סופשבוע בטלוויזיה: אימפריית הפשע חוזרת

עונתה השלישית של הדרמה התקופתית מגיעה לשידור בישראל ימים ספורים אחרי עלייתה בארצות הברית, וערוץ הביוגרפיה מתכונן ליום הכיפור עם סרטים דוקומנטריים על החוטאים הבולטים של שנה ובהם צ'רלי שין ומל גיבסון

ספיר יעקב, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיר יעקב, עכבר העיר

יום חמישי: עונה אחרונה ל"מדיום"

עונתה השביעית והאחרונה של דרמת המתח העל-טבעית, המבוססת על סיפורה האמיתי של מדיום, אשר עבדה עם רשויות החוק לפתרון חקירות פליליות. אליסון דובואה (פטרישיה ארקט, "אד ווד", "סטיגמטה") נולדה עם היכולת יוצאת הדופן לדבר עם המתים, לחזות אירועים מהעבר, ההווה והעתיד בחלומותיה, ולקרוא את מחשבותיהם של אחרים. גם כעת, כשהיא רעיה ואם צעירה, היא מתקשה לנתח את התקשרויותיה עם המתים, החזיונות והאינטואיציות שלה, אך בנחישות ובמסירות היא מפענחת אותם בהדרגה.דובואה עובדת כיועצת במשרד התובע המחוזי של פיניקס, אריזונה, ומשתמשת בכוחות העל-טבעיים שלה במטרה לאתר רמזים ולפצח פשעים מזעזעים שמעסיקים את משטרת פיניקס. למרות התמיכה של בעלה ג'ו (ג'ק וובר, "לפגוש את ג'ו בלאק"), הזוג מתקשה למצוא איזון בין הכישרון המסתורי ועבודתה המפרכת של אליסון לבין החיים המשפחתיים ותפקידיה בבית, במיוחד כשגם שלוש בנותיהן ירשו את היכולות שלה.תפקידי אורח: קאת'י בייקר ("המספריים של אדוארד"), ג'ון גלובר ("סמולוויל") ואפילו דיוויד ארקט ("צעקה"), אחיה של כוכבת הסדרה. לצדה של ארקט מככבים בסדרה ג'ק וובר, מיגל סנדובל, דיוויד קוביט, סופיה וסילבה ("שומרת אחותי") ומריה לארק.מדיום (עונה 7), 19:35, ערוץ HOT3נפרדים. מאחורי הקלעים של " מדיום - עונה 7":וגם:סדרה מבית ה-BBC, שחוקרת לעומק את עולם הסקס והמשיכה. בכל אחד משלושת הפרקים, מלווה האינפורמציה המדעית (שמוגשת באנימציה ממוחשבת מרהיבה) בסיפורים אנושיים ובמסעם של הדמויות – פרספקטיבות, חוויות והתנסויות. הפרקים יעסקו בהתאהבות וסקס בפעם הראשונה, תקופת התנסויות מיניות ומגוונות ככל האפשר ועם פרטנרים רבים, וכיצד סקס ויחסים משתנים כאשר מדובר בזוגיות ארוכת טווח?

איך סקס עובד?, 23:00, ערוץ yes דוקו מושכים ומאושרים - לאורך זמן? איך סקס עובד (צילום: יח"צ)

יום שישי: האנשים הפרועים בהוליווד ומשפחת ג'ונאס מאמצת כלה לקראת יום כיפור, ערוץ הביוגרפיה מרכז כמה מהחוטאים הגדולים על המסך (ומחוצה לו) לספיישל המציע להם לבדוק היטב את דרכיהם. במסגרת הספיישל ישודרו הביוגרפיות של צ'רלי שין ומל גיבסון לצד הספיישלים "מדוע גברים מצליחים בוגדים?", "המאהבות של המפורסמים" הסוקר כמה ממקרי הניאוף המפורסמים של העת האחרונה, ו"התרסקותן של נערות אמצע" הפורשת את סיפורן העגום של נשים שגילו כי החיים מזמנים ימים קשים לשפנפנות-עבר.

ספיישל סופשבוע: בלי חרטות, החל מ-15:15, ערוץ הביוגרפיהעלילות הילדים הרעים של השואו ביז. אשטון קוצ'ר וצ'רלי שין (צילום מסך)

וגם:

קווין ג'ונאס הוא הבכור בלהקת האחים המצליחה - האחים ג'ונאס. דניאל (דני) דליסה היא בחורה מתוקה וסטייליסטית מג'רזי. שניהם נפגשו בזמן שנפשו עם משפחותיהם באיי הבהמס, התאהבו עד מעל הראש, ולאחר שנתיים מאושרות החליטו למסד את הקשר, להתחתן ולהקים בית בפרברים וכשברקע חוזרת להקת האחים ג'ונאס לאולפן ההקלטות.

סדרת הריאליטי החדשה עוקבת אחר החיים המשותפים של קווין ודני, וההתמודדות שלהם עם המשפחה המורחבת - בדגש על החמים והחמות. האם המשפחה האיטלקית המוחצנת שלה ומשפחת ג'ונאס ההוליוודית יתמזגו? האם יצליח הזוג הצעיר לאזן בין חיי נישואים טריים לבין חזרתו של קווין לאולפן ההקלטות להקליט אלבום חדש? קשה לנהל חיים רגילים וספונטניים כשכל עניין אינטימי, הבאת ילד לעולם למשל, הופכת לדיון משפחתי. ובכל זאת, כשמיליוני דולרים נמצאים על הפרק, צריך לתאם את עניין הפעוט עם הלו"ז של קווין ומסע ההופעות המתוכנן שלו.

נשואה לג'ונאס, 16:45, ערוץ !Eמתחתנים עם המשפחה. טריילר "נשואה לג'ונאס":

יום שבת: עונה שלישית לאימפריית הפשע וקשר משפחתי תימני חמישה ימים לאחר השידור בארצות הברית, תעלה אצלנו העונה החדשה והשלישית של אימפריית הפשע, דרמה תקופתית המגוללת את סיפורו של אנוק "נאקי" תומפסון (זוכה גלובוס הזהב סטיב בושמי, מועמד לאמי השנה), פוליטיקאי וגזבר העיר של אטלנטיק סיטי, שהתרומם עד שהגיע לשליטה מוחלטת בטיילת, בתקופת היובש של שנות ה-20 וה-30. נאקי מתחבר לדמויות היסטוריות של התקופה הן בחייו האישיים והן בחייו הפוליטיים, כשביניהן גנגסטרים, פוליטיקאים, סוכנים פדרליים, ואנשים פשוטים שנושאים אליו עיניים בתקווה.

העונה החדשה תיפתח שנה אחרי האירועים הדרמטיים של העונה השנייה, הישר בערב השנה החדשה של 1923. בתחילת העונה השלישית, הדמויות עדיין לא הספיקו להתמודד עם מעשיהן בסיום העונה השנייה: להריגתו של ג'ימי תהיה השפעה פסיכולוגית מכרעת על נאקי, לאור העובדה שג'ימי היה מעין בן מאומץ עבורו. העולם השתנה לא מעט, ודברים נעשו יותר אלימים, מסוכנים ותחרותיים, יחד עם התמשכותה של תקופת היובש, והתחזקותו של אל קפונה, עולמו של נאקי עומד להשתנות.

אימפריית הפשע (עונה 3), 22:20, ערוץ yes Oh HD העולם השתנה. טריילר העונה השלישית ל"אימפריית הפשע":וגם:

סיפורה של משפחה תימנית ישראלית היוצאת לטיול של פעם בחיים אל הגראנד קניון, ארצות הברית. במהלך הטיול בו מצטופפים בני המשפחה בוואן קטן, ומבלים את מרבית זמנם בדרכים, צפים קונפליקטים על רקע הפערים הגדולים בהשקפות עולמם. במרכז הסרט, אב מסורתי שרוצה את הטוב ביותר לשלושת ילדיו אך מתקשה לקבל את העובדה שאיבד את שליטה והיכולת להנדס את אורח חייהם של בניו. האב חרד לבנו הקטן הלום הקרב, מתקשה להתגבר על הריחוק בינו לבין בנו האמצעי שירד מהארץ, מסרב לקבל את זהותו המינית של בנו הבכור ועדיין רואה בהומוסקסואליות מום הניתן לריפוי. ביניהם ניצבת דמות האם, המנסה בדרכה לשמור על איחוד ותפקוד המשפחה.

סיפור המשפחה נרקם במהלך הטיול, תוך שילוב חומרי ארכיון המשפחה שצולמו במצלמת 8 מילימטר, והוא למעשה מיקרוקוסמוס של כל המשפחות בהן מנסים הילדים להגשים את עצמם לפי דרכם מול התקוות והחלומות של הוריהם.

זמן משפחה, 22:00, ערוץ 8אמיתות צפות. זמן משפחה (צילום: ניצן גלעדי)