"מפעל לטיהור שפכים ע"ש ג'ון אוליבר": המגיש הסתכסך עם עיר בקונטיקט – והפסיד

ראש העיר דנברי נעלב בשם תושבי עירו אחרי שאוליבר השתלח בהם, והכריז כי יקרא למפעל הביוב העירוני על שמו של הקומיקאי

שירה מייקין - צרובה
שירה מייקין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'ון אוליבר. "הנחתי שהם יגיבו, אבל לא ידעתי עד כמה אדירה תהיה התגובה שלהם!"
שירה מייקין - צרובה
שירה מייקין

קרב המוחות הסוער בין מגיש הלייט נייט ג'ון אוליבר לבין ראש עיר מקונטיקט התחיל בחודש שעבר, בפרק של "השבוע עם ג'ון אוליבר" שהוקדש לפערים גזעיים בכל מיני ערים בקונטיקט. אוליבר בחר להיטפל סתם לעיר דנברי, המכונה "עיר הכובעים" ומונה קצת יותר מ-80 אלף תושבים.

"אם כבר אתם הולכים לשכוח עיר בקונטיקט, למה שלא תשכחו את דנברי?" אמר אוליבר והציע לעיר ללכת להזדיין. "אני יודע בדיוק שלושה דברים על דנברי: היא דורגה כעיר השנייה שהכי שווה לגור בה ב-2015, היא היתה פעם מרכז תעשיית הכובעים של ארה"ב ודבר שלישי - אם אתם משם, קבלו הזמנה אישית להגיע ולחטוף על הראש מג'ון אוליבר – גם ילדים מוזמנים!"

ראש העיר של דנברי, מארק בוטון, נעלב בשם תושבי עירו, והעלה סרטון תגובה בפייסבוק תחת הכותרת "ג'ון אוליבר, אל תתעסק עם דנברי". בסרטון עומד בוטון על רקע מפעל טיהור השפכים של העיר והכריז כי המפעל ייקרא רשמית "מפעל טיהור השפכים על שם ג'ון אוליבר" בגלל ש"בדיוק כמוך, ג'ון, הוא מלא בחרא".

אוליבר התלהב מהרעיון ("הנחתי שהם יגיבו, אבל לא ידעתי עד כמה אדירה תהיה התגובה שלהם!") – והביע את אכזבתו כשגילה שהמפעל לא באמת ייקרא על שמו. כדי שזה יקרה, הוא הציע לתרום 55 אלף דולר לארגוני צדקה מקומיים. בשבת הודיע בוטון כי הוא מקבל את התרומה – בתנאי שאוליבר יגיע בעצמו לגזור את הסרט. עכשיו רק נותר להכין את הפופקורן, לסתום את האף ולחכות לטקס ההשקה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ