דניאל שירין, עכבר העיר

מי זה: עומר דרור, בן 20. נולד בארה"ב תחת השם אייזיק, בגיל חצי שנה עלה לארץ והתמקם עם הוריו במושב נילי (בדקנו בגוגל, יש דבר כזה). במהלך התיכון, הסוכנת שלו כיום, שרית מאירי, מסוכנות "שרית & לורנס", זיהתה את הפוטנציאל ושכנעה אותו לנסות וללכת לאודישנים. דרור, שבכלל היה שחקן טניס וספורטאי, לא ממש התלהב מהרעיון, אבל הסכים לנסות והשאר היסטוריה. כיום הוא משרת בתיאטרון צה"ל.

איפה ראיתם אותו: הבחור החל את הרומן שלו עם עולם הבידור לפני כשלוש שנים בפרסומות שונות ("ישראל היום", "פריגת", "TNT"), ומהר מאוד התקבל לסדרת הנוער "אליפים", בה כיכב במשך שלוש עונות. תוך כדי הוא הופיע במחזמר "נמו בספארי" שהועלה בחופש הגדול בספארי ברמת-גן (סוג של עבודת קיץ, אם תרצו), הנחה מעט בערוץ הילדים ולאחרונה עלתה בערוץ ZOOM הסדרה "מועדון החנונים" בה הוא מופיע.

איפה תראו אותו: חייבים להודות, הבחור הוא תפוח האדמה הלוהט של הרגע. לצד הפיכתו לאחרונה לפרנזטור של "קסטרו", יחד עם גל גדות הנאווה, בימים אלה הוא מצטלם לעונה הרביעית של מפעל הצווחות "גאליס" והוא כבר סגור לפסטיגל – של השנה הבאה.

מה עם אהבה: עד לאחרונה לא נרשמו רומנים מסוקרים בחייו של הכוכב הצעיר, אולם בשבועות האחרונות נקשר שמו עם הדוגמנית שלומית מלכה. בשבוע שעבר הם אף הגיעו אחוזי ידיים למופע "הומברה ורטיאנטה" ובראיון ל"מעריב לנוער" הודה הבחור כי הוא תפוס.

אם תהיתם מאיפה הוא מוכר לכם, נעים מאוד. עומר דרור (צילום: דניאל קמינסקי)

הוא מגיע גם בחליפות (צילום: דודי חסון)

וגם בלוק משוחרר יותר (צילום: דודי חסון)

מי צריך חליפת צלילה כשיש לך חולצה פרחונית (צילום: דודי חסון)

אז אתה רוצה את פרצוף ה"התמתחתי ודפקתי מבט רציני" שלי? (צילום: דודי חסון)

מצחיק, גם אנחנו נראים ככה כרגע. פחות הקטע של הקוביות בבטן (צילום: דודי חסון)

בטח עורכים יחד מחקר חשוב. עומר דרור ושלומית מלכה זוגיים (צילום: שוקה כהן)