יאיר לפיד פורש מ"אולפן שישי" בגלל רצונו להיכנס לפוליטיקה

הקץ לספקולציות, העיתונאי ומגיש "אולפן שישי" עוזב את האולפן ועובר לפוליטיקה

טל לוין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טל לוין, עכבר העיר

כן סופי: יאיר לפיד הולך לפוליטיקה. המנחה ומגיש אולפן שישי הודיע לחברת החדשות של ערוץ 2 על רצונו לפרוש מתפקידו כדי להצטרף לחיים הפוליטיים. לפיד משמש בתפקידו כבר ארבע שנים, כשבחודשים האחרונים נסובו שמועות על כוונתו להצטרף לפוליטיקה. אבי וייס הביע צער רב על עזיבתו של לפיד אך אמר כי הוא מבין את בחירתו. לדברי וייס ציין כי "אולפן שישי" בהגשתו של לפיד הוא משדר חדשות שזכה לפופולריות רבה בקרב הציבור.

» החלטורה של יאיר לפיד ברשת» יאיר לפיד נגד האח הגדול» לפיד מתחיל את הקמפיין על הבמה

כאמור, בחודשים האחרונים התחזקו ההערכות כי לפיד מתכונן ללכת בצעדי אביו ואחרים ולעזוב את עולם התקשורת לטובת קריירה פוליטית. לפני כמה חודשים בחרה ג'ודי שלום ניר מוזס לפרסם בטוויטר שלה את כוונותיו: "שמועה מאוד חזקה ומהימנה מביאה אותי לשגר מזל טוב ליאיר לפיד שהחליט סופית ללכת לפוליטיקה וצפוי לעזוב בקרוב את עולם התקשורת".

לפיד הכחיש את הדברים וכתב אז בפייסבוק שלו: "בהתחלה זה דווקא הצחיק אותי... אילו רציתי להודיע שאני הולך לפוליטיקה, הייתי עושה את זה דרך הטוויטר של ג'ודי ניר מוזס שלום? האם כלי התקשורת שמפמפמים את השטות הזו ישמחו או לא ישמחו לראות את ערוץ 2 ו'ידיעות' נפגעים? איך זה שכולם יודעים יותר טוב ממני מה התוכניות שלי? בקיצור, הפרסום הוא שטות מוחלטת. אני בדיוק בעריכות של 'אולפן שישי' ונתראה שם".

מצב האומה מריצים את יאיר לפיד: