חן חדד, עכבר העיר

השנה, יותר מתמיד, שבה דמותה של מרילין מונרו להוות השראה לסרטי קולנוע, הפקות אופנה מגזינים וכעת גם לסדרות טלוויזיה. בחודשים האחרונים עמדה הכוכבת בכותרות הודות להופעתה של מישל וויליאמס בדמותה בסרטה החדש השבוע שלי עם מרילין, והן בסדרת הטלוויזיה החדשה Smash שתעלה על המסך הקטן בתחילת פברואר בארצות הברית וסובבת סביב הפקת מחזמר בברודווי על חייה של מונרו. לחגיגה ההוליוודית נוספו גם צילומי העירום הטריים של לינדזי לוהןבפלייבוי, שעוצבו בהשראת תמונותיה של מונרו בגליון הראשון של המגזין.

כעת מצטרפת לרשימה גם כוכבת אחת שיודעתבלייק לייבלי (סרינה ואן דר וודסון), שנכנסה לנעליה של מונרו בצילומי פרק ה-100 של הסדרה, שחוגגת חמש עונות של תככים ודרמות בחייהם של תושבי האפר איסט סייד , בספיישל מפתיע של שירה וריקודים. הפרק המיוחד, יכלול מחווה לכוכבי העבר הההוליוודים בסצינת חלום, והשבוע נחשפו תמונות ראשונות של לייבלי במחווה למונרו.

התמונות מעניקות הצצה לסצינה בה מופיעה לייבלי בשמלת סטרפלס ורודה ופאה בלונדינית, ומחקה את מונרו בשיר "Diamonds Are a Girl's Best Friend", מהסרט "גברים מעדיפים בלונדיניות" (סצינה שזכתה לאינספור מחוות ובראשן הקליפ של מדונה ל"Material Girl"). מסביבה ניצבים הגברים של "אחת שיודעת" בחליפה ועניבה, ובאחת התמונות מפציעה גם לייטון מיסטר (בלייר וולדורף) בדמותה של אודרי הפבורן ב"ארוחת בוקר בטיפאני". הפרק המדובר ישודר בארה"ב ב-30 בינואר.עושות מונרו והפבורן. לייבלי ומיסטר מתוך "אחת שיודעת" (צילום יח"צ)

כתבות מומלצות

המאחז מצפה דני, אתמול. חיבור מאחזים לחשמל היה לציפור הנפש של ח"כ ניר אורבך

מהבנייה ועד הכספים החדשים למתנחלים: השנה של הממשלה מעבר לקו הירוק

הילה רוח. "יצאו באלבום החדש כמה שירים עם לב. ויש לי לב"

"באלבום החדש רציתי לחלוץ שד. אתה יכול לצטט"

מפגינות נגד החלטת בית המשפט העליון בארה"ב לבטל את זכותן החוקתית של נשים להפיל, אתמול

פסיקת העליון היא עוד צעד המחלק את ארה"ב לשתי מדינות נפרדות

נתניהו בכנסת, השבוע. כבר אין במחנה שלו מי שיעקמו פרצוף אל מול תעמולה יהודית־לאומנית בוטה

נתניהו כבר ניצח בקרב על היהדות, וזה ישמש אותו היטב בבחירות

קלריס חרבון. "פעם עורכת דין אמרה לי בדיון שהצמידים שלי מרעישים. אמרתי, אלה לא הצמידים, אני מרעישה לך בעיניים"

"אני לא גולה פוליטית, אני פרחה פוליטית"