מסיבת ההפתעה של רובי ריבלין

העיקר שהצלחנו להפתיע אותו, לגמול לו, ועכשיו יש אזרח מספר אחת חבוב שאף אחד לא יכול להיות באמת נגדו, כי הוא כנראה איש דובי וטוב. עפר (קניספל) בן אדל מסכם יום שידורים ארוך

עפר (קניספל) בן אדל, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עפר (קניספל) בן אדל, עכבר העיר

ב-15:30 התמקדו הערוצים בפניו של רובי ריבלין. הוא נראה היה כאילו כל החברים שלו עשו לו הקיץ של אביה, והוא נתקע לבדו במה שתוכנן להיות היום שלו. המבט שלו שאף פעם לא ידע לשקר (בפריימריז אי שם בשנות השמונים הוא לא הצליח להתברג למקום ריאלי וללא היסוס מול מצלמות הטלויזיה פרץ בבכי כמו ילדה) אמר הכל:

למה נולדתי?

למה ביבי נולד?

האם נחמה באמת תאהב אותי בתבוסה, כמו שהבטיחה בהספד מוזר שפרסמה בפייסבוק לילה לפני?

הפרשנים בכל הערוצים סיכמו את גודל הטרגדיה האישית, ומול עיניו של רובי הנטוש חולל מאיר שיטרית עם ציפי ויאיר. החבר'ה האלה יודעים לעבוד. פרשן אחד כבר בנה את קווי המתאר לממשלת מרכז-שמאל שעוד רגע מוקמת, כי בחירה בשטרית היא הוכחה שהכל אפשרי.

כנראה שלא.

הוא נראה כל כך סובל שכאן כבר היה נדמה לי שהוא יודע שאנחנו עובדים עליו ועושים לו הפתעה.

הופתעתי שהוא לא חשד קודם.

מה, לא נראה לו מוזר שדווקא שטרית?

שטרית, יא בן אדם, נראה לך סביר שהוא יהיה נשיא? אם חס וחלילה היה קורה לו משהו מאיפה היינו מגייסים לו מורשת? זה שטרית שאפילו השכנים מכירים אותו בתור בעלה של רותי.

דורנר? נגיד והאמנת שהיא תביא קולות מהשמאל, מאיפה היא תביא את הכריזמה?אויש, תמסור לרותי ד"ש! שטרית וריבלין חוגגים (צילום: אמיל סלמן)

דליה איציק? מה, הוא לא הבין שאין סיכוי שהיא תסכים להיות נשיאה, כי אז באמת היו בודקים היא צריכה שיגלו שיש לה בבוידעם של דירה ארבע, גם דירות שש ושבע?

מקסים, אגב, שלמרות שהפסידה היא עדיין עם אותו חיוך שנראה שאם רק יתרחב במילימיטר היא תיפרם כולה.

ואיזה תמימון הרובי שלנו.

רק בגלל זה מגיע לו להיות נשיא. רק בגלל זה שווה היה למתוח אותו בכל החודשים האלה עם הסיפורים שבנינו רק בשביל שלא יחשוד בהפתעה שאנחנו מכינים לו. אני נזכר בקטעים שעשינו לו כאילו עם החקירות של סילבן והטוויטים של בעלה ... מצחיק איך הוא לא חשד. אגב, כל סיפור ההסתבכות של פואד לא קשור. זה אמיתי.

העיקר שהצלחנו להפתיע אותו לגמול לו ועכשיו יש אזרח מספר אחת חבוב שאף אחד לא יכול להיות באמת נגדו, כי הוא כנראה איש דובי וטוב. הלוואי ולא יגיעו הנודניקים האלה מכנופיית שלטון החוק ויגלו שהוא טרם מכר את סטוק מניות הזהב באפל. דודי אפל.

בינתיים הבית היהודוני חוגג כאילו בחרו את דרוקמן לייצג את ישראל במונדיאל, ותנועת המקדש פרסמה הודעת שמחה על בחירתו של רובי לנשיא תוך אזכור שיש להם עבר משותף. חובת ההוכחה שהם סתם מלכלכים עליו. לזכותו אני זוקף את העובדה שהוא צמחוני מטעמי מצפון. אני לחלוטין סולח לו, שבגללו עוד בעל חיים חסר ישע ייזרק הלילה לשרוד ברחוב. ככה זה, שרה לא יודעת לסלוח.