כבר לא מדברת עם רוחות: ג'ניפר לאב יואיט נערת ליווי

בסרט טלוויזיה לאב יואיט שיחקה אם שמשפחתה נקלעה לקשיים כלכליים ויוצאת לעבוד כנערת ליווי. כעת הופך הסרט לסדרה בכיכובה, כשלצידה סיביל שפרד

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

לאחר תקופת צינון קלה, חוזרת ג'ניפר לאב יואיט לתפקיד ראשי בסדרת טלוויזיה. הסדרה שתיקרא "The Client List", התפתחה מסרט טלוויזיה בו כיכבה לאב יואיט לצד סיביל שפרד, שיצא לפני כשנה וזכה לביקורות נלהבות. העלילה מבוססת על סיפור אמיתי וסובב סביב אם (לאב יואיט), שמנסה לפתור את בעיותיה הכלכליות של משפחתה באמצעות עבודה כנערת ליווי. כאשר היא נעצרת, היא מסרבת למסור למשטרה את הרשימה החסויה של לקוחותיה ועומדת בפני מאסר. את אמה תגלם השחקנית סיביל שפרד. עבור שפרד מדובר בקאמבק. השחקנית הוותיקה סיפרה לא פעם בראיונות, שעם ירידתה של הקומדיה "סיביל" מהמסך בשנת 98', לא קיבלה הצעות לתפקידים חדשים. כתוצאה מכך, הקדישה שפרד את זמנה לאימהות, והותירה מאחור את התקופה בה זכתה בשלושה פרסי גלובוס הזהב על תפקידה ב"בלשים בלילה" וב"סיביל". במרוצת השנים קיבלה הכוכבת הצעות שונות, אך נאלצה להסתפק בתפקידי אורח בשורה ארוכה של קומדיות וסרטי טלוויזיה, עד שקטפה ב-2007 תפקיד משמעותי יותר בסדרה "ישנן בנות".

כעת, יותר מעשור לאחר שהופיעה בתפקיד ראשי בטלוויזיה, חוזרת שפרד לשחק על המסך הקטן, ותשחק לצד לאב יואיט (שהסדרה בכיכובה: "הלוחשת לרוחות" ירדה מהמסך ב-2010 לאחר חמש עונות). צילומי הסדרה יחלו החודש, והיא צפויה לעלות לשידור במהלך השנה. עשתה את זה כבר בסרט. "The clint list":