סופשבוע בטלוויזיה: "רוקדים עם כוכבים" חוזרת למסך

וגם: הסרט המשובח של HBO על שרה פיילין, ביוגרפיה מוזיקלית על עמליה רודריגז, מהיר ועצבני 5, תולדות הפריים טיים הישראלי ופרוייקט "אינדי סיטי"

ספיר יעקב, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיר יעקב, עכבר העיר

יום חמישי: רוקדים עם כוכבים 7 וסיפור עלייתה של שרה פיילין

העונה השביעית של רוקדים עם כוכבים תפציע על המסך ביום חמישי הקרוב, וכבר בפרומואים המבטיחים נחשפו 13 המתמודדים בתוכנית: שחקן התאטרון שלמה בראבא, הקומיקאי מיקי גבע, הזמרת הוותיקה אילנית, השחקנית והזמרת דנה עדיני, שחקנית התאטרון אסתי זקהיים, בוגר חי בלה לה לנד והבן של המנטור שלומי שבת - הזמר אביהו שבת, בנו של הסופר המנוח יגאל מוסינזון והכדורסלן בדימוס גילי מוסינזון, ראש עיריית בת-ים שלומי לחיאני, כוכב הילדים יובל שם טוב המוכר כיובל המבולבל, השחקנית והזמרת עמית פרקש, המנחה והזמרת אורנה דץ, כוכב הסדרה "אליפים" אסף הרץ, וליהוק אסטרטגי מפתיע: השחקנית והיוצרת הדוקומנטרית נועה מימן, בתו של איש העסקים יוסי מימן, מבעלי ערוץ 10.

המנחה הכמעט מיתולוגי של התוכנית, אבי קושניר, הוחלף בגיא זוארץ, מנחה הישרדות ומי שהנחה לאחרונה את טקס מלכת היופי, ולנעלי הילה נחשון צפויה להיכנס הדוגמנית והמנחה ירדן הראל.

צוות השופטים ירוענן העונה ואל אלי מזרחי, השופט שמלווה את התוכנית מהעונה הראשונה, מצטרפת בוגרת כס השיפוט של "נולד לרקוד" מיכל אמדורסקי . אליהם יצטרף המנטור של "חי בלה לה לנד" במאי התיאטרון והמחזאי אורי פסטר.

רוקדים עם כוכבים 7, 21:00, ערוץ 2 (רשת)

החגיגה כבר כאן. "רוקדים עם כוכבים 7":

וגם:

הסרט המדובר Game change עורר סערה עד לפני ששודר, לאחר ששרה פיילין ראתה קטעים ממנו ברשת. פיילין יצאה בקמפיין שבא לנקות אותה מההאשמות ומהדמות שהסרט הציג, מה שרק העלה את אחוזי הצפייה בו. » מה חשבה המבקרת של עכבר העיר על הסרט? הסרט מספר את סיפורו של ג'ון מקיין, אחד הפוליטיקאים הוותיקים ורבי העוצמה באמריקה, אשר ניצב מול הקרב הפוליטי החשוב בחייו, וככל הנראה עומד להפסיד בו. הוא ראה כיצד המועמד שמתחרה מולו על תפקיד נשיא ארצות הברית – סנטור צעיר, חסר ניסיון, שחור עור ובן לאב מוסלמי - עוקף אותו בסקרים ובגיוס הכספים לקמפיין, והבין שיש צורך במהלך דרסטי שישנה את המצב. יועציו טענו שמצאו את התשובה בקטע וידאו שראו ביוטיוב- ריאיון עם פוליטיקאית צעירה ואלמונית, מושלת אלסקה הרחוקה, שהציג אותה מלאה בכריזמה ובאנרגיה. אם היא תעמוד לצדו, היא תוכל להחזיר את קולות הצעירים ואת קולות הנשים, שעברו בהמוניהם אל ברק אובמה הכריזמטי. מקיין אמנם העדיף שורה ארוכה של פוליטיקאים וותיקים, אבל הסקרים הבעייתיים והבטחות היועצים הכריעו את הכף. שרה פייליין נבחרה להיות המועמדת לתפקיד סגנית נשיא ארצות הברית. זו הייתה יריית הפתיחה לאחת ממערכות הבחירות המרתקות ביותר על התפקיד החשוב בעולם. דרך סיפור עלייתה המטאורית של שרה פיילין, והאופן שבה התמודדה עם המטלה העצומה שנחתה עליה, מתקבלת תמונה מבדרת אך מדאיגה של עולם התקשורת והפוליטיקה של ימינו, כשהחלטות הרות גורל מתקבלות על פי קריטריונים של תוכניות ריאליטי, דימויים הם שם המשחק ומה שחשוב הוא הקנקן ולא תוכנו. את תפקידה של פיילין ממלאת ג'וליאן מור בכשרון רב, אד האריס נכנס לנעלי ג'ון מקיין ואילו וודי הארלסון בתפקיד היועץ של מקיין. חוקי המשחק, 22:00, ערוץ yes1 HD

סיפור עלייתה של שרה פיילין. טריילר הסרט "חוקי המשחק":

יום שישי: מלכת מוסיקת הפאדו ומופע גל גדות בהוליווד

דרמה ביוגרפית מוזיקלית מרגשת המספרת את סיפור חייה של עמליה רודריגז, אחת הזמרות הגדולות של פורטוגל והמלכה הבלתי מעורערת של מוסיקת הפאדו. הסרט מלווה אותה מימי ילדותה בשכונות העוני של ליסבון ועד לתקופת ההצלחה המסחררת שלה ברחבי העולם.

עמליה, 22:00, ערוץ yes3 HD

הו, עמליה. טריילר הסרט "עמליה":

וגם:

וין דיזל חוזר בחלק החמישי בסדרת הסרטים המצליחה מהיר ועצבני. הפעם הסרט מתרחש ברחובותיה הסבוכים של ריו דה ז'ינרו שבברזיל. כעת על החבורה לבצע משימה אחת אחרונה ומסובכת. עליהם לבצע שוד מורכב ומסוכן במיוחד שאחריו יוכלו לשוב ולהיות אזרחים חופשיים. אבל הדרך אל החופש ארוכה ומפותלת בעיקר כשעליהם להילחם בסוחר סמים חסר רחמים וסוכן פדרלי עיקש המנסה להשיג אותם.מהיר ועצבני 5, 22:00, ערוץ yes4 HD

כולל גל גדות. טריילר הסרט "מהיר ועצבני 5":

יום שבת: מגפת הפריים טיים

בכורה ישראלית לסדרת תעודה בת ארבעה פרקים, המציעה סקירה ביקורתית של תולדות הפריים טיים בטלוויזיה הישראלית. הסדרה שואפת לחקור את מערכת היחסים של הישראלים עם הפריים טיים שלהם, תוך התמקדות בזיקה שבין הפריים לבין פני החברה הישראלית והתמורות שחלות בה. הסדרה שואלת האם יש לפריים טיים השפעה על ההמון הצופה בו, ואם כן, איזו השפעה. בין המשתתפים, אנשי מפתח בפריים טיים הישראלי: מוטי קירשנבאום, רם לנדס, אלעד קופרמן, יואב צפיר, מולי שגב ועוד.אתם שם בבית, 22:00, ערוץ 8

נא להתנהג בהתאם. פרומו הסדרה "אתם שם בבית":

וגם:

הפרוייקט משותף של עיריית תל אביב יפו וערוץ 8, סדרת המוזיקה "אינדי סיטי", תציין השנה את "שנת האמנות" בתל-אביב-יפו, ותתחבר עם סצנת האמנות הפלסטית בעיר. הקליפים, שהם תוצר אמנותי בפני עצמו, יתכתבו עם מסרים אמנותיים מהעושר והמגוון המצוי במרחב הציבורי, וכן עם חללי יצירה, אמנים ויוצרים. בסדרה ישתתפו היוצרים המעניינים והבועטים ביותר מוזיקלית ותוכנית הפועלים כיום: נינט ורוקפור, אומללה, אורן ברזילאי, אנגלסי, electric zoo, רועי דהן, בני המה, הקולקטיב, קרולינה, הפשרות, יהוא ירון, נקמת הטרקטור, קיצו, קמה ורדי, שירלי קונס, זאב טנא ומאי והלביאות.

ההרכבים מספרים את סיפורה של תל-אביב-יפו: העיר היא המוזה ומקור ההשראה ליצירה תרבותית עניפה ומגוונת, והיא פתוחה לכל גילוי של מחשבה מקורית. תל-אביב-יפו משמשת בית חם למוסדות תרבות רבים, לאמנים וליוצרים, הניזונים ממנה ומזינים את הדופק שלה. צילום הסדרה בנופים האורבניים של העיר מבליט את מרכזיותה ואת היותה בירת התרבות והמוסיקה.

אינדי סיטי 2, 16:00, ערוץ 8

נקמת הטרקטור מתוך סדרת המוסיקה "אינדי סיטי 2":