גירל פאוור: המעושרות פותחות את הפה

למי לא היה סטוץ בחיים? על איזו סצנה מתחרטת ניקול? ועל איזו שאלה רובן סירבו לענות? שיחה פתוחה עם הנשים שהשתלטו על מסך הטלוויזיה שלכם בחודשים האחרונים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בתום שלושה חודשים של מותגים, תככים, מזימות ועוד שאר עיסוקים של האלפיון העליון, המעושרות מסיימות עונה של התכנית הכי נוצצת בטלוויזיה. אז מה המעושרות חושבות על הסדרה? אלו תגובות הן מקבלות ברחוב? ומה הן באמת חושבות על האמנות של אתי דודאי? ניקול, דפנה, לאה, טלי וענבר עונות על הכל. באופן מפתיע החליטה אתי דודאי לוותר על ההשתתפות בראיון ולצאת מהמשחק.

» מעושרות - כל הביקורות והכתבות » להיות מעושרות: כסף זה לעניים» רייטינג מאכזב לפרק הסיום» להיות מעושרות: דפנה שחר מגשימה פנטזיה

מה התגובה הכי שכיחה שאתן מקבלות ברחוב?

דפנה: "את הכי אמיתית והרבה יותר יפה במציאות".לאה: "יו' אני מת/ה עליך, את יותר יפה בחיים. וכמובן שגם כולם אומרים לי 'פאן לי' - 'אמא פאן לי', 'גברת פאן לי הגיעה' וכו'".ניקול: "את מקסימה, חולה עליך. בעיקר תשובות מפרגנות".טלי: "אנחנו גאים בך. את כוח והשראה".ענבר: "מה את עושה שם?"

מה ההבדל בתגובות בין נשים לגברים?

לאה: "גברים ונשים מפרגנים אותו הדבר. נתתי השראה גם לגברים וגם לנשים".ניקול: "באופן כללי, גברים הרבה פחות מקנאים מנשים. גבר פחות מתעסק ברכושניות והשוואות. אני בכלל הכי מתחברת להומואים, אבל אין באמת הבדל בתגובות. גם גברים וגם נשים מפרגנים".ענבר: "נשים מחמיאות על הבגדים והמראה, ולוקחות בחשבון שהייתי בהריון והגרדרובה פחות גדולה".

השראה לגברים ונשים. לאה שנירר עם אייל גולן:

מה הילדים שלכן חושבים על הסדרה?

דפנה: "הילדים שלי נהנים בעיקר מהתגובות והבאזז מסביב. בן שואל: 'אמא למה לא רואים אותי יותר? אני רוצה שיראו אותי עוד'".לאה: "גאים בי".ניקול: "מישל חושבת שהיא הכי נורמלית שם".טלי: "הבנות שלי שלמות עם ההשתתפות שלי. הן רואות איתי ביחד את הפרקים וזאת חוויה".ענבר: "הבת שלי אלה מתלהבת מזה שאני והיא במעושרות. היא אמרה לילדים במפגש בגן: 'תראו אותי בטלוויזיה היום. תגידו להורים שלכם לפתוח ערוץ 10 ולא ערוץ הילדים'".

מה אתן באמת חושבות על האמנות של אתי דודאי?

דפנה: "לדעתי קונספט האמנות של אתי מיוחד, כמו לדוגמא תמונה ופסל שלקוח מתוך התמונה. יש לה כישרון, גם אם לא את כל היצירות הייתי תולה אצלי בסלון".ענבר: "אם התערוכה של אתי תביא לפחות אשה אחת להתחיל באמצע החיים לעשות מה שהיא באמת אוהבת - אז האמנות שלה שווה הרבה מאוד".לאה: "אני לא רוצה לענות על השאלה".ניקול: "עדיף שאני לא אגיב על זה". טלי: "אין תגובה".

תזונה בגיל שלוש. ענבר שנהב ובתה אלה:

אם לא היית מעושרת, מה היית עושה בחייך?

דפנה: "אני עדיין לא כזאת 'מעושרת', אבל בהחלט מכוונת ושואפת לשם בזכות עצמי, דרך עשייה ועבודה יומיומית קשה ובכמה תחומים. לא מסתפקת בהגדרה 'מעושרת'".לאה: "אמא במשרה מלאה (לגדולים ולקטנים), אישה ובת זוג מסורה לבעלי ששומרת על הזוגיות שלנו בקנאות (חולקת את זמני בין ישראל וגרמניה), ובעלת סטודיו לפילאטיס וג'יירו שאני ממשיכה לנהל ולהדריך".ניקול: "מה שאני עושה כל יום: מנהלת את העסקים שלי".טלי: "מאושרת בא'. אני עושה הרבה דברים בחיים ובימים אלה הקמתי קרן כבוד "דיגנטי" - אשר לוחמת את כבודם של אמנים וותיקים".ענבר: "אם לא הייתי מעושרת - הייתי ממשיכה לעשות בדיוק את מה שאני עושה היום".

מה הפריט היחיד שבלעדיו את לא יוצאת מהבית?דפנה: "הנייד, שהוא המזכיר האישי הצמוד שלי".לאה: "יש לי הרבה דברים שהם תמיד איתי: תהילים, פלאפון שיש בו תמונות של הילדים והמשפחה, גלוס".ניקול: "איילינר".טלי: "המפתח של הבית".ענבר: "דאודורנט".

הדבר שאני הכי מתחרטת עליו בחיים הוא

לאה: "אין דבר כזה. מבחינתי מה שממש רציתי - ניסיתי. וגם הדרך והניסיון זה סוג של הצלחה".ניקול: "לא מתחרטת. אני מאמינה בלהסתכל קדימה ולא לנבור בעבר".טלי: "שלא פגשתי את ריק לפני שנים".ענבר: "שהעזתי לעלות לאתר בניה בקומה 42 בחודש תשיעי. קיבלתי את העונש שלי - צירים. חוץ מזה בסך הכל אני מאוד מרוצה מהבחירות שלי".

לא מתחרטת על כלום. ניקול בדרך לאירוויזיון:

הסצינה שאני הכי כועסת שלא הכניסו לסדרה היא

לאה: "צילמו תערוכה שיזמתי בשיתוף עם ראש עיריית חיפה, יונה יהב, לזכר אסון הכרמל. נוף הכרמל הוא נוף ילדותי ויש לי חיבור מאוד עמוק למקום הזה. לצערי זה לא נכנס בסוף לסדרה".ניקול: "סצנות נוספות שקשורות להופעה של פיליפ. בעיקר את הנאום תודה שלו. הוא הודה לי בנוקיה ודיבר על כך שהצלתי את החיים שלו ועוד".טלי: "לא כועסת".ענבר: "למסיבה של לאה. נראה שהיה להם ממש 'פאן פאן פאן'".

מבין כל המעושרות, הכי מעושרת היא

דפנה: "כשאהיה מנהלת הבנק של כל חברותיי ממעושרות אני אוכל לענות על השאלה מי הכי 'מעושרת' מביניהן. מה שבטוח - זאת לא אני".לאה: "לכל אחת יש את האושר הפנימי שלה ולכל אחת יש את העושר ואושר האישי שלה". ניקול: "אני! מאושרת ב-א'".טלי: "מפיקת התכנית".

איך הם לא הכירו קודם? טלי וזוס ביום חתונתם:

בגלגול הקודם בטח הייתי

לאה: "לאה שנירר".ניקול: "מאדאם דה פומפדור. היא היתה אישה מאוד מוכשרת".טלי: "ז'אן דארק".ענבר: "עו"ד. אולי הפעם למיסוי ומקרקעין".

מה היא התכונה הכי מעצבנת אצל המעושרות האחרות?

דפנה: "התכונה שאני פחות מתחברת אליה אצל חלקן היא שהן חיות על ענן".לאה: "במרומי גילי למדתי לקבל כל אדם כמו שהוא, כך ששום דבר כבר לא מעצבן אותי". ניקול: "צביעות".טלי: "חוסר סבלנות והאשמות. הייתי מתעכבת על מאושרת אחת בלבד, תוקפת את האחרות בשביל להסית את האש מהחולשות שלה. ואחרי הפרק האחרון אפשר להבין מי זאת".ענבר: "תמימות".

"הן חיות על ענן". דפנה שחר נוגעת בשמיים:

מה היא התכונה הכי יפה אצל המעושרות האחרות?

דפנה: "האומץ לקחת סיכון ולחשוף את עצמן".לאה: "שכולן מטופחות".ניקול: "יש להן הערכה עצמית. לאהוב ולפנק את עצמך זה דבר מאוד חשוב". טלי: "כמעט כולן נשים חזקות".ענבר: "נדיבות".

אנשים יופתעו לגלות עלי ש...

דפנה: "למרות שאני מתבדחת על ענייני 'גודל', אני בחורה מאוד שמרנית ומעולם לא היה לי סטוץ. בעניינים האלה אני כלב נובח לא נושך. כל מה שמעניין אותי בגבר זו אהבה ולא החבילה שהוא בא איתה, מכל סוג שהיא".לאה: "שאני הכי What you see is what you get! אני לא משחקת תפקיד - זאת באמת אני".ניקול: "שמה שראיתם בסדרה זאת אני".טלי: "יופתעו לגלות עלי שאני בחיים כמו בסרטים".ענבר: "שאני רכה ורגישה".

» מעושרות - כל הביקורות והכתבות