עכבר העיר

יום חמישי: מסתורין באלקטרז

ב-20 במרץ 1963 אנשי הכלא השמור בעולם - 256 אסירים מסוכנים ו-46 סוהרים אכזריים - נעלמו. עד עכשיו. כשרבקה מדסן, חוקרת משטרת סן פרנסיסקו, נשלחת לתיק רצח מזוויע, טביעת אצבע מובילה אותה לחשוד בלתי אפשרי, ג'ק סילבן, שישב בכלא אלקטרז והלך לעולמו לפני 30 שנה. בהתחשב בעברה המשפחתי של מדסן, שגם סבה וגם דודה היו סוהרים בכלא המפורסם, עניינה גובר מיידית. היא מוצאת את עצמה עובדת עם שותף לא צפוי, דוקטור דייגו "דוק" סוטו, סופר, יוצר קומיקס ומומחה ל"אלקטרז", שעוזר לה לעקוב ביחד אחר שורת האירועים הבלתי ניתנים להסבר. השניים מגלים שסילבן לא רק בין החיים, אלא גם מסתובב חופשי ברחובות סן פרנסיסקו, תובע נקמה בת עשרות שנים ומשאיר קורבנות מאחוריו. ובאופן מוזר, הוא לא הזדקן ביום מאז שנת 1963.אלקטרז היא סדרת הדרמה והמדע הבדיוני החדשה של יוצר אבודים ג'יי ג'יי אברהמס

אלקטרז, 22:45, HOT zoneשוב, מסתורין באי בודד. "אלקטרז":

יום שישי: בלונדיניות נהנות יותר

בתוכניתה הלילית נהנית צ'לסי הנדלר לאתגר את מוסכמות עולם הבידור דרך אירוח נציגיו הנוצצים והאהובים, והתעמרות מתוקשרת בנציגיו הנוצצים והאהובים פחות. אבל לפני שהפכה לפני-מלאך עם פה מלוכלך הייתה הנדלר הבת הצעירה במשפחה מרובת ילדים ממוצא מורמוני-יהודי שגדלה בניו ג'רסי. טרגדיה משפחתית הוליכה את האנרגיה ההיפר-אקטיבית שלה לכיוונים פחות מפוקחים וצ'לסי הפכה לצעירה פרועה במיוחד, שבגיל 19 עברה לחוף המערבי בשביל לטפח קריירה במשחק בעיר הגדולה. שחקנית היא לא הפכה להיות, אך לצד קריירה במלצרות היא נהנתה לטפח את שתי חיבותיה הגדולות בחיים - אלכוהול וגברים מזדמנים. האגדה, כלומר צ'לסי עצמה, נהנית לספר כי גילתה את יכולות הסטנד-אפ קומדי שלה כאשר נשלחה על ידי הרשויות לתרפיה קבוצתית לאחר שנתפסה נוהגת תחת ההשפעה, והייתה צריכה להסביר לקבוצה כיצד הגיעה עד הלום. צ'לסי החליטה באחת לזנוח את שאיפות המשחק שלה לטובת קריירה בסטנד-אפ.

צ'לסי הנדלר: ביוגרפיה, 17:10, ערוץ Bioכבר לא משחקת. מתוך הביוגרפיה של צ'לסי הנדלר:

וגם:

עם מיליוני מעריצים ברחבי העולם, קריירות גדולות מהחיים וחשבונות בנק מפוצצים, קשה לדמיין שגם שמות כמו ג'סטין ביבר, וויל סמית' וקמרון דיאז לא אמרו פעם כלום לאף אחד. ספיישל בערוץ !E חושף כיצד המגה-סטארים היו במקרה במקום הנכון, בזמן הנכון, והתגלגלו לרכבת ההרים של החיים כסלב. ידוענים שונים יספרו כיצד גילו אותם וכיצד דרינק על הבר, הסתלבטות בבריכה או סתם טיול לפיצוציה השכונתית, הובילה אותם לחיי תהילה ועושר. ספיישל: איך כוכב נולד, 17:00, ערוץ E!שבת: עניות בדיינר

מקס בלאק (קאט דנינגס) וקרולין צ'אנינג (בת' בהרס), בניגוד לשאר הצעירות שעוברות לניו יורק במטרה לעשות את זה בגדול, רק מנסות לעשות מספיק בשביל לשלם שכירות. שתי בחורות שונות לחלוטין משני רקעים שונים מוצאות את עצמן ממלצרות באותו דיינר בברוקלין. מקס הנועזת באה ממעמד הפועלים, ועובדת בשתי משרות רק כדי לשרוד. קרולין המפונקת גדלה כיורשת עצר עשירה, אך בעקבות הרשעתו של אביה, איש השקעות שיזם מזימת הונאה בסגנון ברני מיידוף ונשלח לכלא, היא נאלצת בחוסר רצון או ניסיון להתחיל למלצר.

מקס רואה בקרולין כעוד אחת בתור ארוך של בנות חסרות יכולות שהיא צריכה לחפות עליהן, איך היא מופתעת לגלות שקרולין הרבה יותר מתוחכמת ממה שנדמה. וכשקרולין מגלה את הכישרון של מקס לאפיית קאפקייקס מדהימים, השתיים מגבשות קשר לא צפוי בתקווה להשיק עסק מוצלח, שעשוי להוביל לעתיד מזהיר בשבילן. בעוד הן נשארות במסעדה, עובדות ביחד וחוסכות את הטיפים, שתי המרוששות שגרות בעיר אחת יקרה מתכננות להגשים את חלומן המשותף, ועשויות למצוא את המתכון המושלם להצלחה.מרוששות, 19:00, HOT קומדי סנטרלהדרך לעושר עוברת בדיינר. "מרוששות":

וגם:

ב-2010 קונאן אובריאן חשב שיש לו הכל. הוא ירש את מקומו של ג'יי לנו בתוכנית הלילה המיתולוגית של רשת NBC, "הטונייט שואו" וצלח את המעבר לפריים טיים. אלא שאז, תוכניתו החדשה של לנו נכשלה, הרשת החליטה להחזיר אותו לתפקיד הקודם ולפטר את או'בריין על חשבונו. הג'ינג'י בעל הפתיל הקצר לא נשאר חייב ויצא למסע נקמה. או ליתר דיוק - למסע הופעות ברחבי ארצות הברית, כדי לחלוק עם העם את אשר על ליבו. בסדרה של הופעות ביזאריות והזויות, הצליח הקומיקאי ומנחה הלייט נייט לכבוש מחדש את אהבת הקהל, כשהוא יורד על כל מי שנקרה בדרכו ולא חוסך במלים. מצלמות הסרט הזה ליוו אותו בכל רגע נתון, והתוצאה היא דוקומנטרי שנון, מושחז, מצחיק וגם קצת עצוב.

קונאן או'בריין לא יכול לעצור, 22:00, ערוץ 8

כובש את ארצות הברית. קונאן או'בריין לא יכול לעצור