סופשבוע בטלוויזיה: מיני סדרה חדשה ממשיכה את "שביתה"

החלק השני של סדרת הדרמה של רני בלייר, "שביתה: היום שאחרי", יביא את סיפורם של העובדים אחרי כישלון השביתה במפעל, והסרט "כוכב הקופים: המרד" מגיע למסך הקטן

ספיר יעקב, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיר יעקב, עכבר העיר

יום חמישי: כבד להיות עצום והחיים שאחרי "שביתה"

חודש לאחר כישלון השביתה שפרצה במפעל השמנים בפאתי ירושלים, חוזרים מנהיגיה המובסים ממאבק מעצים ואינטנסיבי אל הגלות בביתם. השקט שאחרי הסערה, מביא אתו מציאות קשה של אבטלה וחרדה קיומית. אלברט עמר (שלום מיכאלשווילי), מנהיג השביתה, נאלץ להעביר משמרות לילה במונית של אחיו הצעיר. תוך כדי שיקום חייו, הוא מתמודד עם שאלת האחריות על מצבם המתדרדר של חבריו למאבק.בינתיים, המפעל חוזר לשגרה. עמר, בוסקילה (עמוס תמם) ופורטל (זהר ליבה) נותרים מאחור, בהמתנה מורטת עצבים לפיצויים, להצעת פשרה, לתמיכה מחודשת של ההסתדרות. ההתפכחות מביאה איתה שברון לב, אבל גם הזדמנות להתחדשות וצמיחה. חוסנם הנפשי של הגיבורים עומד למבחן ומזמין חשבון נפש עם יקיריהם ועם עצמם.שביתה: היום שאחרי, 22:00, ערוץ yes Drama HDוגם:

השמנה הפכה למגפה בעולם המערבי, ובארצות הברית לבדה חיים יותר ממאה מיליון אנשים המוגדרים שמנים. את התופעה עצומת הממדים תבדוק סדרה חדשה שתעקוב אחר מסעם של אנשים בעלי עודף משקל רצחני למחנה הרזייה אינטנסיבי בו הם מבלים שישה חודשים ארוכים ומתישים בדרך להחזיר לעצמם את השליטה על חייהם ועל גופם. הסדרה מלווה את גיבוריה לאורך התהליך ומיטיבה לתאר את הסיבות המורכבות שהביאו אותם להסתחרר מטה במסע הרס עצמי ולחשוף את בן האדם שהלך לאיבוד בתוך קפלי השומן.

עצומים, 21:45, ערוץ הביוגרפיהעובדים על זה. עצומים (צילום מסך)

ועוד:

הלג סגארבי, חתיך שווייצרי עם חיוך כובש, ניסה לסחוט 14 מיליון יורו מסוזן קלאטן, אחת מבעלי המניות המרכזיים של BMW, תוך שהוא מאיים לפרסם תמונות אינטימיות של שניהם יחד. אלא שסוזן לא פוחדת: האישה העשירה ביותר בגרמניה מתקשרת למשטרה והסוחט שלה נעצר. הסיפור מתפרסם בתקשורת, ואז מתברר שזהו רק קצה קצהו של הסיפור. הכסף שסגארבי השיג באמצעות פיתוי וסחיטה של כמה מהנשים העשירות ביותר במדינה, הלך ישירות להילר-מרפא-בניסים איטלקי שם ארנאני בארֶטה, ולַכּת שלו. האם בארטה הוא אכן המוח המתוחכם מאחורי הסחיטות הללו? במהלך החקירה, בארטה משוחרר מחוסר ראיות. מיהו האיש הזה שהיה חברו של סגארבי כל השנים הללו? כאשר סגארבי נשפט לשש שנים בכלא במינכן, שאלה אחת נותרת ללא מענה: לאן נעלמו המיליונים שהצליחו לסחוט?לפתות ולסחוט, 22:00, yes דוקו איפה הכסף? הצצה לסרט "לפתות ולסחוט":יום שישי: אנה פאריס מחפשת את האחד ושבויים תרים אחר החירות

אלי מתוסכלת מחייה הרומנטיים כרווקה בעיר הגדולה. מחקר המתפרסם במגזין נשים, מבהיר לה שהיו לה יותר מדי פרטנרים, ואם תמשיך ככה תמצא את עצמה רווקה לנצח. חדורת מטרה, היא מחליטה לעשות מעשה, ויוצאת לאתר את האקסים הרבים שהיו לה, על מנת לברר האם ייתכן שפספסה את אהבת חייה. בחיפוש האובססיבי, אלי מגייסת את השכן שלה, רודף שמלות אטרקטיבי, שלא מצטיין במערכות יחסים ארוכות טווח. הצמד יוצא יחד למצוא את האקס המושלם, אך האם האהבה תמצא אותם קודם? מככבים: אנה פאריס ("מת לצעוק"), כריס אוונס ("קפטן אמריקה"), בליית' דאנר (אמה של ג'ווינת' פאלטרו)

מה המספר שלך?, 21:30, ערוץ yes1 HDעיון מחדש בדפי ההיסטוריה. טריילר "מה המספר שלך?"וגם:

בשנת 1940, קבוצת אסירים מצליחה לעשות את הבלתי ייאמן ובורחת ממחנה עבודה בסיביר במטרה להגיע להודו הרחוקה. חבורת האסירים הרב-גונית יוצאת למסע הישרדותי בקור המקפיא של ערבות סיביר. בין סופות השלג, לנחילי היתושים המטרידים, עליהם לעבור אינספור מכשולים בדרך המתישה והארוכה שתוביל אותם מעבר לחומה הסינית, מדבריות טיבט ועד להודו. האם תצליח החבורה לעשות את הבלתי יאומן ולהגיע אל החופש? מככבים: אד האריס ("אפולו 13"), קולין פארל ("ברוז'"), ג'ים סטורג'ס ("יום אחד"), סירשאה רונאן ("כפרה")

הדרך חזרה, 22:00, ערוץ yes4 HD בלוז לחופש הגדול. טריילר "הדרך חזרה":יום שבת: בנו של האנטישמי התנדב בבית חולים ישראלי ונקמת הקופים 4500 מיהודי העיירה בולוחוב שבאוקראינה, נרצחו בידי שכניהם ובידי חיילים נאצים בשנים 1941-1944. רק 48 נותרו בחיים. הסרט "שכנים ורוצחים", מתאר את מסעו של שלמה אדלר, אחד מניצולי הטבח, שחוזר לעיירה בקיץ 2009 ופוגש את בני המשפחה האוקראינית שסיכנו את נפשם כדי להחביא אותו ואת בן דודו היתומים במזווה ביתם. אדלר מתעמת פנים אל פנים, עם גיסתו של יבגן מטובייצקי, שוטר אוקראיני אכזר שרצח את משפחתם והתפאר כי רצח במו ידיו 350 יהודי בולוחוב. העימות מקבל תפנית מפתיעה כשבנו של השוטר הרוצח, דוקטור קורנליוס מטובייצקי, רופא אמריקני מדאלאס, טקסס, נפגש עם אדלר ומתברר כי הוא אוהב ישראל ואף התנדב בבית חולים ישראלי, וכל זאת לפני שנודע לו על הזוועות שביצע אביו.

שכנים ורוצחים, 20:10, ערוץ ההיסטוריה

וגם:

ד"ר ויל רודמן הוא מדען השוקד על פיתוחה של תרופה מהפכנית לטיפול באלצהיימר. הוא מגלה שלתרופה תופעות שחורגות הרבה מעבר לטיפול במחלה, וכי היא משפרת את האינטליגנציה של קופי המעבדה שלו, כולל של קוף אותו אימץ בעודו תינוק בשם סיזר. הקוף הקטן גדל, מביט סביב, ומבין שבני עמו חיים בשבי ושכדאי להתחיל מהפכה לטובת מינו. יחד עם אחיו הקופים הוא יוצא למאבק נגד שלטון העריצות האנושי. מככבים: ג'יימס פרנקו ("ספיידרמן"), אנדי סרקיס (טרילוגיית שר הטבעות), פרידה פינטו ("נער החידות ממומביי"), בריאן קוקס ("RED"), ג'ון לית'גו ("החיים על פי גארפ"), טום פלטון (סדרת "הארי פוטר")

כוכב הקופים: המרד, 22:00, ערוץ yes2 HD יראו לנו מאיפה משתין הקוף. טריילר "כוכב הקופים: המרד":