סלבריטין: מלכת הילדים הנוכחית

הכירו את אליאנה תדהר, בת 21 שהפכה לאחד השמות החמים בעולם הילדים בזכות הופעות ב"גאליס" ובפסטיגל. יעל בר-זוהר, גירסת 2014

דניאל שירין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דניאל שירין, עכבר העיר

מי זו: אליאנה תדהר (ולא אליענה), בת 21 והבלונדינית התורנית, אם תרצו. היא גדלה בתל-אביב למשפחה עם שורשים רוסיים ומגיל צעיר התעניינה במוזיקה ומשחק. כשהייתה בת 12 הצטרפה ל"השכנים של צ'יץ'" ובגיל 15 עברה ל"צופי תל אביב", שם החלה קריירת האודישנים שלה. כיוון שעם אודישנים לא קונים במכולת, היא תחזקה במקביל קריירה מזהירה כסדרנית בבית ליסין, עד שבכיתה י"ב, אחרי עשרות דחיות, קיבלה את התפקיד הראשון הגדול שלה בסדרת הילדים "החולמים". היא שירתה בלהקה צבאית ולאחרונה השתחררה לעולם שכולו עבודה וצילומים. יאיי.

איפה ראיתם אותה: מדובר בלי ספק בכוכבת הילדים והנוער הגדולה ביותר כיום, נקודה. את התואר הנ"ל קנתה תדהר בזכות תפקידה כדני רובין בסדרות "החולמים" (עונה אחת) ו"גאליס" (שלוש עונות), כמו גם בזכות השתתפותה בפסטיגל בשלוש השנים האחרונות, שם היא קוטפת שוב ושוב את המקום הראשון. לצד נישת הילדים, היא מופיעה כעת בטלנובלה "אניגמה", בה היא מגלמת את שושן, נערה בת 16 שהאספירציה שלה היא אילנה דיין, אבל עד אז היא יותר חן טל. לאחרונה היא קיבלה תו תקן של כוכבת אמיתית, כשזכתה בקמפיין הראשון שלה לדאודורנט לנערות של חברת "Careline". טוב, גם בר רפאלי לא התחילה ב"ספורטס אילוסטרייטד".

איפה תראו אותה: בעונה הרביעית של סדרת הלהיט, "גאליס", שתחזור למסכי ערוץ הילדים ב-16 במרץ, למקרה שפיספסתם את שלטי החוצות הרועשים (שלא תשכחו להקליט).

מה עם אהבה: מעריצי "גאליס" עדיין מקווים לראות אותה מצמידה שפתיים על אמת עם תובל שפיר שמגלם את יונתן, בן זוגה בסדרה, אבל האמת היא שתדהר כבר תפוסה חזק. בימים אלה היא בדיוק סוגרת שנה עם אורן רוגובין סטודנט לאדריכלות ושחקן, אותו הכירה כבר כילדה ב"צופי תל אביב", אולם הקשר האמיתי ביניהם ניצת רק לפני שנה כשנפגשו במקרה בבר מקומי.

סלבריטין: מי הכוכב שמטריף את הילדות?

זרקו את השם שלה לילד אקראי ותפסו מרחק. אליאנה תדהר (צילום: פיני סילוק)

תראו, יש לי שיער (צילום: אלכס ליפקין)

והוא יכול להימתח לצדדים (צילום: איתן ברנט, באדיבות yes)

הנה היא בגירסה מצועפת אללה יעל בר זוהר (צילום: פיני סילוק)

וכאן היא כבר הטום בוי הנמרצת שתקרע אתכם בכדורגל (צילום: פיני סילוק)

והיא גם אופנתית, מה אתם יודעים. ממש אשת אשכולות (צילום: אור גפן)