ארוכים"צילום: צילום מסך קשת / MAKO

תוכנית הלייט נייט של גורי אלפי, ״היום בלילה", תרד מהמסך בסוף פברואר הקרוב — כחודש לפני סיום העונה המתוכנן. בקשת החליטו לא להמשיך עם התוכנית בתום שלוש עונות בגלל עלויות הפקה גבוהות יחסית. 

״היום בלילה" זכתה לרייטינג סביר ביחס לשעת השידור שלה, ובשבועות האחרונים לאחר הפיצול של ערוץ 2 זכתה לרייטינג של 7 ל–9 אחוזים.. בשעה המקבילה ברשת שודרה "הצינור" בהגשת גיא לרר, שעלויות ההפקה שלה נמוכות בהרבה. 

"היום בלילה" עלתה לשידור בסוף דצמבר 2015, זאת לאחר שנטש את כסאו ב"גב האומה", שם היה לאחד מכוכביה הבולטים של התוכנית. בקשת הימרו על משבצת לילית קבועה בהובלתו של אלפי, איתה המשיכו לחמישה ימי שידור שבועיים לאחר פיצול ערוץ 2. עד כה שודרו כ—200 תוכניות של "היום בלילה", והיא זכתה בקטגוריית תוכנית הבידור והאירוח הטובה ביותר בטקס פרסי האקדמיה לשנת 2017. כעת, עם ביטולה הצפוי, היא נכנסת לסטטיסטיקה עצובה של תוכניות לייט נייט ישראליות שלא שרדו לאורך זמן. בין אלו ניתן למנות את התוכניות של אסף הראל בערוץ 10, "הלילה" עם ליאור שליין ששודרה אף היא בערוץ 10 ורבות נוספות.

מקשת מסרו בתגובה כי "אלפי והפקת התוכנית צפויים לעבוד על פרויקטים חדשים בקשת, בהם סדרת ספיישלים לחגיגות 70 שנה למדינת ישראל".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ