עכבר העיר

יום ראשון: המדע הבדיוני מככב

"מחסן סודי 13" היא דרמת מדע בדיוני קומית מבית ערוץ syfy האמריקאי. המבקרים תיארו אותה כ"שילוב של 'תיקים באפילה', 'שודדי התיבה האבודה' ו'בלשים בלילה'". במרכזה זוג סוכני FBI המועברים למחסן סודי בדרום דקוטה בו שמורים התופעות העל טבעיות והמכשירים המוזרים של המדינה. את הסדרה יצרה התסריטאית ג'יין אספינסון ("באפי ציידת הערפדים", "קפריקה" והעונה הרביעית של "טורצ'ווד").

בעונה השלישית, מייקה מנסה לקיים חיים רגילים בחנות הספרים של אביה, ופיט מקבל שותף חדש: סטיבן ג'ינקס, הסוכן שמסוגל לזהות כל אדם בזמן שהוא משקר. לאחר שפיט וסטיבן נתקלים במקרה מוזר של מספר מיתות בדנוור, הם מספרים על כך למייקה, שלא עומדת בפיתוי ומצטרפת לחקירה.מחסן סודי 13 עונה 3, 22:45, yes Action HD

מנסים לגלות את האמת. "מחסן סודי 13":

וגם:

ג'יימי אוליבר נרתם לרענון תפריט הדגים של האומה הבריטית, הידוע בדבקותו בסלמון, דג בקלה וטונה. במהלך הספיישל יגייס ג'יימי זנים מוכרים פחות, וזולים הרבה יותר ליצירת ארוחות דגים מספקות וטעימות. בין היתר יבשל מנות עם דגי מקרל, קולי, פורל, צדפות ועוד. כמו כן יכלול הספיישל הופעת אורח של הביולוגית הימית טוני מהטו, שתצלול למעמקים ותפגיש אותנו עם כמה זנים נכחדים של דגים.

ארוחת הדגים של ג'יימי , 21:00, ערוץ האוכל

יום שני: הלוחש לכלבים

סיפורו של האני, פלסטינאי בן 48, נשוי ואב לשישה מהכפר בידו, שעובד וחי במשך השבוע במתחם צער בעלי חיים ירושלים הניצב בסמוך לגדר ההפרדה. יחד עם מספר עובדים ישראלים מטפל האני בכ-400 כלבים הנמצאים במכלאה, ושומר עליהם בלילות כשהמקום מתרוקן מאדם. את בדידותו מפיגות הטלוויזיה וכלבתו הנאמנה סופי. הסרט עוקב אחר שגרת יומו של האני והתדרדרות מערכת היחסים שלו עם הישראלים, בעקבות אירוע בו נפצעות שתי כלבות בעת משמרת הלילה. מקרה זה, בנוסף לגל גנבות במתחם והתנגדותו למסירתה לאימוץ של כלבתו האהובה, מעוררים ספקות לגבי תפקודו של האני וללא ידיעתו מתחילים לחפש לו מחליף. זוכה פסטיבל דוקאביב 2011 לסרט הסטודנטים הטוב ביותר.האני , 21:15, yes Docu

וגם:

החיים מעולם לא היו פשוטים עבור ג'אסמין בורקיט בת ה-16. בגובה 1.20 מטר בלבד, העולם תמיד מרגיש גדול מדי עבורה, אבל היא מעולם לא אפשרה לעובדה הזו לעצור בעדה מלעשות את כל מה שרצתה. הסרט "נערה קטנה בעולם גדול", מלווה את ג'אז בורקיט בשנה החשובה בחייה. היא נוסעת לניו-יורק לפגוש אנשים עם בעיה גנטית כמו שלה. היא תשתתף לראשונה בפסטיבל פופ, תחגוג את יום הולדתה ה-16 ותנסה ליצור קשר עם אביה שניתק מגע. "נערה קטנה בעולם גדול", 21:30, ערוץ 8פוגשת אנשים כמוה. "נערה קטנה בעולם גדול":

יום שלישי: טיסה בטוחה

האם למדנו משהו מאסון התאומים והאם באמת בטוח יותר לטוס היום? הסרט "לחלוץ נעליים, בבקשה" מציג מבט ביקורתי על תעשיית הביטחון המגלגלת מיליונים, אך מציגה תוצאות מפוקפקות. סיפור על מערך הביטחון בשדות התעופה האמריקאיים (TSA), והרשויות הפדראליות שיצרו אותו. זוהי גם חגיגה של עובדי הממשל מהדרגות הנמוכות, אלה שמכתיבים את המציאות הביטחונית בפועל ומנצלים לטובתם את החוקה, אבל מצליחים איכשהו לדאוג לביטחון הנוסעים. כפי שמגדיר זאת אחד מהם בסרט: "אני לא עובד בשביל הנשיא, אני לא עובד בשביל ה-TSA. אני עובד בשביל המלצרית שאף פעם לא פגשתי מאל.איי, או מנהל הכספים בבוסטון או הרופא בבוקה ראטון. אני משרת ציבורי. אני עובד בשביל האנשים האמריקאיים. בשבילם נשבעתי את השבועה".

לחלוץ נעליים, בבקשה, 21:30, ערוץ 8

עובדים בשביל האנשים, לא הממשלה. "לחלוץ נעליים בבקשה":

וגם:

סדרת דיוקנאות של 13 גברים שונים, המציגים באורח חייהם ובמשלח ידם פן אחר של המושג "קול". במהלך הסדרה נכיר את ג'ואל גרסון, לוחם MMA; אנקל די, איש הישבנים הקנדי ואמן פטיש; ג'ורדן סזוק, רוכב אופניים עטור תארים; ג'ון רות',סנובורדר מקצועי בעברו וספר מצליח בהווה; השף מתי מת'טסון; בליין מאנינג, שחקן לקרוס מקצועי; סקוט המילטון, קוסם ואמן אחיזת העיניים; MC, סולן להקת האקסטרים מטאל Melechesh; דיוויד נמת'י-פקטה, גולש וצלם נחשים; פארקוריסט (אתלט המתמחה בריצה חופשית תוך זינוק מעל מכשולים) ודוגמן; לארי בראון, חובב מכוניות; דניאל רומאנו, מוזיקאי; ופרד Fearless Fred)), אושיית רדיו ואמן קומיקס.

מאאגניבים, 23:00, אגו

גברים אמיתיים? "מאאגניבים":

יום רביעי: מנסים להחזיר את הכבוד האבוד

מצב האומה, תוכנית הסאטירה, חזרה למסך עם חיזוק מיוחד: אל המנחה, ליאור שליין, והפאנליסטים הקבועים, אורנה בנאי וגורי אלפי, מצטרפת עינב גלילי באופן קבוע. זהו שיתוף הפעולה הטלוויזיוני הראשון של השלישייה שליין-גלילי-אלפי מאז ימי "משחק מכור". אל הפאנל יצטרפו כרגיל קומיקאים נוספים, ופוליטיקאים שיש להם מה להגיד.

מצב האומה, 22:30, ערוץ 2

» עינב גלילי מצטרפת ל"מצב האומה"וגם:גדי סוקניק יוצא, במסגרת התכנית החדשה, "האיש הירוק", למסע ברחבי הארץ כדי לבדוק את החידושים בכל הקשור לחיים אקולוגיים "ירוקים" בישראל. בין השאר בוחן סוקניק מקרוב את המיחזור ותוצריו השונים, מפסולת בניין ועד פסולת ביתית, עוקב אחר נשרים ומשחרר אותם לטבע, בודק את הזיהומים השונים בחיינו ואיך ניתן לנקות פסולת רעילה. הכול בדרך קלילה, תוך כדי מסע ברחבי הארץ לאורכה ולרוחבה ומפגש קרוב עם ישראלים שהחיים הירוקים קרובים לליבם.

האיש הירוק, 22:30, ערוץ הטיולים

» גדי סוקניק יגיש תוכנית ירוקה בערוץ הבריאות שומר על העולם. "האיש הירוק":