איתמר זהר
איתמר זהר

הסדרה "מי הבוס" תחזור לטלוויזיה, הפעם בסדרת המשך. כך דיווח האתר "דדליין". חברת סוני פיקצ'רז טלוויז'ן תפיק את הסדרה החדשה שבה אמורים לככב גם שניים מהכוכבים הגדולים של הסדרה המקורית - טוני דנזה ואליסה מילאנו שגילמו את דמויותיהם של טוני וסמנתה, אב ובתו. עלילת הסדרה החדשה תתרחש 30 שנה אחרי עלילת הסדרה המקורית ותתמקד ביחסים המורכבים בין האב לבתו. סמנתה היא כעת אם חד הורית, טוני כבר בפנסיה.

הסדרה הקומית, ששודרה בין השנים 1984 ל-1992 ברשת אי-בי-סי, היתה חריגה מאוד בטלוויזיה האמריקאית בגלל היפוך התפקידים בה. דנזה גילם את דמותו של טוני, שנאלץ לפרוש מהבייסבול בגלל פציעה ובלית ברירה מחליט לעבוד כסוכן בית שבא לעבוד בביתה של אנג'לה, אשה עשירה גרושה (בגילומה של ג'ודית לייט). אל טוני הצטרפה גם בתו, סמנתה. בבית רחב הידיים גרו גם ג'ונתן, בנה של אנג'לה, ואמה מונה (בגילומה של קתרין הלמונד שמתה ב-2019).

בכל פרק בעונה השמינית והאחרונה של הסדרה צפו בארצות הברית בממוצע 33 מיליון בני אדם. הסדרה, שיצרו בלייק האנטר ומרטין קוהאן, זכתה בגלובוס הזהב (קתרין הלמונד לשחקנית המשנה הטובה ביותר) מתוך חמש מועמדויות לפרס. היא גם זכתה בפרס אמי אחד (על ניהול התאורה) והיתה מועמדת עוד תשע פעמים.

טוני דנזה שיחק לאחרונה בסדרה "השוטר הטוב" של נטפליקס, גרסה אמריקאית לסדרה ישראלית באותו שם. אליסה מילאנו שיחקה במשך השנים בסדרות "מכושפות" ו"מאהבות". השחקנית שהפכה את ההאשטאג "מי טו" לוויראלי משלבת בין קריירת המשחק שלה לפעילות חברתית־פוליטית. ג'ודית לייט שיחקה בשנים האחרונות בסדרות רבות, בהן "בטי" ו"טרנספרנט", והופיעה בסרטים.

לפני כשנה דווח כי גם לסדרה מצליחה אחרת משנות ה-80, "30 ומשהו", תופק סדרת המשך עכשווית. עם זאת ביוני השנה נודע כי הוחלט לוותר על כך אחרי פיילוט שלא צלח.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ