הסרט החדש והחשאי של דונלד גלובר וריהאנה זמין לצפייה ללא תשלום

"Guava Island”, שצולם בקובה והוקרן בפסטיבל קואצ'לה, עלה לזמן מוגבל לאתר אמזון. "זה אחד הפרויקטים שהכי אהבתי לעבוד עליהם", אמר גלובר

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איה חיות
איה חיות

הסרט "Guava Island" (אי הגויאבה, בתרגום חופשי), בכיכובם של דונלד גלובר (הראפר צ'יילדיש גמבינו) וריהאנה, עלה היום (שבת) לזמן מוגבל וללא תשלום באתר אמזון. אורך הסרט 54 דקות, והוא כונה בתקשורת האמריקאית "מותחן טרופי". הוא כולל מספר שירים של גמבינו, ובהם להיט הענק זוכה הגראמי "This is America".

גלובר הציע לאמזון את הרעיון לסרט עוד בטרם נכתב התסריט. "ידעתי שלא משנה מה הוא רוצה לעשות — זה יהיה רלוונטי ומשעשע", אמרה ג'ניפר סלקה, ראש אולפני אמזון, ל"ואניטי פייר". "יש לו את היכולת ליצור רגעים תרבותיים ולהפיץ מסר מעניין". את התסריט כתב אחיו של גלובר, סטיבן. כל המשתתפים בפרויקט שמרו על עצם ההפקה בסוד, ואיש לא ידע שגלובר וריהאנה טסו לקובה כדי לצלם את הסט.

גלובר מגלם ב־Guava Island את דני, מוזיקאי המתגורר על אי הנשלט על ידי משפחה עשירה. ריאהנה היא בת זוגו. דני, בעל דעות אנטי־קפיטליסטיות, נחוש בדעתו להפיק פסטיבל מוזיקה במקום, שכל התושבים יוכלו ליהנות ממנו. "זאת אמריקה. גויאבה לא שונה מכל מדינה אחרת", אומר דני בסרט. "אמריקה היא קונספט. כל מקום שבו כדי להתעשר אתה צריך לעשות מישהו אחר עשיר יותר הוא אמריקה".

הסרט הוקרן לראשונה אתמול (שישי) בפסטיבל קאוצ'לה, לאחר מופע של צ'יילדיש גמבינו. "אני נרגש מאוד שיש לי את ההזדמנות להציג משהו שהוא גם מייצג את העידן הנוכחי והוא גם על־זמני", אמר גמבינו לפני ההקרנה והוסיף כי "בזכות ריהאנה והאנשים בקובה, זה אחד הפרויקטים שהכי אהבתי לעבוד עליהם".

תגובות