ארוך ומשגע: פרק פתיחת העונה של "מד מן" יימשך שעתיים

העונה החמישית של "מד מן" צפויה לעלות בסוף מרץ והשמועות עובדות שעות נוספות. בראיון פוד קאסט פלט ג'ון האם הכוכב כמה פרטים שברשת לא שמחו לאשר, אבל עשו זאת

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

בשבוע שעבר התראיין ג'ון האם בפודקאסט הפופולרי של הקומיקאי האמריקאי דאג בנסון, ופלט בטעות כי מד מן תשוב אל המסך עם העונה החמישית והמצופה ב-25 במרץ. רשת AMC, שתכננה לחשוף את התאריך באופן חגיגי ורשמי יותר, נמנעה בתחילה מלאשר את הדברים, אך בסופו של דבר נכנעה וסיפקה הכרזה רשמית על השקת העונה בתאריך שחשף האם.

כעת ממשיך הכוכב עם פליטות הפה, וסיפר כי פרק הבכורה יהיה ספיישל בן שעתיים. האם גילה כי בניגוד לדיווחים הקודמים, הפרק המיוחד לא בוים על ידיו אלא על ידי הכותבת והבמאית ג'ניפר גטזינגר, שביימה פרקים בעונות הקודמות, וכי על התסריט של פרק הספיישל חתום יוצר הסדרה מתיו ויינר. במקום, הפרק שביים האם יהיה הפרק השני של העונה, ובכך יצטרף הכוכב לג'ון סלאטרי (רוג'ר סטרלינג) שהתנסה בבימוי כשביים שני פרקים בעונה הרביעית של הסדרה.

נדמה כי ההחלטה לשדר פרק בכורה בן שעתיים טמונה בהפסקה הארוכה בין העונה הקודמת לנוכחית, שהתעכבה בעקבות משא ומתן ממושך עם יוצר הסדרה. בסופו של דבר חתם ויינר עם רשת AMC על חוזה בסך 30 מליון דולרים להפקת שתי עונות נוספות, עם אופציה לעונה שביעית שתהיה העונה שתחתום את הסדרה.