באטמן חוזר למסך הקטן

ברשת פוקס מתחילים לעבוד על הסדרה גותהאם שתרד לעומקם של שורשי באטמן והגורמים שהובילו ליריבות ארוכת השנים בינו לבין הרשעים המפורסמים מהקומיקס

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

רשת פוקס האמריקנית מתחילה לעבוד על הליהוק לסדרה החדשה והמדוברת שלה, "גות'האם", שתעקוב אחר ימיו הראשונים של באטמן בעיר, והפיכתה למוקד פשע בידי הנבלים המפורסמים: הג'וקר, איש החידות, פויזן אייבי, פינגווין, אשת החתול, טו פייס ועוד. הסדרה תתייחס גם לילדותו של ברוס ווין והאופן בו הפך להיות איש העטלף.

סופרמן ובאטמן יתאחדו בסרט חדשאת התסריט לפרק הפיילוט כתב ברונו הלר ("המנטליסט", "רומא") שישמש גם כמפיק בפועל של הסדרה, ועל מלאכת הבימוי הופקד דני קנון, הזכור לטובה מ"ניקיטה". בן מקנזי מ-"האו.סי" לוהק לתפקידו של הבלש המפורסם ג'יימס גורדון. השחקן התייחס בהתרגשות למינוי החדש בחשבון הטוויטר שלו וצייץ: "אני מתכוון לעשות הכל כדי לא לפשל או לאכזב. כבר לא יכול לחכות!"דמותו של באטמן הופיעה לראשונה בחוברת Detective Comics #27 משנת 1939. היא נוצרה על ידי האמן בוב קיין והכותב ביל פיינגר. נשיא הרשת, קווין ריילי, אישר לאתר "TV Fanatic" את הידיעה והוסיף: "באטמן הוא קלאסיקה. אנחנו מתכוונים לחזור למקורות של הדמות דרך סיפורי הקומיקס, ולחקור את התפתחותו. נתייחס גם לרשעים המפורסמים ולביוגרפיה שלהם. תודו שתמיד רציתם לדעת מי באמת הייתה אשת החתול". לא ברור עדיין מתי תעלה הסדרה לאויר.