שרה ג'סיקה פרקר: כוכב קולנוע גדול מאוד הטריד אותי

כוכבת "סקס והעיר הגדולה" סיפרה בראיון לרדיו הציבורי בארה"ב כי נתקלה ב"אינספור" מקרים של גברים שהתנהגו באופן בלתי הולם על סט הצילומים. "אני לא יודעת למה לא הייתי יותר אמיצה", אמרה

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שרה ג'סיקה פרקר
גרדיאן

שרה ג'סיקה פרקר סיפרה כי נתקלה ב"אינספור" מקרים של גברים שהתנהגו באופן לא הולם בהפקות טלוויזיה וקולנוע, בהם גם "כוכב קולנוע גדול", שהמקרה שלו נפתר רק לאחר שהסוכן שלה איים שהיא תעזוב את הסט.

בראיון לתוכנית Fresh Air ברשת הרדיו הציבורית (NPR) בארה"ב, התייחסה כוכבת התוכנית "סקס והעיר הגדולה" להשפעה של תנועת MeToo ואמרה: "רק לפני שישה או שמונה חודשים התחלתי להבין שחוויתי אינספור מקרים של התנהגויות אומללות ובלתי הולמות מצד גברים. אני לא יודעת למה לא הייתי יותר אמיצה, או יותר הרוסה, בעקבות חלק מהמקרים שחוויתי".

פרקר סיפרה כי חשה מאוימת, ולכן לא הצליחה להתעמת עם מי שהטריד אותה. "לא משנה כמה מעורבת, או כמה מודרנית חשבתי שאני... לא הרגשתי חזקה באותה מידה כמו הגבר שהתנהג באופן בלתי הולם. היתה לי כל זכות להגיד: 'זה לא הולם', יכולתי ללכת (ולהתלונן) בפני מישהו בכיר".

פרקר אמרה כי במקרה אחד מסוים היה מעורב "כוכב קולנוע מאוד מאוד גדול", שהיא לא הזכירה את שמו. המקרה של ההטרדה נפתר רק אחרי שהיא ביקשה מהסוכן שלה להתערב, "בגלל שהרגשתי שאני כבר לא מסוגלת להסביר כמה זה גורם לי להרגיש לא בנוח, כמה זה לא מתאים". היא הוסיפה כי "תוך שעות הכל השתנה... הוא (הסוכן) אמר להם, 'אם זה יימשך, אני אהיה חייב לשלוח לה כרטיס בכיוון אחד מחוץ לעיר הזאת', שבה הצטלמתי, 'והיא לא תחזור'".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ