וידאו: שלומי לחיאני טוען שהכל חוקי

ראש עיריית בת ים התראיין לאמנון לוי בתוכניתו "פנים אמיתיות", דחה את האשמותיו לגבי ענייני הפלילים בהם הוא מעורב, והבטיח שיהיה ראש ממשלה. קטע וידאו

1.3780020
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
1.3780020

שלומי לחיאני, ראש עריית בת ים, מי שנחשב שנים לסינדרלה של הפוליטיקה הישראלית, מתראיין בתוכניתו של אמנון לוי, פנים אמיתיות, ומצליח להפתיע אפילו את המראיין הוותיק. » פנים אמיתיות - כל הכתבות והביקורות» הפנים האמיתיות של רוני הררי: חשיפה בשידור חוזרלחיאני, חביב התקשורת, גדל בבית צנוע והפך למליונר בגיל 24. לאחר שפרש בגיל 30 מעבודתו, החליט להתמודד מול הליכוד והעבודה גם יחד עם ראשות עירית בת ים. הוא הפך את העיר תוך שנים מעטות מעיר עלובה לעיר משגשגת, והוא נחשב למנהיג טבעי שיגיע לרמה הלאומית. אבל אז הוא הסתבך: דו"חות חמורים של רשות המסים ומבקר המדינה, וחקירת משטרה בחשד לשוחד ומרמה. החקירה הפלילית הסתיימה לפני חצי שנה בהמלצה להעמידו לדין פלילי, אך הפרקליטות טרם החליטה מה לעשות בעינינו.

לוי הצטרף לראש העיר הכריזמטי בסיור בעיר, ושמע ממנו איך הוא מתכוון להפוך לראש ממשלה, את דעתו על אישי ציבור, וניסה למצוא צידוקים למעשיו הנחשדים כפליליים. הכל כחוק? מתוך "פנים אמיתיות":