15 שנה אחרי: רוזאן בר וג'ון גודמן מתאחדים

בר וגודמן יככבו בקומדיה שכתבה בר, על חבורת אנשים שגרים בפארק קרוואנים, וזאת עשור וחצי לאחר ש"רוזאן", הסדרה בכיכובם ירדה מהמסכים

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

בשנתיים האחרונות שבו לפתע מסך כמה כוכבים משנות ה-90. בראש הרשימה ניצב כוכב "נשואים פלוס" אד אוניל, שהמציא את עצמו מחדש עם משפחה מודרנית, ואחריו הגיע גם נסיון הקאמבק (המוצלח הרבה פחות) של טים אלן בסיטקום "Last Man Standing".

כעת מצטרף לכוכבי הניינטיז גם השחקן המוערך ג'ון גודמן, שמאז פרסומו בסדרה "רוזאן" אמנם כבש בהדרגה הן את הקולנוע ("ביג לבובסקי", "ברטון פינק", הארטיסט), והן את הטלוויזיה ("טרמיי", "הבית הלבן" ותפקידו המצויין ב-Damagages), אבל לא חזר לככב בתפקיד ראשי על המסך הקטן. על פי הדיווחים בתקשורת האמריקאית, גודמן חתם על חוזה לככב בסדרה חדשה שתאחד אותו עם רוזאן בר, 15 שנה לאחר שהסדרה בכיכובם ירדה מהמסך.

פרק הפיילוט לסדרה ישודר רשת NBC תחת השם "Downwardly Mobile", ועלילתו סובבת סביב טיפוסים אקסצנטרים שחיים יחד בפארק קראוונים בבעלותה של הדמות בגילומה של בר. בר, שיצרה את הסדרה יחד בן זוגה ג'ון ארג'נט, כיכבה לאחרונה בתוכנית הריאליטי "Rosseanne’s Nuts", שעקבה אחר חייה לצד הפרטנר ובנם בחוות אגוזי מקדמיה בהאווי. הסדרה לא זכתה להצלחה גדולה ובוטלה בספטמבר האחרון. עם זאת, ברשת NBC משוכנעים שהקסם הישן של רוזאן בתפקיד החדש ישחזר את ההצלחה הישנה ויתורגם לנתוני רייטינג גבוהים.ישחזרו את ההצלחה של פעם? מתוך "רוזאן":