בתפקיד מרגול: גידי גוב מצטרף ל"כוכב נולד"

לקראת עונת העשור של "כוכב נולד" ועם פרישתה המאולצת של מרגלית צנעני מצוות השופטים, מצטרף גוב כשופט מן המניין. גידי גוב: "אני שמח מאד להשתתף בעונה העשירית של כוכב נולד"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ההכנות לעונה ה-10 של כוכב נולד שצפויה לעלות במחצית השנייה של 2012 בעיצומן. במסגרת חגגות העשור לריאליטי הכשרונות כבר הופק קליפ בהשתתפות מיטב הבוגרים של התוכנית וכעת, ליהוק חדש. גידי גוב, הזמר, השחקן ומגיש הטלוויזיה מצטרף לחבר השופטים המכובד של "כוכב נולד". כזכור, צוות השופטים של כוכב נולד 9 כלל את צדי צרפתי, מירי מסיקה, יאיר ניצני וכמובן, השופטת הוותיקה מרגול. לאחר שזו הסתבכה בפלילים בפרשיית סחיטה ואיומים, הוחלט לא לשלבה בעונה הבאה של "כוכב נולד". » כוכב נולד 9 - כל הביקורות והכתבות» הסתיימה הפרשה: ששה חודשי עבודות שירות למרגלית צנעני» עכבר העיר הימר על מחליפים למרגול, וטעה» טמירה ירדני ויואב צפיר: אנחנו המומים, פגועים, נעלבים ועצוביםגוב, שהחל את הקריירה שלו בלהקת הנח"ל, השתתף בפסטיבל הזמר והפזמון והיה חבר בלהקת כוורת המיתולוגית. במקביל לקריירה המוזיקלית שיחק גידי גוב בסרטים המיתולוגיים "הלהקה", "דיזינגוף 99" וכמובן – תכנית הסאטירה והמערכונים "זהו זה". אחרי הקמת ערוץ 2 הנחה בטלעד תכנית אירוח בשם "לילה גוב" ומאוחר יותר הנחה את תכנית הבוקר של קשת. במקביל המשיך להוציא אלבומי סולו בהם: "תנו לגדול בשקט" ו"דרך ארץ" ושני אלבומי אוסף "שירים שהתפזרו" ו"שלל שיריו". בימים אלו מופיע גוב ברחבי הארץ עם המופע "שלל שיריו", ומפרסם את חברת התקשורת "בזק"גידי גוב: "אני שמח מאד להשתתף בעונה העשירית של כוכב נולד. שיהיה לכולנו הצלחה רבה".

הפקת כוכב נולד: "אנו מברכים את גידי גוב על הצטרפותו לכוכב נולד, ומאחלים לכולנו הצלחה בעונת העשור של התכנית".לכבוד חגיגות העשור לתוכנית, הופק קליפ חגיגי בכיכובם של בוגרי כוכב נולד לדורותיהם.