שבוע האופנה: אסתי גינזבורג היא מיני מאוס

הדוגמנית תצעד בתצוגה בהשראת העכברה המפורסמת, טהוניה רובל תדגמן שמלת כלה, הראל סקעת ינחה ונטלי דדון תתמודד. קבלו שש תצוגות ששוה לשים לב אליהן בשבוע האופנה הקרוב

דניאל שירין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דניאל שירין, עכבר העיר

מיטב סלבריטאיות ארצנו ייעלמו מהרחובות בשבוע הקרוב ויתרכזו תחת קורת גג אחת במתחם השוק הסיטונאי בעיר, שם יערך שבוע האופנה גינדי תל אביב. בערב יום ראשון תינתן יריית הפתיחה לאירוע בערב גאלה שיכלול תצוגה חגיגית של "מיסוני", בה תתארח פרנקה סוזאני, העורכת של ווג איטליה. במשך שלושת הימים שלאחר מכן יציגו 22 מעצבי אופנה ישראליים פרי עבודה של חודשים רבים, ואנחנו כמובן נהיה שם כדי לתעד את המפורסמים ואת הדגמים. אז אחרי אילו תצוגות שווב לעקוב? כל הפרטים, כפי שאומרים, בכתבה הבאה:

תנו לנו ב-Like, אבל בקטע אירוני ומודע לעצמו. סתם, פשוט תנו לנו ב-Like

עורכת הכבוד. פרנקה סוזאני (צילום: אינסטגרם)

יום שני

» אסתי גינזבורג היא מיני מאוס של דיסניבמה מדובר:
אסתי גינזבורג
יעל בר זוהר
נועה תשבי
» יעל גולדמן תחגוג 20 שנה לרונן חןבמה מדובר: על אף שמדובר באחד המעצבים הוותיקים בארץ, שגם חוגג 20 שנה בימים אלה, זו הפעם הראשונה של רונן חן בשבוע האופנה. יעל גולדמן שהיא גם הפרזנטורית שלו, תפתח ותסגור את התצוגה שלו, שצפויה להיות דרמטית ואפלה במיוחד ותכלול עיצובים בהשראת אוריגמי, קיפולים וצורות גיאומטריות שונות. במילים אחרות: עיצובים משגעים ומלחיצים למביני עניין.את מי נראה שם: גלית גוטמן, אילנית לוי, רותם סלע ואיתי תורג'מן. בקיצור, דוגמניות.

אני אקשקש משהו ותצלם כאילו, סבבה? רונן חן ויעל גולדמן (צילום: אינסטגרם)

יום שלישי

» לי גרבנאו תחזיר את הדוגמניות לתקופה הוויקטוריאניתבמה מדובר: את משבצת ה"פריצה הגדולה" של השנים האחרונות מאיישת בקלילות לי גרבנאו. מעצבת שמלות הכלה הצעירה (27), שמסומנת בשנים האחרונות כפורצת דרך בתחום האופנה וכבר הספיקה להציג קולקציה משלה בשבוע האופנה 2013, תחזור גם השנה לזירת הפשע כשהפעם היא צפויה לעסוק בחיבור שבין הבלט הרוסי לתקופה הוויקטוריאנית. קלאסי. את מי נראה שם: דניאלה פיק, אסתי גינזבורג, ימית סול ועוד מצעירות התעשייה. יופי טופי.

לובשת אותה. אסתי גינזבורג ולי גרבנאו (צילום מתוך הפייסבוק של לי גרבנאו)

יום רביעי

» טהוניה רובל על המסלול בשמלת כלה של רונן פארצ'הבמה מדובר: רונן פארצ'ה, שמתמחה בעיצוב כלה ושמלות ערב ומשתתף בתצוגה זו השנה הראשונה, יציג בה את קולקציית הערב שלו לחורף (של השנה הבאה), שכפי שנמסר לנו צפויה להיות "סקסית ומלאת שיק". נשמע מעניין. מה שעוד מעניין זו ההבעה שתהיה על פניו של חיים אתגר, כאשר יראה את החברה שלו, טהוניה רובל, שתפתח את מסלול התצוגה בבגדי ערב ותסגור אותם בשמלת כלה. ככה בכיף, בלי לחץ.את מי נראה שם: מירי בוהדנה, רותם סלע ומיכל אמדורסקי. אה, וחיים אתגר, אנחנו מקווים.

» שביט ויזל תדגמן עבור "אוברזון" לצד להקת מחול במה מדובר: זו כנראה הולכת להיות אחת התצוגות היותר מורכבות בשבוע האופנה. השנה "אוברזון" ישתפו פעולה על גבי הבמה עם להקת המחול הקיבוצית ועם האמן בינאלומי ערן שקין. במילים אחרות - הרבה אנשים על הבמה. על המסלול תצעד בין היתר שביט ויזל, וקונספט התצוגה יהיה אופנה אורבנית שמשלבת אמנות, המון בדים והרבה צבעי יסוד. בקיצור, יהיה מורכב.את מי נראה שם: קרן מור, מיכאלה ברקו, שירלי בוגנים, שלי גפני. תצוגה למבינות עניין.

» נטלי דדון תציג קולקציה ב-Upcoming Designersבמה מדובר: תצוגת האופנה של המעצבים הצעירים שתנסה לחשוף את המעצב הבא של ישראל, כאשר הזוכה יקבל מלגה מיוחדת והקולקציה שלו תימכר באתר האופנה Adika. להנחיית התצוגה גוייס הראל סקעת, על כס השיפוט ישבו בין היתר מוטי רייף והפאשניסטה עדי רונן, ובין תשעת המתמודדים תוכלו למצוא גם שמות מוכרים כמו נטלי דדון ונסטיה ליסנסקי. ריאליטי על הבמה? אתם אמרתם.את מי נראה שם: ערבוב של חובבות אופנה צעירות עם פאשניסטות בוגרות.

שוב ריאליטי? נטלי דדון (צילום מסך www.bnutybyarketa.com)