רייטינג יומי: מליון וחצי צופים לפרק הבכורה של "האח הגדול"

שיא צפייה לכניסת הדיירים החדשים לבית "האח הגדול". 45.5% נמדדו בתוכנית הראשונה לעונה, וקבעו שיא לפרק ההשקה מאז תחילת המדידה. ממול, ערוץ 10 לא מצליח לגייס צופים לתוכניות הפריים טיים שלו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

פרק השקת העונה הרביעית של האח הגדול רשם אמש נתון שיא לתוכנית, מאז שודרה לראשונה לפני שלוש וחצי שנים - 45.5%. מדובר בנתון משוער של מיליון וחצי צופים. מדובר בעליה של קרוב ל-15% מפרקי הפתיחה בעונות הקודמות של להיט הריאליטי העולמי. הנתון הגבוה לא השאיר הרבה צופים בפריים טיים של ערוץ 10; שידור חוזר של כאן גרים בכיף השיג 4.3%, בטבעת זו השיגה רק 2.5% ובמהדורת הלילה של "ערב טוב עם גיא פינס" צפו רק 1.2%.» האח הגדול 4 - כל הביקורות והכתבות» האח הגדול 4: אז למה לי פוליטיקה עכשיו?» הדיירת אביבית בר זוהר מתפשטת» השערוריות של "האח הגדול"» "האח הגדול" בכל מקוםמוקדם יותר באותו הערב של ערוץ 10 "ערב טוב עם גיא פינס" השיגה 8.9%, אל מול ערוץ 2 שהשיג נתון שיא עם תוכנית חיסכון, שהביאה 20.6%, ו"אנשים" שהביאה 16.5%. חברת החדשות של ערוץ 10 שידרה לראשונה מביתה החדש באולפן הירושלמי והשיגה 11%. מהדורת החדשות של הערוץ השני נישאה על גלי ההייפ של "האח הגדול" והניבה 30.7%.

מאוחר יותר באותו לילה, ערוץ 10 סיפק את המהדורה היומית של "היום שהיה" שהשיגה 3.2%, לילה כלכלי שהניבה ל-5% וצינור לילה עם 3.9%.