פרק של "סטופ כדור הארץ" נפסל לשידור בגלל תכנים מיניים

מסיבת הרווקים בברלין הלכה רחוק מדי לדעת מנהלת הרגולציה של הוט. פרק של הדוקו ריאליטי בו נוכחת מלכת סאדו, וכולל תכנים מיניים ועירום נפסל לשידור

טל לוין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל לוין, עכבר העיר

סטופ שידורים: פרק של הדוקו-ריאליטי סטופ כדור הארץ נפסל לשידור, בשל תכנים מיניים בוטים מדי לטעמה של מיכל ריבלין, מנהלת מחלקת ערוצים ורגולציה של הוט. » "סטופ כדור הארץ": לה לה לנד לענייםהמשתתפים הסוררים הם קבוצת הבנים, שצולמו בזמן שטיילו בברלין. בפרק צולמה החבורה כשהיא מוזמנת למסיבת רווקים של אחד מהמשתתפים. ההזמנה נעשתה על ידי אישה שעוסקת בסאדו-מאזו, וששוריינה לתפקיד על ידי ההפקה. הסצנה, שהייתה חלק מרכזי מהפרק, כללה עירום ושאר תכנים פרובוקטיביים. מחלקת הרגולציה של הוט לא ראתה לנכון לצנזר רק את הקטעים האמורים, ובחרה לפסול את הפרק כולו. יחד עם זאת, אושרה העלאת הפרק לצפייה בשירות ה-HOT VOD.

“סטופ כדור הארץ” עוקבת אחרי קבוצות שונות של ישראלים, שטסות למקומות שונים בעולם. פרט לקבוצת הבנים המתועדת, עוקבת הסדרה אחר שלוש נשים גרושות במסען לטיול רוחני בהודו, וחבורה של מכורים לשופינג שנוסעים בעקבות האובססיה שלהם. מביים אותה ברק בכור ("הבלוק") ועורכיה הן סיגל שביט ("דאבל דייט", "עונת החתונות") וענבר כהן-ארבל.מ-HOT נמסר בתגובה: "בשל תכניו החריגים של הפרק המיועדים למבוגרים בלבד הוחלט שלא לשבצו ב-HOT3 אלא ב-HOT VOD בלבד".