עכבר העיר

נפתח בברכות לקרן פלס הנאווה ולבן זוגה נועם טור, שבסוף השבוע האחרון ילדו את ביתם הראשונה בבית החולים תל השומר. התינוקת, אחות לאורי בן השנה וחצי, כבר זכתה לשם לונה – ירח באיטלקית, לאלו מכם שאינם דוברי השפה. הלידה עצמה הגיעה לאחר היריון שתועד היטב בחשבון האינסטגרם של פלס ורק כמה שעות טרם הלידה העלתה פלס תמונה שלה מבית החולים ותהתה: "האם אי פעם אלד?". ובכן, זה קרה, מזל טוב.

ולא רק קרן פלס: ליאור דיין ובת זוגו רוני זילבר הגיעו ביום שישי לבית החולים איכילוב והפכו ללהורים לבן בכור. דיין, שעובד כעיתונאי במגזין "סופהשבוע", ובת זוגו, זילבר, לקחו בשנה האחרונה חלק בתוכנית "מחוברים פלוס", אשר במהלכה תיעדו את כניסתם להיריון. לאחרונה דווח כי השניים ישובו גם לעונה הבאה של התוכנית, כך שקרוב לוודאי שנוכל לצפות ברגע הלידה של הזוג הפוטוגני. משהו כמו "בייבי בום" פוגשת את ליהיא גרינר? כך או כך, מזל טוב.

ובכן, באבי: שיהיה בהצלחה. ליאור דיין ורוני זילבר הורים (צילום מסך)

חדשות טובות גם מחו"ל: כריסטינה אגילרה שרק לאחרונה הכריזה על נישואיה לבן זוגה בשנים האחרונות, מת'יו רטלר, נמצאת בהיריון. אגילרה היא אם למקס בן השש, אשר נולד לה מנישואיה הוקדמים, כך שזהו ההיריון השני שלה, אך הראשון עם בן זוגה הנוכחי. האם יש קשר בין העובדה שהשניים הכריזו על נישואיהם לכך שאגילרה בהיריון? נו, אל תהיו מרושעים.

ונקנח בברכות ליונית לוי שתסיים הערב חופשת לידה של קצת יותר משלושה חודשים ותשוב למסך. התגעגענו.

נאמר זאת כך, קרן מרציאנו, סיונארה. יונית לוי חוזרת (צילום: יח"צ)