היידי קלום וסיל מודיעים על פרידה

"אוהבים אבל נפרדים" – דוגמנית העל והזמר זוכה הגראמי, אי של יציבות בביצת הסלבס, החליטו לפרק את החבילה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אחרי שמונה שנים, שלושה ילדים וקליפ אחד לוהט בעירום מלא, דוגמנית העל היידי קלום והזמר זוכה הגראמי סיל סמואל יוצאים לדרכים נפרדות. "למרות שנהנינו משבע שנים אוהבות, שמחות ונאמנות, אחרי התחבטויות החלטנו להיפרד", הודיעו השניים בהצהרה רשמית. » מחזיקים מעמד: הזוגות היציבים של הוליווד

קלום וסיל התחילו לצאת ב–2003, לאחר שבן זוגה הקודם של הדוגמנית, בעלי קבוצת פורמולה 1 פלאביו בריאטורה, נתפס מתנשק עם מעצבת תכשיטים צעירה בזמן שקלום הייתה בהיריון עם בתם המשותפת. שנה לאחר הדייט הראשון סיל לקח את קלום לפסגת העולם – קרחון בגובה 4,200 מטר, כרע על ברך ושלף טבעת יהלום. הם נישאו על החוף במקסיקו, ומדי שנה הקפידו לקיים טקס לחידוש הנדרים. לזוג שלושה ילדים בגילאי שנתיים עד 6, והם מגדלים יחד את לייני, בתה הבכורה של קלום.

קלום (38), גרמניה במקור, הנחתה בעשור האחרון את שמונה העונות של פרוייקט מסלול האמריקאי. מפיקי הסדרה השכילו לנצל את היריונתיה של הדוגמנית, כשנתנו למשתתפים משימות המותאמות למידותיה החדשות – עיצוב בגדי היריון. קלום מצדה רשמה מיני היסטוריה כשבשנת 2008 הייתה האישה הראשונה שהועמדה לפרס האמי בקטגוריית מנחי תוכניות ריאליטי. באותה שנה היא הוכתרה על ידי המגזין "פורבס" כדוגמנית השנייה הכי מרוויחה בתעשייה. סיל הבריטי (48), זכה באמצע שנות התשעים בפרס הגראמי על השיר "kissed by a rose", והיה מועמד לפרס שלוש פעמים נוספות. בספטמבר 2010 הצטלם הזוג במיטה, בעירום מלא, לקליפ וידיאו לוהט שליווה את שירו של סיל "secrets".בימים טובים יותר. קלום וסיל בקליפ:

בשבוע האחרון החלו לצוף שמועות על פרידת הזוג, שבשנים האחרונות נחשב לאחד היציבים בתעשייה. תחילה הם הכחישו, אך כעת אישרו את הפרטים. "אנחנו עדיין אוהבים, אבל צמחנו לכיוונים שונים", אמרו.