חן חדד
חן חדד

סדרת השוד מספרד, "בית הנייר", שהייתה אחת להצלחות המסחררות של נטפליקס, חוזרת לעונה שלישית. ענקית הסטרימינג העלתה היום הצצה ראשונה לעונה החדשה, שתראה מה קרה לגיבורי הסדרה שהצליחו להימלט עם השלל, וקבעה גם את מועד עלייתה: 19 ביולי.

מאז שעלה חלקה הראשון בסוף 2017, מיליוני צופים ברחבי העולם גילו את "בית הנייר" והתמסרו לבינג' קליל וממכר. אף שחלקה השני לא שיחזר את אותו כוח משיכה ולחץ על דוושת הגז עם סיום סבוני, הדרמה השאירה את חותמה כאחת הסדרות הזרות הנצפות והמדוברות בנטפליקס.

עלילתה נפתחת בתוכניתו של אדם בשם "הפרופסור", שחולם זמן רב על השוד הגדול בהיסטוריה. תוכניתו היא להיכנס למטבעה המלכותית של ספרד ולהדפיס 2.4 מיליארד יורו. כדי לעשות זאת, עליו לגייס שודדים שייסגרו שם במשך 11 ימים, שבמהלכם יצטרכו להתמודד עם בני ערובה וכוחות משטרה שממתינים להם בחוץ. בדרכו לממש את תוכניתו השאפתנית, הפרופסור מאתר שמונה אנשים עם תיק פלילי ובלי הרבה מה להפסיד. הוא מבקש מהם שלא לחלוק זה עם זה פרטים אישיים, ולבחור בשמות של ערים שישמשו אותם. כולם חיים יחד במשך חמישה חודשים, לומדים ועוברים שוב ושוב על תגובה לכל סיטואציה אפשרית.

הפרופסור מבטיח שהוא ויתר השודדים לא רק יזכו בכסף רב אלא גם באמפתיה של הציבור וייחרטו בזיכרון כשודדים שלא גנבו ישירות מאף אחד. הדרישות המהותיות שלו כדי שהתוכנית תצא לפועל בלי בעיות, היא שחברי הקבוצה לא ינהלו מערכות יחסים ושאף אחד מבני הערובה או מהשוטרים ייפגע. כצפוי, הדברים לא הולכים כמצופה, בעלילה קצבית ורצופת תפניות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ