הסלב האמיתי: הצצה לפרק של "היפה והחנון"

המשימה העונתית של תוכנית הריאליטי הגיעה, והחנונים שמגיעים להתארח אצל גיא פינס עומדים בפני משימה לא קלה: לראיין מפורסמים שהם לא מכירים. הצוות של פינס מנסה להכין אותם לאתגר. קטע וידאו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

תוכנית הריאליטי המצחיקה היפה והחנון חזרה בעונתה השלישית ממש לא מזמן, וכבר הגיעה המשימה הקבועה של החנונים: אירוח בתוכנית הבידור של גיא פינס. מדי עונה מאותגרים המשתתפים במיומנויות חברתיות ותקשורתיות מתחום הבידור ובאינטראציה עם מפורסמים, שלרוב זרים להם. » היפה והחנון 3 - כל הביקורות והכתבות » "היפה והחנון 3": פאן לא מזיק» הכירו את המתמודדים של "היפה והחנון 3" הפעם בפרק עוברים המתמודדים הכנה מוקדמת עם גיא פינס וכתבות השטח שלו דנה גרוצקי וסיוון קליין, שמנסים לתת להם כלים לראיון שטח עם מפורסמים. את האומדן לקושי של המשימה נתן המתמודד דדי שי שהבהיר שמה שמפחיד אותו במשימה הוא לשאול שאלות בנאליות מדי את הסלבס - שאלה כמו "מי אתה". אולג שכטר לעומתו, הפגין בוחן מציאות לקוי ועשה אבחנה ברורה מי הסלב האמיתי. זהה את הסלב. מתוך "היפה והחנון 3":

תוכנית הריאליטי "היפה והחנון" מחברת בין בנות יפות שאינן מצטיינות באינטלקט ובין גברים שאינם מצטיינים במיומנויות חברתיות ומאופיינים בגיקים. היפות והחנונים גרים בבית אחד ותוך משימות שונות מנסים לשנות את חייהם: היפות מנסות להכיר את העולם של החנונים ולהרחיב את השכלתן הכללית, ואילו החנונים שואפים לעבור שינוי חיצוני וחברתי.