הגברים חוזרים לשדרה: "מד מן" תשוב למסך ב-25 במרץ

לאחר עיכובים בצילומים וקשיים בסגירת החוזה מול היוצר והכותב הראשי של הדרמה המצליחה, פורסם תאריך העליה לאוויר של העונה החמישית

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

מעריצי מד מן, שמצפים בקוצר רוח לשובה של הסדרה עטורת הפרסים, יכולים סוף סוף לסמן ביומן את שובה של הסדרה למסך. על פי הדיווחים בתקשורת האמריקאית, העונה החמישית, שתיפתח עם פרק ראשון שבויים על ידי ג'ון האם- תושק בארה"ב ב-25 במרץ. » ג'ון האם: הגיע הזמן ש"מד מן" תסתיים» ג'ון האם יביים פרק בעונה החדשה של "מד מן"» אחרי הדרמה: "מד מן" תשוב לעוד שלוש עונותצילומי העונה החדשה התעכבו בעקבות משא ומתן ממושך עם יוצר הסדרה מתיו ויינר, שבסיומו חתם עם רשת AMC על חוזה בסך 30 מליון דולרים להפקת שתי עונות נוספות (עם אופציה לעונה שביעית ואחרונה), כתוצאה מהעיכוב, נדחתה השקת העונה החמישית מחודשים יולי-אוגוסט לחודש מרץ, אך עד כה לא נחשף תאריך הפרמיירה. העונה החדשה איפשרה כאמור את מעברו של ג'ון האם אל כסא הבמאי. האם אינו הראשון בצוות השחקנים של "מד מן" שהתנסה בתפקיד, והוא מצטרף לג'ון סלאטרי (רוג'ר סטרלינג) שביים שני פרקים בעונה הרביעית של הסדרה.

עם תום המשא ומתן סיפר ויינר בראיונות כי הוא מתכנן לסיים את הסדרה בתום העונה השביעית. "בעיניי זו הנקודה שבה הסיפור צריך להסתיים" אמר, "אני לא 'משפחת סימפסון', היכולת שלהם להישאר באוויר שנים כה רבות מדהימה, ואני פשוט לא יודע איך לעשות את זה". ויינר הסביר כי הוא חושש שבנקודה מסויימת התשוקה ליצור תהפוך לתשוקה שלא לחזור על מה שעשה בעונות בארבע העונות הקודמות, קטפה הסדרה אינספור פרסים, ובהם 15 פרסי אמי (בקטגוריות הראשיות והאמנותיות), וארבעה פרסי גלובוס הזהב. הצלחתה של הסדרה גלשה גם מחוץ לגבולות סט הצילומים והולידה שלל מוצרים נלווים. במרצ'נדייס היוקרתי תמצאו בובות ברבי לאספנים בהשראת גיבורי "מד מן"' ספר פילוסופיה סביב המוטו ש"שום דבר אינו כמו שהוא נראה", קולקציות אופנה בהשראת התלבושות של הסדרה וקורס אקדמי באוניברסיטת ברקלי העוסק במעמדן של הנשים בשנות ה-60 כפי שהוא משתקף בפרקי הסדרה. יתר על כן, במהלך השקתן של העונות הקודמות נערכו ברחבי הערים הגדולות בארה"ב מסיבות קונספט בהשראת "מד מן" המציעות צפייה משותפת בפרק הבכורה בשילוב קוקטיילים המבוססים על הסדרה.

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון כניסות בשבוע: ההצלחה המפתיעה של אתר נתוני הקורונה של משרד הבריאות

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט