משתתפת הריאליטי "האח הגדול", אורטל בן דיין, התפשטה בתוכנית

בעקבות ויכוח עם הדייר אלדד גל עד מי יכנס ראשון למקלחת - ובמחאה על ניסיונו לעקוף אותה, פשטה בן דיין את בגדיה

שירות הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירות הארץ

משתתפת הריאליטי "האח הגדול", אורטל בן דיין, התפשטה בתוכנית במסגרת ויכוח בינה ובין משתתף אחר - אלדד גל עד. השניים התווכחו בשאלה הרת הגורל - מי יכנס ראשון למקלחת - ובמחאה על ניסיונו לעקוף אותה, פשטה בן דיין את בגדיה.

בן דיין הפכה, כצפוי, למשתתפת קונטרוברסלית בתכנית והמתיחות בינה ובין דיירים אחרים, ובמיוחד גל עד, הולכת וגוברת. מקרה ההתערטלות אירע אמש, לאחר משימה שקיבלו המשתתפים, כאשר עמדו כמה מהם בתור למקלחות. בן דיין פשטה את בגדיה וכך מנעה מגל עד להתרחץ לפניה. בתכנית ששודרה הערב, טושטש גופה של בן דיין וההתרחשות הועברה ממצלמות שלא חשפו אותה.

אורטל בן דייןצילום: ניר כפרי

לאחר שהתערטלה, נקראה לשיחה עם "האח הגדול", בה הסבירה, צוחקת ובמצב רוח מרומם, כי נהנתה מהמעשה וכי היא רואה בו "הטרדה מתקנת". "אנחנו לא חיים בחברה שבה נשים מאיימות מינית על גברים", הסבירה, "כשאישה עושה את זה זה לא אותם יחסי כוח". מאוחר יותר הסבירה "התערטלות בציבור היא משהו שהפרט עושה כדי לספק לעצמו הנאה מינית. לא עשיתי את זה כדי לספק לעצמי הנאה מינית. עשיתי את זה כדי לעמוד על זכותי הבסיסית להיכנס למקלחת ראשונה. אני שלמה עם זה. התגובה שלי היתה מידתית ומוצלחת ולדעתי יצאתי גדולה".

מקשת נמסר: גם בעונה הזו של האח הגדול, הקונפליקטים הבוערים של החברה הישראלית מוצאים את מקומם בבית, בין היתר פמיניזם, יחסי כוח בחברה, טבעונות ועוד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ