השבוע בטלוויזיה: גלעד שליט בראיון טלוויזיוני ראשון

וגם העונה השנייה של "חטופים", העונה השלישית של "לואי" עולה לשידור ב-yes, ועונות חדשות ל"דדווד", "דמג'ז" ו"ניקיטה"

ספיר יעקב, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיר יעקב, עכבר העיר

יום ראשון: עונה אחרונה לדמג'ז ועונה חדשה ללואי דמג'ז שבה בעונתה החמישית והאחרונה. הסדרה עוקבת אחר שתי עורכות דין מבריקות: פטי יוז הנערצת, המשתלחת וחסרת הרחמים, שעומדת בראש חברת עורכי דין בניו יורק, ובת חסותה לשעבר, אלן פרסונס. כל עונה עוסקת בתיק שחיתות משמעותי שהשתיים מטפלות בו, רובם ככולם שאובים מהמציאות, כשהמניפולציות ומשחקי הכוח בין השתיים מנהלים את האווירה.

בעונה החדשה, המושפעת מפרשת "וויקיליקס" והאיש שעמד במרכזה, ג'וליאן אסאנג', מעמידה את יוז (גלן קלוז) ופרסונס (רוז ביירן), אחת מול השנייה בבית המשפט. העימות האולטימטיבי הזה מתרחש על רקע התיק של צ'אנינג מקלרן (ריאן פיליפה), מייסדו האיקוני של האתר מעורר המחלוקת, שמוקדש לשקיפות הממשלה והתאגידים. נעמי וולינג (ג'נה אלפמן), עובדת בבנק השקעות, מביאה למקלרן פרטים סודיים, אך כשהם מפורסמים באתר שלו, מידע אישי אודותיה נחשף, דבר שמוביל להתאבדותה. בתה רייצ'ל (ג'יליאן אלקסי, "בנות מקלאוד") היא זו שמעמידה את מקלרן למשפט. כשאלן מגלה שמקלרן הופנה אליה לייעוץ משפטי על ידי פטי, היא מבינה כי לקחה על עצמה תיק שהמלחמה עליו תתקיים בתוך ומחוץ לכותלי בית המשפט. בניסיון להביס את פטי אחת ולתמיד, היא חוברת לקייט פרנקלין (ג'נט מק'תיר), קולגה לשעבר של פטי, שמתכוונת להפיל אותה בזכות הידע הרחב שלה על שיטותיה. אדם נוסף שנקשר בסיפור הוא רוטגר סיימון (ג'ון האנה), סגנו של מקלרן, שמסור לחשיפת מרמות. כשהסדרה נבנית לקראת סיומה הלא צפוי, הרבה יותר מגזר הדין עומד על הפרק עבור המעורבים בפרשה.דמג'ז (עונה 5), 22:30, ערוץ HOT3תככים ונזקים. טריילר העונה החמישית של "דמג'ז":

וגם:

עונה חדשה ללואי: קומדיה מקורית שבמרכזה ההומור יוצא הדופן של הקומיקאי זוכה האמי לואי סי קיי. כל פרק מורכב מסיפור עלילתי וממופע סטנד אפ שמורכב מחומר מקורי של הקומיקאי שנכתב במיוחד בשביל הסדרה, ומצולם מול קהל ניו יורקי אמיתי. הקומדיה המאופיינת בלוק קולנועי מוקפד, יוצא דופן בנוף הקומדיות הטלוויזיוניות, מצולמת כולה בעיר ניו יורק. בין האורחים בעונה החדשה: פרקר פוסי, שרה סילברמן, קלואי סביני ומליסה ליאו.

לואי (עונה 3), 23:15, ערוץ yes Oh HDהעונה ששינתה את הטלוויזיה. פרומו העונה השלישית של "לואי":

יום שני: עונה חדשה ל"חטופים"

אחרי שהגרסה האמריקאית שלה זכתה בפרס האמי לסדרת הדרמה הטובה ביותר, חוזרת הסדרה המקורית לעונה שנייה ומסקרנת. לכוכבי העונה הראשונה, בהם אסי כהן, יורם טולדנו, ישי גולן, מילי אביטל, יעל אבקסיס, עדי עזרוני, גל זייד וסנדי בר, מצטרף אנסמבל שחקנים הכולל את יוסף סוויד, הדר רצון, יונתן עוזיאל, הגר בן אשר, מכרם חורי, שמעון מימרן ואחרים.מעבר לקו העלילתי הדרמטי העוסק בפוסט טראומה של השבי, העונה השנייה תתאפיין באקשן ובמתח פסיכולוגי החל מהפרק הראשון. בסוף העונה הראשונה התגלה כי עמיאל בן חורין (אסי כהן) לא שב בארון קבורה בעסקת השבויים לישראל אלא חי בסוריה ומנהל אורח חיים מוסלמי דתי. העונה החדשה תענה על כל השאלות שהעלתה התגלית הזו: מיהו בדיוק עמיאל בן חורין? מה מעשיו בסוריה ומה עבר עליו מאז "מותו" בשבי? במקביל ימשיכו שני חבריו של עמיאל (יורם טולדנו וישי גולן) אשר חזרו מהשבי בשלום – יחד עם משפחותיהם - לנסות לאחות את השברים ולהמשיך בחייהם מהנקודה בה הפסיקו. "חטופים" עונה שנייה, 21:45, ערוץ 2יום שלישי: ניקיטה בעונה חדשה ודדווד התקופתית חוזרת סדרת האקשן האפלה ניקיטה, המבוססת על הסדרה והסרטים המצליחים, שבה בעונה חדשה, שמתעמקת בעולמה הרומנטי ובהיסטוריה המסתורית של ניקיטה (מגי קיוז), וכבר חודשה לעונה שלישית. הסדרה מתארת את קורותיו של הארגון הממשלתי הסודי "Division", אשר נציגיו מגייסים צעירים עם עבר בעייתי המנותקים מקהילותיהם, ומוחקים כל ראיה מחייהם הקודמים, במטרה להפוך אותם לבלשים ורוצחים שכירים. ניקיטה הפתיינית והקטלנית היתה צעירה מורדת, שהארגון הציל מגזר דין מוות. לאחר שהבינה כי היא נבגדה על ידי הקרובים אליה מכל, ניקיטה עשתה את מה שאף אחד לפניה מעולם לא הצליח לעשות: להימלט מהסוכנות. כעת, היא נשבעת להעניש את מעבידיה לשעבר, ולהפיל את הארגון כולו.

בעונה החדשה, ניקיטה ומייקל נמצאים במרדף אחר תיקון העוולות ש"Division" עוללה במהלך השנים. מה שמוביל אותם היא "הקופסה השחורה", כונן קשיח שמחזיק בתוכו את הסודות האפלים והקונספירציות של הארגון. מי שמובילה את המאבק נגד ניקיטה היא לא אחרת מאלכס, שרודפת אחר שותפתה לשעבר, ומכירה את כל דרכי הפעולה שלה. אלכס כרתה ברית עם "Division" ומנהיגתו המניפולטיבית והחדשה אמנדה (מלינדה קלארק, האו.סי) – אם היא עוזרת להם לאתר את ניקיטה, הם ייתנו לה את המשאבים לנקום את מות אביה. ניקיטה (עונה 2), 20:30, ערוץ HOT3היפים והאויבים. פרומו העונה השנייה של "ניקיטה":

וגם:

עונה חדשה לדרמת המערבון של דיוויד מילץ' ו-HBO, המתארת את קורותיו של המחנה דדווד באזור הגבעות השחורות של טריטוריית דקוטה, מערב ארצות הברית, בשנת 1876. המחנה הוקם לאחר גילוי זהב באזור, והיה בית למחפשי הזהב הרבים. הסדרה מתארת את המעבר של "דדווד" ממחנה ספר ב"מערב הפרוע" לעיירה, כשהיא כוללת נושאים רבים, מהקמת הקהילה ועד הקפיטליזם המערבי, ומתמקדת בזונות, בבעלי הברים ובמהגרים.

הסדרה מתהדרת באנסמבל שחקנים גדול ואישים היסטורים רבים מופיעים כדמויות בסדרה, כך שהעלילה שוזרת אירועים אמיתיים יחד עם אירועים בדיוניים. העונה החדשה מתמקדת במאבק של המחנה "דדווד" נגד השלטונות שמנסים להפוך אותה לעיר משלמת מסים. השנה היא 1877, והעונה מתחילה שישה שבועות לאחר סיום העונה השנייה. הממשלה והחוק, כמו גם המניעים של ישויות מסחריות וכוחניות, מתחילים להיכנס לעיירה, בזמן שדדווד מכינה את עצמה לכניסה אל טריטוריית דקוטה.

דדווד (עונה 3), 22:00, ערוץ yes Oh HDהממשלה באקשן. פרומו העונה השלישית של "דדווד":

יום רביעי: גלעד שליט בראיון טלוויזיוני ראשון לכבוד יום השנה לשחרורו משבי החמאס, ישודר הראיון הטלוויזיוני הראשון שנערך עם גלעד שליט. הראיון ישודר ביום רביעי, בשעה 21:00, בערוץ 10. גלעד ידבר מול מצלמה על שנותיו בשבי ועל חייו החדשים בשנה האחרונה.ראיון עם גלעד שליט, יום רביעי, 21:00, ערוץ 10

וגם: מותחן על-טבעי, בבימויו של פרנסיס לורנס (קונסטנטין), המבוסס על ספרו של ריצ'רד מיית'סון: לאחר שווירוס מלאכותי קטל את אוכלוסיית העולם, המדען רוברט נוויל (וויל סמית') נותר לבדו בדירתו הניו-יורקית, יחד עם כלבו. אלה שלא נכחדו מהמגיפה הנוראית הפכו למפלצות צמאות דם, סוג של זומבים, שיוצאות בלילה כשהגיבור מסתגר באמבטיה עם כלבו. כעת, רוברט צריך למצוא דרך להחזיר את האנושות למסלולה. עוד מככבים: אמה תומפסון, אליס ברגה, צ'ארלי טאהן, סאלי ריצ'ארדסון, ווילו סמית'.

אני האגדה, 22:00, ערוץ HOT Gold אם תרצו. טריילר "אני האגדה":