עודד בן עמי ואמנון אברמוביץ' הספידו את עידן נתניהו. בליכוד הגיבו בזעם

בליכוד תקפו את העיתונאים, שהשתמשו בשידור חי בסיומת תפילת קדיש כדי לתאר את "תום עידן נתניהו". "הם אפילו לא מנסים להסתיר את שנאתם לראש הממשלה", נכתב בעמוד הטוויטר של המפלגה. אברמוביץ': "הציוץ - מניפולציה שקרית ונחותה"

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אברמוביץ' (מימין), נתניהו ובן עמי. "תם עידן נתניהו"
איתי שטרן
איתי שטרן

"בעגלא ובזמן קריב ואמרו אמן", כך סיכמו היום (רביעי) פרשן חדשות 12, אמנון אברמוביץ', ומגיש התוכנית "שש עם", עודד בן עמי, את שיחתם בעניין תום עידן בנימין נתניהו כראש ממשלה - וזכו לתגובות זועמות מצד גורמים בימין.

"הקדיש על עידן נתניהו". מתוך תוכניתו של עודד בן עמי

"אברמוביץ' ובן עמי אפילו לא מנסים להסתיר את שנאתם לראש הממשלה נתניהו, ואומרים עליו היום קדיש בשידור חי", נכתב בעמוד הטוויטר של הליכוד ששיתף את הסרטון בהשתתפות שני העיתונאים ובו ציטוט מתפילת קדיש הנאמרת ביהדות על המת. "אפילו בושה כבר אין להם. תארו לכם מה היה קורה אם מישהו מהימין היה אומר קדיש על אחד ממנהיגי השמאל", הוסיפו במפלגה.

אברמוביץ' מסר ל"הארץ" בתגובה כי "ציוץ זה הנו מניפולציה שקרית ונחותה. בן עמי ואני דיברנו על מתמודדי הליכוד לאחר עידן נתניהו. כך ולא אחרת". בן עמי כתב בחשבון הטוויטר שלו: "בעקבות התגובות לדברי בתוכניתי הערב, אני מבהיר שסיכמתי את דבריו של אמנון אברמוביץ', שאמר שיתכן שיש מי שמעוניינים שהעידן שאחרי נתניהו יבוא במהרה, במלים 'בעגלא ובזמן קריב' שהן תרגום דבריו של אמנון בארמית. כל פרשנות אחרת לאמירה הזאת אינה במקומה, ולא ראוי ליחס לי כל כוונות נסתרות. אני מאחל לראש הממשלה בריאות טובה ואריכות ימים".

גם שר התקשורת, ח"כ דודי אמסלם, התייחס בעמוד הפייסבוק שלו להתבטאות, וכתב כי  "נדהמתי והזדעזתי לשמוע את דובר צה"ל לשעבר ואת ה'פרשן' הפוליטי של החדשות, מספידים את רה"מ נתניהו ואף קוברים אותו בשמחה רבה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ