הארץ

20 שנה לאחר שסדרת האנימציה האמריקאית "איש משפחה" (Family Guy) עלתה לשידור, החליטו יוצרי התוכנית להמעיט בבדיחות על חשבון להט"בים.

בפרק האחרון ששודר ביום ראשון, כוכב הסדרה פיטר גריפין אומר לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ כי הסדרה מנסה להפחית בבדיחות כאלו. בראיון לאתר "TVLine" אישרו זאת מפיקי התוכנית, אלק סלוקין וריץ' אפל. "אם נבחן פרק משנת 2005 או 2006 מול פרק מ-2018 או 2019, אפשר יהיה למצוא הבדלים", אמר סלוקין, "חלק מהדברים שהרגשנו נוח לומר ולצחוק עליהם אז, אנחנו מבינים כיום שזה לא מקובל".

אפל הוסיף שזה טבעי שדבר כזה יקרה בסדרה שרצה כל כך הרבה זמן. "אם תוכנית רצה כבר שנה, ברור שהתרבות משתנה", אמר. אפל הדגיש כי השינוי הגיע מהתסריטאים עצמם. "גם אנחנו השתננו. האווירה והתרבות השתנו, וכך גם הדעות שלנו. העמדות שלנו עוצבו בהתאם למציאות סביבנו, אז אני חושב שגם התוכנית צריכה להשתנות ולהתפתח בכיוונים שונים".

"איש משפחה", ששודרה לראשונה ב-31 בינואר 1999, ידועה בזכות ההומור הפרוע, הביקורתי, השנון, והמאוד בוטה שלה. התוכנית סובבת סביב משפחת גריפין: פיטר, אב המשפחה, לואיס, רעייתו עקרת הבית, ושלושת ילדיהם - מג, המתבגרת הלא מקובלת, כריס, שדומה לאביו מאוד, וסטואי, התינוק המרושע. כמו "משפחת סימפסון", גם משפחת גריפין היא משפחה ממוצעת המתגוררת בבית ממוצע בעיירה דמיונית וממוצעת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ