אסי כהן במגעים לחזור ל"ארץ נהדרת"

כהן השתתף בתוכנית בין העונה השלישית לשמינית ועזב בשל תחושת מיצוי. ייתכן כי ישוב לתוכנית במסגרת פינה ולא כחלק אינטגרלי מצוות השחקנים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

השחקן והקומיקאי אסי כהן עשוי לחזור ולהשתתף בתוכנית "ארץ נהדרת" בערוץ 2. כהן עזב את צוות התוכנית לפני כשלוש שנים, אחרי שנחשב לאחד השחקנים הבולטים בה. כעת מתנהלים מגעים בינו לבין הזכיינית קשת לקראת חזרתו האפשרית לתוכנית.

כהן השתתף בתוכנית בין העונה השלישית לעונה השמינית ובלט בשלל תפקידים (למשל בחיקוי אביגדור ליברמן, פילוס וחבר הפרלמנט שאולי). הוא הודיע על עזיבתו בשל תחושת מיצוי. בימים אלה מתקיים משא ומתן על חזרתו וגורמים המעורים בפרטים אומרים כי אם הוא ישוב, יהיה זה כפי הנראה לא כחלק אינטגרלי מצוות שחקני התוכנית אלא במסגרת פינה. עם זאת, גורם אחר בהפקת התוכנית התייחס לאפשרות שובו של כהן כאל "ביצה שלא נולדה".

בעונה האחרונה של "ארץ נהדרת", ה-11 במספר, שהסתיימה באחרונה, הודיע טל פרידמן, שחקן בולט נוסף, על עזיבת התכנית. את תגובת מנהלו של כהן, בועז בן ציון, לא היה אפשר להשיג עד הורדת הגיליון לדפוס. מקשת נמסר: "'ארץ נהדרת' סיימה עונה מוצלחת זה עתה וההכנות לעונה הקרובה רק החלו. כשיהיה על מה לעדכן - נעדכן".

אסי כהןצילום: דודו בכר

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ